• Zadna zpetna vazba, objednavka nepotvrzena a zatim nedorucena

Reakcia obchodu moleskineshop.sk

Preveroval som danú situáciu, potvrdenie objednávky Vám bolo zaslané ešte v ten deň ako ste vytvorili objednávku s doručením do 10 pracovných dní, tak ako Vám bolo oznámené ešte pred vytvorením objednávky.

Prosím pozrite, či Vám neskončil potvrdzujúci e-mail v spame.

Ďakujem.
    Moleskineshop.

• ochota komunikovať, poradiť, pomôcť a extrémna rýchlosť vybavenia objednávky a dodania
    • rýchle, efetívne vybavenie
    • Niektoré moleskine produkty chýbajú. Ja napr. používm xxl zošity s mäkkou väzbou, ale len bodkované. A tie majú len v čiernej farbe, čo je škoda.

• Rychle vybavenie
    • Zatial nema

• opakovaný nákup. super obchod, rýchle dodanie

• Dobrý výber, rýchle spracovanie a doručenie.
    • Objednávku som si musela ísť vyzdvihnúť na poštu, očakávala som dodanie kuriérom.

Dobrý výber, rýchle spracovanie a doručenie.

• Spolahlivost

• Jednoduchy
    • Funkcny
    • Krasny dizajn

Extremne paradny diar. Rok som tapal s iPadom ako si tam vsetko znacit. Nehovorim, ze iPad je zly, ale ten “multitasking” ak sa chcete fokusovat, je 100x horsi ako pri klasickom diary. Moleskine ma navyse taky uzasny papier, kde proste radi pisete. Nieje tam vela priestoru ale proste to ma hlavu a patu. A ak si potrebujete napr. doplnit stranu, tak si ju viete priamo so stranky Moleskine bez problemov dat. Velka spokojnost...

• Kvalita a rýchlosť dodania

Vsetko prebehlo spolahlivo, rychlo s bez komplikacii.

• Výborná komunikácia

• Na infolinke mi poradili s velkosťami
    • Výborné zápisniky
    • Kvalitné spracovanie
    • Tovar mi prišiel celkom rýchlo

Bezproblémové objednávanie aj doručenie.

• Široký vyber

• Poradili pri výbere
    • Majú na sklade aj produkty, ktoré som inde nenašiel
    • Trochu vyššie ceny

• originál Moleskine na Slovensku

• vsetko bolo dodrzane

Pekny skicar , na malovanie akvarelom , skoda , ze ten akvarel.papier nie je lepsi , vraj predtym bol ovela lepsi papier s lepsou strukturou resp.vynikli lepsie malby , je to porovnanie na Amazone :-) ale aj tak pekny skicarik , odporucam :-)

• Rýchle a skvelé...