vsetko OK.

• nakúpil v obchode moja-kniha.sk pred 2 týždňami

Velký výběr, kniha kterou jsem dlouho nemohla nikde sehnat v tomto obchodě byla v nabídce a byla mi doručena v krátké době a v pořádku. Jsem velmi spokojena nadále budu v tomto obchodě objednávat.

• nakúpil v obchode moja-kniha.sk pred 3 týždňami

Moja objednavka mi mala byt doručena v priebehu asi troch dni, tak mi napisali z obochu, ale ked meškala asi týžden a nakolko sa nikto neozval, tak som sa ozval ja a vraj to koli poškodenej jednej z knih. Tovar mi dorazil po dvoch týžnoch, čo je podla mna velka bieda zo strany obchodu, ktorému sa moc nechce komunikovat. Verím že to bola výnimka.

• Dlhá čakacia doba
  • nakúpil v obchode moja-kniha.sk pred 2 týždňami

• Knihu som nikde inde nezohnal

ok, doporučujem

• Predošlé objednávky vybavili úplne bežne a bez problémov
    • Nulová komunikácia
    • Neinformovali ma o stave objednávky ani otom, že sa titul vypredal
    • Týždeň čakám a sledujem stav objednávky, až nakoniec zistím že ju nemajú

Týždeň od vytvorenia objednávky sa stav objednávky nezmenil (objednávka čaká na vybavenie), v čase vytvorenia objednávky bola Skladom-zvyčajne odosielame do týždňa. Teraz som znova pozeral na stránku a titul, ktorý som si objednal je vypredaný.
    Písal som im mail pred pár dňami a žiadna odpoveď!
    Po predošlých skúsenostiach som čakal, že nakúpim bez problémov.
    V tomto obchode už znova nakupovať nebudem.

• Nic mi nedosli
    • Nic mi nedoslo, ani sa mi nikto neozval, ze co je s objednavkou.
  • nakúpil v obchode moja-kniha.sk pred 3 týždňami

Bola som veľmi spokojná,moja objednávka bola vybavená v krátkom čase a perfektne zabalená. Ešte raz ďakujem.

• Spokojnosť
    • Nič

• Vše ok

• Vsetko super, rychlo, skvele ceny :) urcite este objednam

• Zľavy

• dobré ceny
    • možnosť nechať si doručiť tovar na odberné miesto čo najbližšie k adrese bydliska - široký výber odberných miest
    • trochu dlhšia doba, kým bol tovar doručený na odberné miesto, ale ak sa človek až tak neponáhľa, tak to nie je problém

• Celková spokojnosť

Bez problémov

• Podvodníci
    • Obchod je podvodný

Majitelia nemienia nakúpený tovar zaslať, na emaily neodpovedajú a kedˇsem tam odpovedia, tak len klamstvom o odoslaní tovaru. Vyhnite sa nákupu v tejto "predajni", ináč prídete o peniaze. Stovky ľudí už obrali a obohatili sa na druhých. Človek by povedal "hanba im", ale oni hanbu nemajú.

Reakcia obchodu moja-kniha.sk

Vážený zákazník,

vzhľadom k tomu, že Vaša platba bola bez variabilného symbolu, dokázali sme ju priradiť až na základe komunikácie s Vami. Žiaľ vzhľadom k neskoršiemu naskladneniu tovaru od nášho dodávateľa sme Vám tovar zaslali na deviaty deň po prijatí objednávky za čo sa ospravedlňujeme. Podotýkame však, že Vaše tvrdenie o nedodaní tovaru a ponechaní si financií sa nezakladá na pravde, keďže s každým naším zákazníkom sme vysporiadaní.

S pozdravom moja-kniha.sk

• nakúpil v obchode moja-kniha.sk pred 1 mesiacom

• Našiel som čo som hľadal
    • Dobré ceny
    • Široký výber mozností pre doručenie tovaru
    • Komunikovali so mnou mailom promptne, kde a v akom štádiu je moja objednávka.
    • Možno keby som mal tovar o pár dni skôr .

Obchod dopručujem, platil som predom a všetko prebehlo v poriadku

Tovar este nemam

• nakúpil v obchode moja-kniha.sk pred 1 mesiacom

• serióznosť obchodu, plná informovanosť ohľadom objednávky a jej dodania

Prvýkrát som nakupovala v obchode, bolo som max. spokojná so stránkou obchodu, vyhľadávaním, informáciami, ktoré mi poskytli úplné informácie k mojej objednávke a jej následnému postupu a vybaveniu, išlo o medzinárodnú objednávku, ktorá bola doručená rýchlo.
    Ďakujem.