• Komunikácia
    • Servis
    • Kamenná pobočka
    • Nie je

Úžasný obchod, pán majiteľ komunikuje a snaží sa poradiť s výberom hernej konzoly, odpisuje na emaily aj po pracovnej dobe, sú ústretoví, proste najlepší obchod :)

• Dobrá cena

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň Tomáš, aj keď už nie je v mojich silách baliť každú objednávku vlastnými rukami, som vďačný za Vašu dôveru. Som veľmi rád, že ste boli s nákupom na našom E-shope spokojný.

Veríme, že Vám objednaný tovaru bude robiť radosť a budeme radi ak naše služby využijete aj nabudúce :-)

S pozdravom Dominik
    Zakladateľ internetového obchodu Mobil-Plus.sk

• Rýchly servis
    • Super ceny
    • Profesionálny personál
    • Kvalitné služby a produkty

V obchode mobil-plus už som pár krát nakupovala a vždy všetko prebehlo hladko a rýchlo. S tovarom som vždy spokojná a tak isto aj so službami. Oceňujem profesionalitu a ochotu zamestnancov. Radi poriadia či už online alebo osobne v ich prevádzke.

Reakcia obchodu Mobil-Plus

Dobrý deň Tímea, aj keď už nie je v mojich silách baliť každú objednávku vlastnými rukami, som vďačný za Vašu dôveru. Som veľmi rád, že ste boli s nákupom na našom E-shope spokojná, rovnako ako aj s prístupnom našich kolegov. Je to pre nich veľká odmena za odvedenú prácu, vedieť, že zákazníkovi boli maximálne nápomocný.

S pozdravom Dominik
    Zakladateľ internetového obchodu Mobil-Plus.sk