• Pneu na webe ukazujete skladom a realita je ina..

Reakcia obchodu morepneu

z pneumatík, ktoré ste si objednali sme mali skladom len 1ks. Následne sme Vás informovali, že termín dodania je cca 10 pracovných dní. Potom však náš dodávateľ posunul termín dodania na ½ mája. O čom sme Vás taktiež informovali.

Morepneu

• Ponukaju tovar ktory nemaju na sklade a dokonca ani vyrobca

MOREPNEU

• neoverené info o skladových zásobách

neviem využil som konkurenciu kde všetko hladko prebehlo

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu :(

Informáciu ,že daná položka skladom nie je ste dostali mailom 29.11.2016. To,že vidíte tovar , aj ktorý nie je na sklade je úplne bežná vec preto sa ku každej položke píše SKLADOM alebo TELEFONICKY OVERIŤ DOSTUPNOSŤ.

Morepneu

• ponukaju tovar ktory nieje na sklade

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu :(

Informáciu ,že daná položka skladom nie je ste dostali mailom 21.11.2016. To,že vidíte tovar , aj ktorý nie je na sklade je úplne bežná vec preto sa ku každej položke píše SKLADOM alebo TELEFONICKY OVERIŤ DOSTUPNOSŤ.

Morepneu

• žiadne,ponúkaju tovar na webe,ktorý nemajú
    • Mobilová komunikácia na bode mrazu,pneu mali na stránkach,ale ani po objednáni tovar nemali,preto objednávku som zrušil.

katastrofa,ak nechcete niečo kupovať objednajte tu, stejne Vám to nedodajú.
    Reakcia obchodu ma ani nezaujima,lebo doteraz som nezaujímal ja a moja objednávka ic...

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu :(

Vami objednané pneumatiky sme mali vypredané už o mesiac pred Vami. Informáciu ,že daná položka skladom nie je ste dostali mailom tak ako ste požadovali v objednávke. To,že vidíte tovar , aj ktorý nie je na sklade je úplne bežná vec preto sa ku každej položke píše SKLADOM alebo TELEFONICKY OVERIŤ DOSTUPNOSŤ.

Morepneu

• Posiela staré pneu, 16 mesiacov od výroby !!!!!

• ziadne
    • vse

boli gumy na akciu ked som si objedal dostal som odpoved ze uz neni aktualne.nemaju aktualizovany tovar.

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu :(

Áno mali sme na túto položku výpredaj jednalo sa o 1ks pneumatiky s rokom výroby 2011. A to,že máme 1ks bolo ukázané aj na stránke a tiež v tom momente ako ste objednávali nikde u nás sa neuvádzalo ,že je tovar skladom. Čiže keď objednáte tovar, ktorý je vo VÝPREDAJI aj keby na sklade bol v počte 1ks a vy objednáte 4ks tak to dodať nevieme.

Morepneu

• Vôbec nereagujú na objednávku a ani nedvihaju mobil.

Objednavku zaregistruju a nič, žiadna odozva. Neviete či vam tovar dodaju, alebo si ho mate objednať inde. Velmi im na kupujucom nezalezi.

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu :)

Ospravedlňujeme sa , že sme sa nám nevedeli dovolať. Reagovať by sme chceli ,že ohľadom objednávky sme Vám zaslali mail na Vami uvedenú adresu s nasledovným textom : Dobrý deň, pneu v objednávke nie sú skladom, boli vypredané. Dodací termín je minimálne 1-2 mesiace.

Kolektív MOREPNEU

Čiže informácia od nás išla 24.10. a dlhšia doba dodania preto ste si objednali letné pneumatiky v zimnej sezóne.

• Dobrá cena
    • Nereaguje na poznámku kupujuceho v objednavke Neberu telefon

Kúpil som kvôli dobrej cene, avšak nereagovali na poznámku pri objednávke, že chcem len novovyrobené pneumatiky. Napriek tomu mi poslali 1 pneumatiku novú, ale druhá bola vyrobená 14/14 t.j.skoro troj ročný ležiak.Preto neodporúčam tento obchod.

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu :)

Pri Vašej objednávke v poznámke nebolo o roku výroby nič spomínané jedine ste uviedli ,že nech neposielame " preležatiny" . Tovar sa poslal keďže bol skladom a vy ste si tovar prevzali. Následne sme spolu telefonicky hovorili a žiadali ste od nás vyriešenie situácia a tak som Vám ponúkol vrátenie tovaru alebo výmenu tovaru , ktoré ste po telefóne odmietli.

• Nijake

Objednal som si tovar a po 8 dnoch mi povedali že už tovar nemaju na sklade.A napišu ako som bol spokojny s predajom.

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu :(

Objednali ste si tovar 16.10.2016 19:42 , keďže ste si vybrali pneumatiky z výpredaja , ktoré mali zvýhodnenú cenu a na sklade mali 1ks ( čo aj stránke ukazuje počet kusov tovaru ak ich je menej ako 4ks) tak sme Vám zaslali mail na mailovú adresu, ktorú ste uviedli v objednávke nasledovný text :
    Dobrý deň, pneu vo objednávke boli vo výpredaji (r.v.2013-14). Skladom je len 1ks. Vaša objednávka nemôže byť vybavená, a bude z toho dôvodu stornovaná.
    Kolektív MOREPNEU

Tento mail odchádzal od nás 18.10. 2016 o 14.45 neprišlo nám ,že by nebol doručený alebo zlá mailová adresa.

Morepneu

• ponúkajú aj staré pneumatiky
    • nekomunikujú

dávať si pozor na dátum výroby pneumatík

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu :(

Áno boli v ponuke aj staršie pneumatiky ,ktoré boli na stránke označené ako VÝPREDAJ a Vami objednané boli za polovičnú cenu ako novšie pneumatiky. Štandartne v každom obchodu či už kamennom alebo internetovom označenie VÝPREDAJ má tovar , ktorý býva dlhšie na sklade. Čo sa týka komunikácie my neevidujeme od Vás žiadny podnet ,na ktorý by sme mali reagovať. Potvrdenie o objednaní Vám prišlo keďže bol tovar na sklade objednávka bola riadne vybavená , prišiel Vám mail o tom ,že objednávka bola expedovaná. Kuriérska spoločnosť tak isto posiela mail ,že Vám bude doručovať tovar. Tovar bol odmietnutý z Vašej strany tak nerozumiem kde ste prišli na to ,že nekomunikujeme.

Morepneu

• Absolutne neochotna komunikacia, neskor neinformovali telefonicky a nezdvihali telefon!

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu :)

Priznám sa ,že nerozumiem Vašej reakcii do objednávky ste si zadali ZLE VAŠE TELEFÓNNE ČÍSLO , poslali ste nám mail o tom ,že ste sa pomýlili, tak sme telefóne číslo opravili
    podľa Vašho mailu, tovar bol riadne doručený ,tak nevieme v čom je chyba ???

• Žiadna komunikácia!

Neodporúčam! Nájdite si iný obchod.

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu :)

Ako Vám bolo telefonicky vysvetlené dňa 13.10.2016 sme Vám poslali mail s nasledovným textom :
    Dobrý deň, pneu v objednávke nie sú skladom. Dodací termín je 7-10 dní.

Kolektív MOREPNEU

Čiže komunikácia z našej strany prebehla a my sme čakali na Vašu odpoveď , ktorá neprišla.

Morepneu

• Skoro ziadna komunikacia zo strany e-shopu, za 3 dni sa mi podarilo dovolat len 1x

Ceny OK, komunikacia velmi slaba

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu :)

Ospravedlňujeme sa Vám ,že ste sa nemohol dovolať je to spojené s počtom telefonátov a počtom objednávok. Kľudne ste nás mohol kontaktovať aj mailom.

Morepneu

• Tovar slubia ,ze bude do 7 az 10 dni ,preslo 10 dni a tovar nikde.!

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu :)

Áno dali sme Vám túto informáciu keďže sme ju mali overenú priamo od výrobcu za to ,že to on nedodžal sa ospravedlňujeme.

Morepneu

• pred 10-timi dnami som si objednal pneumatiky a zatial som ich nemal dodane, nikto ma neinformuje ako to este bude dlho trvat.... teraz idem na tyzden mimo SR a nebudem moct prevziat tovar ........

Pán Lipták,
    áno pre desiatimi dňami ste si u nás zadali objednávku. Prišli ste ich dokonca bez výzvy vyzdvihnúť keď objednávka nebola ešte riadne vybavená.Po telefone ste boli informovaný ,že na druhý deň sa dajú prevziať. Bol Vám na druhý deň odoslaný aj mail ,že si môžete pneumatiky vyzdvihnúť. Preto neroumiem tomu ,že Vás nikto neinformoval keďže ste s našim kolegom priamo telefonovali.

Morepneu

• Pri osobnom prevzatí dvoch pneumatík mi predajca nebol ochotný prezuť tieto pneumatiky.

Pri osobnom prevzatí dvoch pneumatík mi predajca nebol ochotný prezuť tieto pneumatiky. Kolesá som nemal namontované na aute, takže by som predajcu výrazne nezdržal pri prezutí. Preto som pneumatiky neprevzal. Neodporúčam tu nakupovať.

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu :)

Keďže ste prišli neohlásený a neobjednaný na termín prezutia kolega Vás samozrejme nemohol vziať na prezutie keďže záujem o prezutie je veľký a preto všetkých objednávame čo je si myslím bežná vec v kadžom servise.

Morepneu

• ved mi nikto nevola ci je na predany alebo nie to sa tam mam stale chodit pitat

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu :)

Napíšem to jednoducho 5.2.2016 ste zadali objednávku a 6.2.2016 bola objednávka riadne vybavená. Dňa 6.2.2016 sme Vám na Vami uvedenú mailovú adresu poslali informáciu,že si pneumatiky môžete u nás vystihnúť. Konkrétne ten text znie takto :
    V prípade osobného odberu si tovar môžete prevziať na adrese: ulica Nová č.1, 917 01 Trnava - predajňa SUZUKI, na oddelení náhradných dielov v pracovných dňoch v čase od 08.00 do 16.15 hod.
    Čiže na základe tejto informácie si tovar môžete u nás prevziať keďže ste si zadali osobný odber. Preto nerozumiem tomu ,že sme Vás neinformovali a že sa sem chodíte pýtať. Ak by ste sa prišli opýtať či už sú tie pneumatiky v Trnave pripravené na osobný odber tak už dávno by sme Vám povedali ÁNO!

Morepneu

• Pneumatiky boli balené tak, že nedalo skontrolovať DOT penumatík pri doručení, dodaná sada sa sklada odlišne starých pneumatik 1 ks mal DOT0715 a 3 ks mali DOT 4715.

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu :)

Drobné vyjadrenie jedného s najväčších výrobcov pneumatík:

Životnosť svojej pneumatiky môžete predĺžiť dodržiavaním nasledujúcich zásad:

pravidelne kontrolujte tlak
    z času na čas skontrolujte či pneumatika nie je fyzicky poškodená
    pneumatiky správne skladujte
    pneumatiky na hnanej osi sú vystavené omnoho väčším silám a tým aj opotrebeniu. Výrobcovia vozidiel preto odporúčajú kolesá prehadzovať.
    pri výmene zimných alebo letných pneumatík ich vždy nechajte aj vyvážiť. Okrem rovnomerného opotrebenia získate tiež dobrý jazdný komfort.

Dodržiavaním vyššie uvedených zásad predĺžite životnosť svojich pneumatík a ušetríte svoju peňaženku. Minimálna zákonná hĺbka dezénu je 1,6 mm pre letné a 3 mm pre zimné. Bez ohľadu na hĺbku dezénu je maximálna odporúčaná životnosť pneumatiky 10 rokov. Po uplynutí tejto doby začínajú pneumatiky strácať svoje jazdné a fyzikálne vlastnosti aj napriek tomu, že na pohľad vyzeraju stále dobre.

Starnutie nových pneumatík je častou témou diskusií motoristov. Dátum výroby pneumatiky vám prezradí údaj DOT na bočnici. Continental AG potvrdzuje, že správne skladované pneumatiky môžu byť predávané ako nové do 5 rokov veku. Záručná doba začína plynúť dátumom predaja.

• Neodporucam
    • Neodporucam

V shope udávajú tovar skladom,pri telefonickom overení tovaru ci je naozaj skladom,reagujú podráždene,čo sa vôbec pýtam,keď uvádzajú ze ho majú skladom,"tak ho mame skladom", a keď ho objednam,po pár dňoch pošlú mail,vaša objednávka bola zrušená.

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu :)

Vami objednané pneumatiky nemáme skladom už asi mesiac takže informácia na našej stránke určite nemohla ukazovať ,že je skladom a za tým si stojíme. Mail Vám bol zaslaný trošku neskôr z dôvodu,že cez sviatky sme nepracovali čo uvádzame od 14.12.2015 aj na našej stránke.