Čítal som veľa negatívnych hodnotení, ja som žiadny problem nemal, tovar bol doručeny OK, všetko prebehlo v poriadku.

• slabá komunikácia

• nakúpila som za super nízke ceny
    • neinformujú o pohybe zásielky, reagovali až ked som ich ja oslovila...ale zase potom odpovedali hned

v pohode, ak si nepotrpíte na lehotu dodania a takmer nulovú komunikáciu o stave vašej objednávky :)

• absencia komunikaacie, nedorucenie zasielky za 3 tyzdne! urcite neodporucam obchod!

• nízka cena
    • profesionálny prístup

V obchode som sa rozhodla nakúpiť pre najnižšie ceny, po spracovaní objednávky, ktorá trvala o niečo dlhšie (pripisujem vianočným sviatkom a vysokému dopytu) mi bol tovar doručený expresne rýchlo a bola aj veľmi profesionálne vyriešená drobná komplikácia. Oceňujem snahu splniť očakávanie zákazníka. Obchod odporúčam

• Ziadne
    • Ziadne

Odporucam

• Najnizsie ceny
    • neviem o ziadnych

Prijemna cena s dobrou kvalitou

• Žiadne.
    • Nedodržanie dodacej lehoty a neexistujúca komunikácia.

Neodporúčam.

• v jeden deň som objednal a v druhý som zásielku obdržal

Rýchle jednanie

• Dobrá cena
    • Dlhšia doba čakania

• komunikacia je slaba

objednala som si knihu, pisali ze dodanie bude trvat tyzden. O 2 tyzdne mi prisiel len email o tom, ze knihu im nedodal vydavatel a ze mi teda knihu nedodaju a vratia peniaze na ucet (to nastastie aj splnili)

• Rýchla odpoveď na moje otázky
    • Nemal na stránke výber jazyku kníh

Spokojná

som spokojny

• Vyborne ceny

Som spokojna

• Cena a veľký výber

Určite odporúčam a budem nakupovať opať

• Vyborne ceny, aj ceny postovneho. Mali vsetko co som hladala.
    • Zaplatila som platbu a chybala mi nejaka odozva, ze ju obdrzali. Ked som sa informovala na druhy den som mala knihy doma, mozno to bolo len predvianocnym zhonom, inac reagovali okamzite.

Vyborne ceny, kvalita vynikajuca, rychla a bezproblemova komunikacia a ustretovost zo strany obchodu.

• Komunikácia!!! Dva týždne trvalo kým mi oznámili, že daný tovar nemajú i keď ho ponúkali až po tom, ako som sa na objednávku dotazoval.

Smutné ako sa správajú k tým, čo im dávajú peniaze a zarobiť......Paradoxne sa takto správajú i veľké obchody ako napr.MARTINUS kde vás tiež ťahajú za nos a klamú aj tri týždne..... Nechápem to v dnešnej dobe , keď si ťuknú na program , hned vedia či a čo majú......... Slovenský obchodníci sa majú čo učiť a po týchto skúsenostiach asi už knihu cez net nekúpim(česť výnimkám IKARUS a MEGAKNIHY).........

• Žiadne výhody kniha neprišla a ani neviem v akom je štádiu vybavovanie objednávky
    • Žiadna komunikácia ohľadom objednaného tovaru

Nepodporiť tento obchod

• vyhodne ceny
    • dlha dodacia doba cakam cez 10 dni tovar nikde
    • plati sa postovne aj pri vyssej sume objednaky

ak hladate vyhodnu cenu a nevadi Vam dlhe cakanie, tak sa nakup oplati