• Knižný titul, ktorý v kamennom obchode nemali
    • Cenová zľava
    • Nemá slabiny

Som veľmi spokojná, knihy došli včas a perfektne zabalené.

• dobré ceny
    • dlhá dodacia doba,komunikácia žiadna

• žiadne správy čo je s objednávkou, prečo mi nedošla
    • slabá komunikatívnosť, zdĺhavé vybavovanie, zatiaľ mi nebola doručená objednávka

nula bodov

• Ako jediny mi vedeli zohnat knihu, ktoru mi nezohnali ani ine zname inernetove obchody, ani knihkupectva. Velka spokojnost

Zozenu vsetko.

• Nekomunikuje stav objednavky, ani nemení jej stav. Takze promptne dorucili ale nebolo jasne kedy asi pride tovar. Ani to ze ho uz odoslali

• Lacné knihy a v istej kvalite ako aj z konkurenčných stránok.
    • Prvý krát čo som objednávala tak mi prišli knihy viditeľne ohmatané, ale neboli nijak poškodené. Jednoducho bolo vidieť že prišli zo nejakého skladu.

MOJAKNIHA.SK Je kvalitný obchod, síce nie je až tak prepracovaný ako Martinus.sk ale určite sa na neho vždy obrátim.
    Dúfam že sa bude len zlepšovať a bude sa starať o to aby zákazníci boli čo najviac spokojný s knihami ktoré si u nich objednajú.
    Sú ochotný vyhovieť zákazníkovi, čo je veľmi dôležité a preto majú u mňa PLUS. Ako aj to že zháňajú knihy ktoré sú už vypredané.

• dobré ceny
    • dlha dodacia doba

• dobre ceny, siroka ponuka
    • slabsie spracovana web stranka, slabsia komunikacia

ceny o dost nizsie (celkovo asi 20%, niektore knihy aj 30%) v porovnani s "najvacsim internetovym knihkupectvom". Fajn cena za postovne. Prvy nakup prebehol v poriadku, spokojnost.

• rýchlosť dodania
    • zodpovednosť

Tovar som pôvodne objednala v Martinus-e, kde ma zavádzali viac ako mesiac a ešte mi ani nevrátili vopred zaplatený tovar.
    Tento obchod má prehľadné stránky a dodanie v termíne, preto ho odporúčam.

• Kvalitné čitanie,rychle dodanie,dobré ceny.
    • Žiadné

Odporúčam.

• perfektná cena
    • neviem o slabinách

• Poslali mi ,len jednu knihu a chceli zaplatit celú objednávku ,po zaslaní e-mailu so sťažmosťou sa ospravedlnili a doposlali tovar.

ale áno, dá sa kladne hodnotim rýchle jednanie po sťažností všetci sme len ludia a nikto nieje dokonalý
    zmenil som názor DOPORUČUJEM!!!!

• lacnejší nákup

Uvítala by som, aby sa kniha ktorú si chcem objrdnať dala otvoriť aj po stránkach a tak nahlaidnuť a prečítať o nej , tak ako to má knihkupectvo Gorila.

• Kniha bola v obchodoch vypredaná
    • neviem

Dobrý

• mam hned vybavenu objednavku
    • dotlac by mohla byt rychlejsia

som velmi spokojná

• Cena knihy
    • Komunikácia - dvakrát som oslovila obchod s prosbou o info o stave objednávky,ani raz mi neodpovedali. O vyexpedovani,spracovaní ani ničom mi nebol zaslaný mail. Velmi slabé info.

Obchodu odporúčam zlepšiť kvalitu komunikácie so zákazníkom.

• bolo to naozaj rychle
    • zhodou okolnosti mali tovar, ktory som inde nevedel zohnat

• prehľadný Web, nákup z domova
    • cca 2 týždne a nákup nikde

sklamaná som z dĺžkou dodania tovaru,zatiaľ ho nemám dodaný ani info, kedy bude dodaný objednaný tovar.
    neodporúčam

• Zatial som tovar neobdržala a v ponuke nebolo napísané že tovar je vypredaný bola by som šťastná keby bola táto moja objednávka vybavená

• klame zákazníky na tovar skladem, který nemá.