Nebola dorucena faktura ani zarucny list.
    Bohuzial nieje mozna ziadna komunikacia s obchodom - ani e-mail - nik neodpisue a tel neustale vypnuty.... nedoporucujem nakup

• zla komunikacia a nedodrzanie prislubov

Objednal som mobilny telefon NoKIA 701, dostal som NOKIA 700. Nebudem rozoberat peripetie ohladom riesenia nespravne doruceneho vyrobku[nakoniec mi ostala NOKIA 700 ], ale dodnes som nedostal vrateny rozdiel v cene napriek prislubu zodpdovedneho pracovnika a to sa uz vlecie pomaly 1 mesiac. Na mail uz nikto neodpoveda.

• naprosto zadna komunikace se zakaznikem. na emaily neodpovidaji, na telefonnim cisle je hlasova schranka.

prosim vyvarujte se tomuto obchodu. poslali mi mobil, ktery nesel ani zapnout. nekomunikuji jak pres email, tak se neda dovolat na cislo uvedene na webu.

Su neseriozny, nakolko mi predali telefon ktory pochadza od polskeho orange operatora s polskymi orange nastaveniami kt. sa samozrejme nedaju vymazat. Pri vsetkej ucte to povazujem za podvodne jednanie!!!

• Žiadne,spýtajte sa po doručení tovaru!
    • Dlhé čakanie na doručenie zásielky!

Kupujte u iných predajcov kde sa menej čaká a kde sa viac zaújmajú o klientov!

• velmi zla komunikacia a na tel.cilso ktore uvadzaju sa da velmi tazko dovolat.Stale tam je zapnuty zaznamnik.A na mail odpovedaju az po 2 resp.3 dnoch,co sa mi este cez eschop nestalo,ze by bola taka dlha odozva.

V poznamke som ziadal mobilny telefon urceny na slovensky trh,aby som nemal problemy s pripadnou reklamaciou a mal som byt informovany,ale samozrejme mi nik nic neoznamil a cuduj sa svete,bol mi dodany MT urceny na polsky trh.Cize ked by sa v buducnosti(ale dufam ze nie)pokazil MT budem problemy s reklamaciou ako je pisane v ostatnych recenziach.

• žiadne niesom spokojna
    • zla komunikacia s obchodom
    • tovar mi doteraz nebol dodany
    • kurier sa somnou telefonicky nespojil

tento obchod neodporučam nikomu
    mam zle skusenost, komunikacia s obchodom bola velmi zla, doteraz mi tovar nebol dodany pričom v dodacich podmienkach pisu 2-6 dni a uz je to 10 dni a nič.