• Rýchle vybavenie, kryt som mala pripravený na vyzdvihnutie v deň, kedy som si ho objednala
    • Veľmi pekný, kvalitný kryt s vlastným motívom
    • Veľký výber doplnkov, príslušenstva ku mobilnému telefón na predajni

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň Mária, aj keď už nie je v mojich silách baliť každú objednávku vlastnými rukami, som vďačný za Vašu dôveru. Som veľmi rád, že Vás náš produkt kryt s vlastným motívom potešil a dúfam, že Vám bude robiť radosť každý deň.

• kvalitné spracovanie
    • široký sortiment

Kvalitne spracované obaly na telefón so širokým výberom motívov. Jednoznačne odporúčam!

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň Tomáš, aj keď už nie je v mojich silách baliť každú objednávku vlastnými rukami, som vďačný za Vašu dôveru. Som veľmi rád, že Vás náš produkt kryt s vlastným motívom potešil a dúfam, že Vám bude robiť radosť každý deň.

• O ôsmej rano objednaný kryt o 2 hodiny pripravený na vyzdvihnutie. Odporúčam

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň Oliver, aj keď už nie je v mojich silách baliť každú objednávku vlastnými rukami, som vďačný za Vašu dôveru. Som veľmi rád, že Vás náš produkt kryt s vlastným motívom potešil a dúfam, že Vám bude robiť radosť každý deň.

• kvalita
    • veľký výber

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň Rebecca, aj keď už nie je v mojich silách baliť každú objednávku vlastnými rukami, som vďačný za Vašu dôveru. Som veľmi rád, že Vás náš produkt kryt s vlastnou fotkou potešil a dúfam, že Vám bude robiť radosť každý deň. Vždy sa snažíme vybaviť každú objednávku čo najrýchlejšie a tak nás teší, že sme Vám naším tovarom urobili radosť :-)

• rýchle odoslanie balíka

Tovar som dostal hneď na druhý deň , super

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň Ivan, aj keď už nie je v mojich silách baliť každú objednávku vlastnými rukami, som vďačný za Vašu dôveru. Som veľmi rád, že ste boli s nákupom na našom E-shope ako aj s rýchlosťou dodania spokojný.

Veríme, že Vám objednaný tovaru bude robiť radosť a budeme radi ak naše služby využijete aj nabudúce :-)

• Rýchlosť,spoľahlivosť ,kvalita

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň Pavel, aj keď už nie je v mojich silách baliť každú objednávku vlastnými rukami, som vďačný za Vašu dôveru. Som veľmi rád, že ste boli s nákupom na našom E-shope spokojný.

• kvalita tovaru

Objednávku- krytu s vlastným dizajnom som vytvorila večer, ráno po zobudení som si našla správu, že moja objednávka je pripravená na vyzdvihnutie <3.

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň Alex, aj keď už nie je v mojich silách baliť každú objednávku vlastnými rukami, som vďačný za Vašu dôveru. Som veľmi rád, že Vás náš produkt kryt s vlastnou fotkou potešil a dúfam, že Vám bude robiť radosť každý deň. Vždy sa snažíme vybaviť každú objednávku čo najrýchlejšie a tak nás teší, že sme Vám po prebudení urobili radosť :-)

• Dobrá cena

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň Tomáš, aj keď už nie je v mojich silách baliť každú objednávku vlastnými rukami, som vďačný za Vašu dôveru. Som veľmi rád, že ste boli s nákupom na našom E-shope spokojný.

• Rýchly servis
    • Super ceny
    • Profesionálny personál
    • Kvalitné služby a produkty

V obchode mobil-plus už som pár krát nakupovala a vždy všetko prebehlo hladko a rýchlo. S tovarom som vždy spokojná a tak isto aj so službami. Oceňujem profesionalitu a ochotu zamestnancov. Radi poriadia či už online alebo osobne v ich prevádzke.

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň Tímea, aj keď už nie je v mojich silách baliť každú objednávku vlastnými rukami, som vďačný za Vašu dôveru. Som veľmi rád, že ste boli s nákupom na našom E-shope spokojná, rovnako ako aj s prístupnom našich kolegov. Je to pre nich veľká odmena za odvedenú prácu, vedieť, že zákazníkovi boli maximálne nápomocný.

• Super! Odporúčam :)

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň Natália, aj keď už nie je v mojich silách baliť každú objednávku vlastnými rukami, som vďačný za Vašu dôveru. Som veľmi rád, že ste boli s nákupom na našom E-shope spokojná.

• Rýchlosť dodania
    • Kvalitné spracovanie
    • Výborná komunikácia
    • Široký výber produktov

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň Marika, aj keď už nie je v mojich silách baliť každú objednávku vlastnými rukami, som vďačný za Vašu dôveru.

• expresné doručenie
    • rýchle a profesionálne jednanie

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň Alex, aj keď už nie je v mojich silách baliť každú objednávku vlastnými rukami, som vďačný za Vašu dôveru. Som veľmi rád, že ste boli s nákupom na našom E-shope spokojná, rovnako ako aj s prístupnom našich kolegov. Je to pre nich veľká odmena za odvedenú prácu, vedieť, že zákazníkovi boli maximálne nápomocný.

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň Matej, aj keď už nie je v mojich silách baliť každú objednávku vlastnými rukami, som vďačný za Vašu dôveru. Som veľmi rád, že ste boli s nákupom na našom E-shope spokojný, rovnako aj s cenou a dostupnosťou Vami objednaného tovaru.

Veríme, že naše služby využijete aj nabudúce :-)

Zakladateľ internetového obchodu Mobil-Plus.sk

• Dobrá komunikacia a rýchle dodanie

OK.

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň Anton, aj keď už nie je v mojich silách baliť každú objednávku vlastnými rukami, som vďačný za Vašu dôveru. Som veľmi rád, že ste boli s nákupom na našom E-shope spokojný, rovnako ako aj s prístupnom našich kolegov. Je to pre nich veľká odmena za odvedenú prácu, vedieť, že zákazníkovi boli maximálne nápomocný a dúfame, že naše služby využijete aj nabudúce :-)

• Super komunikácia , Výborný prístup , Rýchle odpovede ,

Najlepsi obchod vedeli sa so mnou dohodnúť a komunikácia na 1* a ceny sú výborne .
    Odporúčam nakupovať . Ďakujem

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň Julia, veľmi pekne Vám ďakujeme za prejavenú dôveru. Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom na našom E-shope a rovnako aj s prístupom naších zamestnancov spokojná. Je to pre nich veľká odmena za odvedenú prácu vedieť, že zákazníkovy boli maximálne nápomocný a dúfame, že naše služby využijete aj nabudúce :-)

• Zodpovedný prístup
    • Komunikácia
    • Dostupnosť tovaru

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň Tomáš, veľmi pekne Vám ďakujeme za prejavenú dôveru. Sme radi, že ste boli s nákupom na našom E-shope spokojný a dúfame, že Vám budeme môcť byť nápomocný aj nabudúce :-)

Mobil-Plus.sk - Tvoj mobilný expert

• Rýchle a milé jednanie, dobrá komunikácia a pomoc pri výbere produktu, drobnosť v balíku navyše potešila, celková spokojnost s produktom

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň Evka, veľmi pekne Vám ďakujeme za prejavenú dôveru. Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom na našom E-shope spokojná a že sme Vám mohli pomôcť s výberom správneho produktu pre Vás. Dúfame, že Vám budeme môcť byť nápomocný aj nabudúce :-)

Mobil-Plus.sk - Tvoj mobilný expert

• Zásielkovňa, vyzdvihnutie tovaru ked mi to vyhovuje

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň, veľmi pekne Vám ďakujeme za prejavenú dôveru. Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom na našom E-shope a rovnako aj s vyzdvihnutím tovaru spokojný a dúfame, že Vám budeme môcť byť nápomocný aj nabudúce :-)

Mobil-Plus.sk - Tvoj mobilný expert

Doručenie po 3 dňoch ako písali na stránke mobil doručený v poriadku zabalený. Hodnotenie dobre.

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň František, veľmi pekne Vám ďakujeme za prejavenú dôveru. Samozrejme pokiaľ Vám sľúbime, že v piatok tovar odošleme aj skrz záverečnej pondelok ho máte. Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom na našom E-shope spokojný a dúfame, že Vám budeme môcť byť nápomocný aj nabudúce :-)

• Rýchlosť.. komunikácia..v pohode

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň, veľmi pekne Vám ďakujeme za prejavenú dôveru. Sme radi, že ste boli s nákupom na našom E-shope spokojný a dúfame, že Vám budeme môcť byť nápomocný aj nabudúce :-)