• super ceny
    • veľmi rýchle doručenie
    • zadarmo darček
    • široky sortiment

Odporúčam! Eshop som našla na margo veľmi pozitívnych recenzií tu, na Heureke.
    Super ceny, široký sortiment, veľmi rýchle dodanie. Temperované sklo na mobil grátis a ako milé prekvapenie malý balíček cukríkov. Určite si v budúcnosti od vás rada opäť objednám.

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Natália, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Pochod bol cestou z práce

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Overený zákazník, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Etablovaná firma

Rýchle vybavenie objednávky

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Dalglish, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• zaplatena objednavka online kartou o pol tretej poobede a dorucene nasledujuci den do packety boxu, super takto si predstavujem online nakupy v 21.storoci

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Michal, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Veľmi rýchle vybavenie objednávky, tovar prišiel v poriadku a potesil

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Beata, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• rýchle doručenie pred vianocami
    • perfektné zabalený balík
    • dostal som darček
    • výborná telefonická komunikácia

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Komunikacia s obchodom bola veľmi dobrá. Dostala som ešte aj malú pozornosť obchodu.

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Bea, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Rýchle dodanie, to čo sľubujú aj plnia. Ceny s ostatnými obchodmi sú super. Perfektný prehľad o zásielke.

Určite odporúčam.

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Eva, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

v case mojej objednavky mal obchod za dany tovar najlepsiu cenu a kedze to bol moj prvy nakup v tomto e-shope tak som mal trocha obavy, musim vyzdvihnut velmi rychle dodanie tovaru aj napriek tomu ze tovar som bral na dobierku - v jeden den objednane a na druhy den som mal tovar doma, s nakupom som spokojny, v buducnosti rozhodne budem uvazovat o nakupe v tomto eshope

• Veľmi rýchle doručenie
    • Dobrá komunikácia

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Sarah, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Rychle dodanie
    • Telefonicke overenie ci som si vybral spravny produkt, overenie serioveho cisla. Super, predisli sme problemom.

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň MČ, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Profesionalita, rýchlosť

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Tovar bol skladom a v deň objednania mi bol aj doručený, takže veľká spokojnosť s dodržaním toho čo deklaruje obchod na svojom webe.

• Skvelá cenová politika
    • Rýchlosť dodania
    • Veľmi zaujímavá položka BAZÁR

Ceny produktov ktoré som nakúpil som nenašiel za lepšiu cenu v žiadnom inom obchode, čo mi vlastne vyhovovalo, pretože som vedel, že všetko prebehne bez problémov. Nie je to môj prvý nákup. Tento obchod patrí jednoznačne do mojej top 3 najlepších obchodov. Nevýhodu obchodu a vlastne ani zlepšenie v niektorej oblasti som zatiaľ nezistil.

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Pavol Krupčík, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Široký výber farieb telefonov

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Vlado, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• Komunikácia
    • Rýchlosť doručenia
    • Podrobný popis pri produkte

Všetko perfektne, nemal som s ničím problém doručenie ako bolo uvedené. Dostal som navyše darčeky, potešilo.

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Bbbbb, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• rýchle vybavenie - zo dňa na deň
    • najlepšia cena
    • žiadna

Vsetko OK. Odporúčam.

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Mata, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• rýchlosť, korektnosť

V tomto obchode som už nakupoval viac krát, úplne bez problémov. Odporúčam

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň BB, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

• okamžitá bezproblémová reakcia a dodanie

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Libor, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

Super ceny a dobrá komunikácia.

Reakcia obchodu MobileCare.sk

Dobrý deň Patrik, ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný a tešíme sa na Váš ďalší nákup :)