Omylom vytvorena recenzia na moje-hracky.sk, chcel som vytvorit recenziu na mojehracky.sk

• Spravila som objednávku a po 2 týždňoch nikto neodpovedá na maily, telefónny kontakt sa nedá zohnať. Určite by som z tejto stránky už nikdy nič neobjednala.

Tovar ktorý som si objednal mal napísanú dostupnosť 3-7 dní. Obchod mi po 8 dňoch napísal, že tovar už nie je vôbec dostupný. To sa samozrejme môže stať, ale čakal by som túto informáciu podstatne skôr - ťažko sa deťom vysvetľuje prečo majú na hračku znova čakať.

• Dlha dodacia lehota bez upozornenia

Objednala som si carodejnicky klobuk na karneval, doba dorucenia 2-5 dni. V stredu 1.2.2017 rano som pisala email na zakaznicky servis,preco po 10 dnoch stale nemam balik doma,potrebovala som to do stvrtku. Pani ma ubezbecila ze poobede to uz urcite bude na poste,kam som teda aj zasla,samozrejme ze tam nic nebolo nakolko len den predtym bol podany poobede v Rimavskej Sobote. Balik prisiel az vo stvrtok poobede po akcii,takže " ďakujem",ale určite neodporucam e-shop. Komunikacia nulova.Keby som vedela kolko im to potrva tak vojdem do hociktoreho hrackarstva v meste a kupim to tam - co nabuduce rozhodne aj urobim. Chcela som si usetrit robotu a nakupit pohodlne z domu,no a nakoniec som aj tak klobuk doma vyrabala na kolene par hodin,aby som mala aspon cosi.

Promtná dodávka a komunikácia

• takmer nulová komunikácia obchodu s kupujúcim

• veľký sortiment hračiek
    • nezaznamenala som žiadne slabiny

expresné vybavenie a doručenie tovaru
    pomoc pri výbere hračiek
    pomoc pri riešení objednávky komunikácia na úrovni, milá a skutočne ochotna pani, ktorá nám pomohla s nákupom.

• Prvý krát som takto nakupovala a aj posledný. Podľa obrázka z ponuky som očakávala kvalitnejšiu hračku. Cenu považujem za neprimeranú kvalite.

• Pred pár dňami som urobil objednávku a nedostal som žiadny potvrdzujúci mail, čiže neviem či sa na mojej objednávke pracuje. Asi tu už nenakúpim....

Komunikácia obchodu je mizerná....

Obchod ako taky moze byt ok ale s tovarom som nebola spokojna

• kvalita
    • rychle dodanie

odporucila by som ho ostatnym z dovodu dobreho vyberu a dobrej ceny.rychleho dodania tovaru.

• O ziadnych neviem
    • Zaujimaju ho len velke objednavky

Ak nechcete drahe hračky,nezdrzujte sa objednavanim

• Dlha dodacia lehota

Odporucam

• Široký výber tovaru
    • Prehľadnosť stránky

Spokojnosť na mojej strane

• Dlha cakacia doba na tovar

Doporucujem :)

Dakujeme

kupil som bumerang v zhladom k cene zodpoveda aj vykon cize letel do kosa lebo ine nevedel ...

Reakcia obchodu moje-hracky.sk

To hadam nie je chyba nasho eshopu :)

• mal v ponuke karnevalovu masku, ktoru sme si vyhliadli a bol schopny nam ju dodat vcas
    • =

super obchod, odporucam, skvela komunikacia ci uz mailom aj cez vikend, aj cez tyzden a este mi aj pred odoslanim volali, super pristup k zakaznikovi

• Pohodlný výber z domu
    • Dosť času na výber
    • Dobré ceny

Výhodné ceny
    Široký sortiment výberu
    Môžem odporučiť ostatným

• zatial som svoju objednávku neprevzala, pri objednávke bola informácia, že tovar bude vyskladnený po sviatkoch. Pokial nebudem vedieť prevziať 4.1.2016, objednávku ruším

Mali sme vsade uvedene ze mame volno do 10.1 :(