Tovar ktorý som si objednal mal napísanú dostupnosť 3-7 dní. Obchod mi po 8 dňoch napísal, že tovar už nie je vôbec dostupný. To sa samozrejme môže stať, ale čakal by som túto informáciu podstatne skôr - ťažko sa deťom vysvetľuje prečo majú na hračku znova čakať.

• Dlha dodacia lehota bez upozornenia

Objednala som si carodejnicky klobuk na karneval, doba dorucenia 2-5 dni. V stredu 1.2.2017 rano som pisala email na zakaznicky servis,preco po 10 dnoch stale nemam balik doma,potrebovala som to do stvrtku. Pani ma ubezbecila ze poobede to uz urcite bude na poste,kam som teda aj zasla,samozrejme ze tam nic nebolo nakolko len den predtym bol podany poobede v Rimavskej Sobote. Balik prisiel az vo stvrtok poobede po akcii,takže " ďakujem",ale určite neodporucam e-shop. Komunikacia nulova.Keby som vedela kolko im to potrva tak vojdem do hociktoreho hrackarstva v meste a kupim to tam - co nabuduce rozhodne aj urobim. Chcela som si usetrit robotu a nakupit pohodlne z domu,no a nakoniec som aj tak klobuk doma vyrabala na kolene par hodin,aby som mala aspon cosi.

• takmer nulová komunikácia obchodu s kupujúcim
  • Prvý krát som takto nakupovala a aj posledný. Podľa obrázka z ponuky som očakávala kvalitnejšiu hračku. Cenu považujem za neprimeranú kvalite.

Obchod ako taky moze byt ok ale s tovarom som nebola spokojna

• O ziadnych neviem
    • Zaujimaju ho len velke objednavky

Ak nechcete drahe hračky,nezdrzujte sa objednavanim

kupil som bumerang v zhladom k cene zodpoveda aj vykon cize letel do kosa lebo ine nevedel ...

Reakcia obchodu moje-hracky.sk

To hadam nie je chyba nasho eshopu :)

• zatial som svoju objednávku neprevzala, pri objednávke bola informácia, že tovar bude vyskladnený po sviatkoch. Pokial nebudem vedieť prevziať 4.1.2016, objednávku ruším

Mali sme vsade uvedene ze mame volno do 10.1 :(

• Ponúkajú tovar ktorý nemajú skladom

Tovar bol zaplatený vopred, nebol dodaný a peniaze nevrátili.

Reakcia obchodu moje-hracky.sk

Objednali ste tovar ktory zial uz nebolo mozne naskladnit a nasledne sme ho stiahli z predaja, boli ste o tom vcas informovany a peniaze sme vam v zakonom stanovenej lehote vratili

• obchod sa neuskutočnil, pretože tovar ktorý bol uvedený na stránke ako dostupný v skutočnosti dostupný nebol, čo som sa dozvedela až o dva dni neskôr a uhradila medzitým sumu za objednávku... Keďže to, čo som potrebovala na sklade nemali, objednávku som zrušila a musím celých 14 pracovných dní čakať, kým mi vrátia peniaze, lebo to majú uvedené v obchodných podmienkach, hoci je zrejmé, že chyba nastala na strane obchodu, keďže ponúkali na stránke tovar, ktorý v skutočnosti nebol dostupný...

Reakcia obchodu moje-hracky.sk

Zial, stalo sa. 2x denne stahujeme tovar ktory uz je nedostupny z predaja, ale uz vyse mesiaca pred vianocami sa to nestiha ani u dodavatelov synchronizovat. Peniaze sme vam vratili obratom.

• Ziadne
    • Klame zakaznikov
  • Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• neinformovanosť zákazníka s vybavovaním objednávky

• Ceny A to je asi všetko

Tovar objednaný zatiaľ nedodali.dcéra má rok A darček asi nebude mať.Spätné zistili že nám poslali zlý balík ktorý nebol nás.Takže musela som sa dohadovat na pošte aby to poslali späť čo trvalo tri dni.

• To bolo naposledy.

Nenakupovať.

• nákup v pohodlí domova
    • - do košíka je možné vložiť aj tovar, ktorý už dávno nie je na sklade, o čom sa, žiaľ, kupujúci dozvie až 8 dní po tom, ako predávajúci obdrží peniaze

• ziadne
    • Zasielaju osuchany tovar, ktory ste si neobjednali a ked ho chcete vymenit za tovar, ktory ste si naozaj objednali, tak Vam neuznaju reklamaciu, vraj ste im poslali poskodeny tovar. Pritom som im vopred posielala mailom fotku reklamovaneho tovaru. Neseriozni!!!!

Rozhodne nenakupovat!!!

Kupil som plysove hracky, ktore na obrazku vyzerali uplne inak, ako v skutocnosti

• komunikacia so zakaznikom
    • tovar nezodpoveda vyobrazeniu, objednala som si cervene, prislo mi ruzove ...

ak vam zalezi na farbe objednanej veci, obvolajte si to, pripadne piste do poznamky