Ak by som nenapísala email prvá, tak mi nedajú vedieť, že nemajú niektoré komodity skladom...dlhé dodanie, chýba pružnosť, výhovorky, že mi volali, ale neprijate hovory som nemala...som úprimne sklamaná, predtým som bývala spokojná, no už eshop v buducnosti využívať nebudem

• Problém je zakopaný v kvalite obalu. Obal mám vyvesený na balkóne už 4. deň a stále zapácha. Neviem, kedy budem môcť použiť tento obal, nakoľko určite by zapáchalo aj zabalené šatstvo. Je to dovoz z Číny!

• Doteraz nemám doma tovar

tovar nebol ten co som ocakaval co sa tyka velkosti

Anjelské krídla boli v poriadku, ale ten machový veniec je poškodený, zdeformovaný. Skratka nepoužiteľný.

Stále nemám tovar

Pomalá doba dodania

Nepáči sa mi,že bez vysvetlenia zrušili objednávku

• Už týždeň čakám na tovar, písala som aj správu, ale nikto neodpovedá.

Objednala som pres týždňom a doteraz nemám žiadnu informáciu o tom či tovar vôbec je k dispozícií.

Neviem čo sa deje, doteraz ma obchod nekontaktoval, objednávku som uhradila ešte 5.6. 2023 a dnes 14.6. 2023 ešte stále čakám.

Dlhá dodacia lehota.

• Uvedené na stránke objednávky vybavujeme do 24 hodín, doručovanie trvalo 10dní, ani telefonické preverenie nebolo možné, nikto nedvíha telefóny

Vitajte.

Zipsy objednané k vami zakúpenému 8 mm zipsu nesedia.

Sasovia maše máš, na zips je to zbytočné.

Ak chcete stráviť veľa času, budete potrebovať veľa peňazí.

Chcel by som dostať produkt od 1950 HUF v dobrom

neskončte tam vzadu za 3 000 HUF.

Károly Surina S vďakou

Napriek po Vianočnému času 29.12.2022, ak píšu, že "Dodanie do 3-4 dní (98ks skladom)"po telefonáte to ešte len objednávali z CZ. Je 9.1.2023 a ešte nemám od nich žiadnu správu.

• Zlé označenie tovaru
    • Nezodpovedajúce fotografie tovaru
    • Nepríjemná komunikacia cez zákaznícku linku

Tovar radšej kupim cez inú stránku, alebo v kamennom obchode. Svojich známych určite odhovorím od nákupu na tejto stránke.

Objednávka po 10 dnoch ešte ani neodoslaná

• Rychle dodanie

Poslali mi inu vlnu,nez aku som objednala. Taktiez som cakala,ze brmbolec bude vacsi,za tu cenu. V eshope nemaju uvedenu velkost brmbolcov,avsak za tu cenu kupujem u inych predajcov vacsie brmbolce. V podstate by sa tieto problemy dali vyriesit vratenim tovaru,ale uz to necham tak. Staci,ak si eshop vezme ponaucenie a poriadne odkontroluje objednavky pred odoslanim a tiez by mohli uvadzat velkost brmbolcov,aby kupujuci nekupoval macku vo vreci.

• Uz druhy krat v priebehu 2 mesiacov som urobila objednavku, zakazdym den nato dali nejaku akciu a napriek mojim obkmjednavkam nad 100 eur ja vobec nic
    • Dala som si dopravit packetou a oni mi zmenili vydajne miesto ktore mi velmi nevyhovuje a nikto ma ani nekontaktoval ci som s tym ok
    • Doprava trva tyzden

obchod sliboval rychlé dodání a já už čekám 14 dní...