Reklama
Prihlásiť sa a pridať príspevok
  • Po 6 pracovných dňoch čakania na objednávku (s deklarovaným doručením do 4 dní), ktorú som mala zaplatenú vopred, mi bolo oznámené, že e-shop objednávku ruší z dôvodu problémov so skladom a bude vystavený dobropis.

    Následne som sa snažila 3 pracovné dni kontaktovať zákaznícku podporu ohľadom vrátenia platby, no telefón nikto nedvíhal a na e-maily ani správy cez formulár som nedostala odpoveď a peniaze mi stále neboli vrátené.

    Takýto prístup k zákazníkovi považujem za neprofesionálny a nedôveryhodný.