Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• nakúpil v obchode Metalshop.sk pred 2 týždňami

Velmi dobry obchod som spokojny s ponukou a aj s dodanim tovaru

• nakúpil v obchode Metalshop.sk pred 3 týždňami

• Rýchlosť a kvalita vybavenia objednávky !
  • nakúpil v obchode Metalshop.sk pred 4 týždňami

• Rychle dodanie
  • nakúpil v obchode Metalshop.sk pred 1 mesiacom

• Nikdy sa mi nestalo, že by mi nedoručili tovar včas, alebo že by nesedela objednávka.....okrem iného metalshop zamestnáva schopných a slušných ľudí, tak sa nikdy nemôže stať, že budete v potyčke.......sú proste profesionálni

Dobrý den,
    za Vaše slova jsme opravdu rádi, děkujeme! Pochvala vždy potěší, zase se u nás zastavte.
    METALSHOP

• Rýchle dodanie, maximálna spokojnosť

• Super výber
  • nakúpil v obchode Metalshop.sk pred 1 mesiacom

Dobrá komunkácia, rýchlosť vybavenia zásielky.

• Flexibikita a veljy vyber

Max spokojny

• nakúpil v obchode Metalshop.sk pred 1 mesiacom

• Skúsenosť s obchodom mám veľmi dobrý. Všetci moji kamaráti tam nakupujú potom ako som im to odporúčila. Zamestnanci vždy vysmiati, priateľský.

Dobrý den,
    velice Vám děkujeme za super hodnocení a také za Vaše dobré slova u kamarádů.
    METALSHOP

Všetko OK.

• Rychle dodanie

• Rychle dorucenie
    • Kvalitny tovar

Odporucam

• nakúpil v obchode Metalshop.sk pred 2 mesiacmi

• Dobrý deň..21.12.2018 som Vám písal aby ste mi poslali tovar z objednavky č.2106074128(bez náramku a prilby),doteraz mi nič
    • neprišlo a nikto z vašej strany mi neodpovedal na niekoľko mailov a to ste mali garantované doručenie do Vianoc.Ďakujem vopred za odpoveď

Dobrý den,
    děkuji za Vaše oznámení a rovnou se taky omlouvám za tuto nepříjemnou situaci. Našel jsem náš email, ve kterém Vám moje kolegyně o chybějících produktech psala. Bohužel je tento email bez odpovědi. Pokud jste odpovídal, tak se obávám, že na nesprávnou emailovou adresu. Anebo došlo k jinému pochybení (možná k nám Váš email z nějakého důvodu nedošel - mohl spadnout do spamu apod.). Každopádně jsem dnes objednávku uvolnil. V pondělí 21.1.2019 balíček se zbožím odešleme a budeme Vás o tom informovat expedičním emailem.
    S pozdravem

• Komunikácia
    • Výber
    • Rýchlosť

V metalshope som si objednával prvý krát no na moju hlúposť menšiu veľkosť. Veľmi ma prekvapil pohotový prístup k výmene tovaru:) momentálne už len čakám kým mi príde väčšie triko no viem že to bude rýchlo pretože aj doba doručenia bola super rýchla. Odporúčam a ďakujem

• veľmi rýchle dodanie

• Kvalitný produkt, rýchle doručenie
    • Určite ešte objednám z tohto obchodu
    • Komunikácia so zákazníkom na vysokej úrovni

• zaujimavy sortiment
    • jedinecny sortiment
    • prehladnost stranky
    • relativne dobre ceny
    • rychlost dorucenia
    • profesionalita
    • podla informacii GLS ustredne pri mojej zasielke vraj predajca nenastavil SMS notifikaciu kurierskej sluzby ktora upozornuje, ze dnes bude dorucena zasielka + cislo na regionalneho kuriera

Dobrý den,
    děkujeme za objednávku a za detailní výčet pozitiv! :-) Těšíme se na další spolupráci! :-)
    \m/etalový den přeje

• dobré ceny
    • rýchly dovoz
    • veci dorazia vždy neporušené
  • nakúpil v obchode Metalshop.sk pred 4 mesiacmi

Reklamačné oddelenie - hrôza, človek tovar reklamuje a žiada vrátenie peňazí a namiesto toho mesiac čaká (bez odpovede na emaily v akom stave je reklamácia) a príde mu tovar s rovnakou chybou a zasa bez odpovede. Nikdy som nemal problém s týmto obchodom, vždy všetko v poriadku a takýto prístup ma prekvapil. Tak teda ďakujem pekne :)

Dobrý den,
    děkuji za Vaše oznámení. Velmi mě mrzí, že Vám nikdo neodpověděl a že se k Vám dostalo nové zboží opět se stejnou chybou. Rádi bychom Vám to nějak vynahradili. Budeme rádi, když nám znova napíšete a celou věc rozepíšete. Pošlete prosím email na sklad@metalshop.sk (nikam jinam). Jistě najdeme společné řešení. Pokusíme se Vám kompenzovat nepříjemnosti, které Vás potkaly.
    S pozdravem

• nakúpil v obchode Metalshop.sk pred 3 mesiacmi

• Prehľadná ponuka, rýchle dodanie, kvalitný tovar, starostlivé balenie. Práve v tomto e-shope som našla veľkosť,ktorá vola všade inde na SR už vypredaná

Žiadna