Nebol na sklade

Reakcia obchodu morepneu

objednali ste si tovar z ktorého sme mali skladom len 1ks. Nakoľko ste objednali 4 ks, tak dostupnosť ďalších 3 sa preverovala u dodávateľa. Ten nám bohužiaľ avizoval jeho nedostupnosť. O všetkom ste boli emailom informovaný.

• Dlhá dodacia lehota

Reakcia obchodu morepneu

pri Vami objednanom neskladovom tovare "Na sklade 0ks" je doba dodania tovaru dlhšia.

MorePneu

Ponúkané pneu majú na stránke ale nevedia ich dodať. Nerozumiem prečo ich zo stránky nestiahnu.

Reakcia obchodu morepneu

nevidím dôvod stiahnuť z predaja tovar, ktorý síce nie je skladom ale je na objednávku. Vo väčšine prípadov sa dá objednať no s dlhšou dodacou dobou. Je už potom na zákazníkovi, či je ochotný počkať dlhšie na dodanie.

MorePneu

Tovar deklarovali na sklade s okamzitym dodanim, co vobec nebola pravda. Dodavka miesto 24 hodin ponukli 7 dni.

Reakcia obchodu morepneu

eshop máme napojený priamo na skladový systém a s obnovovacou frekvenciou približne jednej hodiny by mali stavy na eshope zodpovedať skutočnosti. Je potrebné ešte rozlišovať, či je na eshope pri skladových položkách zobrazené "expedícia do 24 hod" alebo "expedícia do 3 dní". Mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť.

MorePneu

• prišiel mi formulár na hodnotenie spokojnosti s nákupom, no jediné, čo som spravil, bola objednávka. formulár mi prišiel "6 dní po nákupe".
    mrzí ma, že uvádzajú, že do 3 dní bude tovar expedovaný a po 6 dňoch nič. Nevadilo by mi to, ak by aspoň poslali mail, že sa to predĺži z nejakých príčin. Ale nenapíšu a pošlú formulár spokojnosti.

Dobrý deň p. Pavel,

dotazník spokojnosti neposielame my ale spoločnosť Heuréka, ak ho odsúhlasíte pri vytváraní objednávky. Preveroval som Vašu objednávku tak 23.4 ste objednali tovar s dostupnosťou "expedujeme do 3 dní". 24.4 sme Vás emailom informovali, že tovar naskladníme v priebehu 2-3 pracovných dní. Následne bol tovar expedovaný 25.4. o čom ste dostali expedičný email. V prípade gmailu (Váš prípad) niekedy končia informačné emaily v spamovom koši. Expedovaný tovar je doručovaný do 1-2 pracovných dní. Ak ste ho nedostali bude problém pravdepodobne v zle zadaných kontaktných údajoch. Všetko je možné riešiť, škoda že ste nás nekontaktovali pred recenziou telefonicky/emailom skôr. Určite by sme problém spolu vyriešili.

• Veľmi dlhá čakacia doba

Dobrý deň p. Miroslav,

nerozumiem Vašej recenzii. Tovar ste si objednali 10.12.2022 (sobota), následne bol 12.12.2022 od nás expedovaný a 15.12.2022 sa k nám vrátil ako neprebratý z Vašej strany. Myslím, že situácia sa dá riešiť aj inak ako hneď písať klamlivé negatívne recenzie.

MorePneu

Na sklade pneu maju a po objednavke boli zrazu vypredane.Dakujem viac tam nakupovat nebudem

Reakcia obchodu morepneu

eshopu nejakú dobu trvá kým si obnoví aktuálny stav skladu. Momentálne sme v sezóne a môže sa tak stať (hlavne pri posledných položkách), že tovar pred Vašou objednávkou už niekto objednal a bude vypredaný.

• Komunikácia

Reakcia obchodu morepneu

tovar, ktorý ste si objednali nebol skladom "na sklade 0 ks". Po preverení dostupnosti u dodávateľa sme zistili, že je nedostupný a z následného dôvodu bola Vaša objednávka stornovaná. O dôvode storna ste boli informovaný emailom.

MorePneu

• Na stránke uvádzali 20ks po dvoch dňoch zrušili objednávku.

Reakcia obchodu morepneu

informácia na eshope "Na sklade 20 ks - Expedujeme do 3 dní" znamená, že tovar je na objednávku od dodávateľa a následnú expedíciu. Aktuálne sme v sezóne a tovar sa rýchlo vypredáva. Nejakú tu dobu trvá, kým si eshop aktualizuje dostupnosti. Po zadaní Vašej objednávky sme tovar obratom objednali od dodávateľa no ten nám následne avizoval jeho vypredanie. Odporúčam objednávať položky, kde je vedená dostupnosť "Expedujeme do 24 hodín"

MorePneu

Tri kra som objednal pneu podla netu boli skladom potom mi ich zrusili mate tam bordel nikdy viac

Dobrý deň p. Milan,

eshop máme napojený priamo na sklad, takže dostupnosť ktorú zobrazuje eshop je podľa skutočnosti. Evidujeme od Vás dve objednávky. Prvú na 4x BFGoodrich G-FORCE WINTER2 205/60 R16 92 T (zobrazená dostupnosť "skladom 2ks"). Následne sme Vás informovali, že ďalšie 2ks sú u dodávateľa vypredané a či chcete expedovať aspoň 2ks alebo objednávku stornujeme. Následne ste ma telefonicky kontaktovali o dôvode storno, kde som Vám všetko vysvetlil a telefonát sme uzavreli s tým, že si zadáte novú objednávku na tie isté pneumatiky vo vyššom rýchlostnom indexe 92 H (skladom 20+ ks). Namiesto toho nám prišla objednávka na zosilnené pneumatiky v indexe 96 H (zobrazená dostupnosť 2 ks). Potom sme Vás informovali, že skladom máme len 2ks a ďalšie sa dajú objednať na 8.11. Následne prišla táto recenzia.

Ďakujeme za informácie.

MorePneu

• tvrdia ze nieco je skladom ale nemaju to.

Reakcia obchodu morepneu

Keď je na eshope písane skladom 1 ks, to neznamená že máme skladom Vami objednané 2ks.

• Tovar nedorazil

Prisla mi informacia ze mam cakat tovar 1.12.2021 cely den som cakal doma dnes je 7.12.2021 a tovar este nedorazil

Reakcia obchodu morepneu

tovar ste objednali 30.11.2021 a v ten istý deň bol expedovaný a prebratý externou prepravnou spoločnosťou. Mrzí nás vzniknutá situáciu u nášho prepravcu. Situáciu preveríme a budeme Vás kontaktovať.

MorePneu

• Zrušená objednávka bez udania dôvodu

Reakcia obchodu morepneu

objednali ste si tovar, ktorý bol uvedený ako "na sklade 0 ks". Po preverení dostupnosti sme Vás 31.5.2021 o 11:00 hod informovali emailom, že tovar je nedostupný a z toho dôvodu bude objednávka stornovaná.

MorePneu

• Jediná možnosť platby , na dobierku.

Reakcia obchodu morepneu

kvôli rýchlosti expedície ponúkame pri zásielkovej službe len platbu na dobierku.

MorePneu

Dlhá čakacia doba.Vyse mesiac.

Reakcia obchodu morepneu

pneumatiky, ktoré ste si objednali neboli skladom. Termín dodania teda záležal od výrobcu a ten nám avizoval dodanie najskôr o mesiac.

MorePneu

• Objednavka bola zrusena bez udania dovodu.

Reakcia obchodu morepneu

objednali ste si 4ks pneu, z ktorých boli skladom len 2ks ( informácia zobrazená na eshope) a ďalšie 2 sa už nedali doobjednať. Z tohto dôvodu nebolo možné objednávku zrealizovať a bola stornovaná. O storne ste boli 11. 9. 2019 15:43hod informovaný emailom:

"Dobrý deň, pneu v objednávke sú skladom len 2ks. Ďalšie nie sú dostupné. Vaša objednávka bude stornovaná.
    Môžete si vybrať niečo iné, dostupné z našej ponuky.
    Kolektív MOREPNEU"

Pneumatiky nemajú skladom

Reakcia obchodu morepneu

keďže ste si objednali tovar, ktorý je v eshope uvedený ako "skladom 0 ks", tak logicky nie je na sklade.
    Ak chcete mať tovar u seba do 24h, tak treba objednávať tovar uvedený ako "skladom".

MorePneu

• Potvrdí objednávku a potom stornuje

Nekupovať

Reakcia obchodu morepneu

potvrdenie objednávky je automatické. Do budúcna odporúčam objednávať tovar "skladom". Pri tovare na objednávku sa môže stať, že ho má dodávateľ nedostupný.

MorePneu

• Mam nieco ohodnotit co som este nedostal...Zda sa mi to blbe....

Reakcia obchodu morepneu

mrzí nás, že sme Vašu objednávku nemohli vybaviť z dôvodu nedostupnosti tovaru u dodávateľa.

MorePneu

• Nehorazne . Za jednu motocyklovu pneumatiku mi naučtovaly dopravu 6.71 eur. Zlodejina prvej tredy možete sa hambit. Objednava tovar už 25 rokov ale takuto nehoraznost som ešte nezažil. Fuj .nedajte sa dobehnut...

Reakcia obchodu morepneu

cenu prepravy môžete vidieť v priebehu objednávkového procesu. Zákazník sa teda môže slobodne rozhodnúť, či si tovar objedná alebo nie.