• bezkonkurenčná cena
    • dostupnost daneho tovaru len na ich stranke
    • komunikácia
    • dlha dodacia doba napriek tomu, ze na stranke pisalo ze bola polozka na sklade
    • malo informacii o zasielke

Veľmi dlhá dodacia doba, komunikácia z ich strany síce bola, ale až na môj podnet keď som sa po týždni dopytovala, kde je moja zásielka nakoľko mali na stránke uvedené že to doručia do 2-3 dní. Tovar prišiel aspoň v bezchybnom stave.

• Skoré doručenie.

Som veľmi spokojná. Rýchle dodanie a informácie, kde sa balík nachádza a kedy Vám príde. Pochvaľujem si to. Ďakujem.

• okrem potvrdzujúceho mailu prijatia objednávky po 6 dňoch bez odozvy!!!

Zatial son nakupoval 1 krat a som spokojný

• pár dní nič, neviem, či objednávka dorazila alebo nie a potom dostanem žiadosť o hodnotenie produktu.

• Rychle vybavenie
    • dobre ceny
    • velky vyber
  • Tovar mi stále nebol doručený

Ešte som tovar nedostal, nemožem nič hodnotiť!

• neodporúčam, ja si nikdy viac z tohto eshopu neobjednám. čakám na tovar už 2 týždne, mala som garantované že dnes mi tovar dorazí a stále nič. nedá sa riadiť vôbec tým čo majú na eshope napísané čo je skladom čo nie, keď som volala trikrát na infolinku zakaždým mi povedali, že čakali na iný tovar. som zvedavá či mi vôbec balíček dorazí a keď nie či mi vrátia peniaze?!!

• Dodanie
    • Kontakt so zakaznikom
    • Zákaznícka podpora
    • Sledovanie objednávky

Tovar s dodaním 2-4 dní stále nedodaný po takmer dvoch týždňoch , sledovanie objednávky nefunkčné personál na infolinke arogantný poprípade vás rovno položia keď si žiadate pravdivé info na zaplatenú obj., tri krát v príbehu týždňa info na druhý deň odosielame a tovar stále nikde. Emailové informácie o stave obj. žiadne no skrátka kontakt so zákazníkom hrôza .Neodporúčam!!! Prípadne neplatiť vopred až neprídete o peniaze.

Spoľahlivé a rýchle dodanie objednanej knihy

spoľahlivý obchod, nevidím nevýhody

Tovar, ktorý bol označený že je skladom, objednaný pred 2 týždňami ešte stále nedorazil. Žiadne proaktívne upozornenie o meškaní zásielky. Informácie poskytnuté helpdeskom či automatickými notifikáciami nepresné až zavádzajúce.

Dlhá čakacia doba na dodanie tovaru

Tovar stale neprisiel

• Jednoducho mi objednávku neposlali,ani sa neunuvali ma informovat ! Neodporúčam!

• Nedodržanie dodacej lehoty.

Obchod má v názve knihy teda by mali byť hlavným artiklom no čuduj sa svete po mojej otázke prečo mi mnou objednanú a okamžite zaplatenú objednávku ešte neodoslali, mi bolo stroho oznámené, že čakajú na knihu podotýkam označenú zeleno svietiacim nápisom SKLADOM ,že je sice skladom ale u dodávateľa čo považujem za nehoráznosť .

• Objednavala som prvykrat, objednavka vybavena rychle, bez komplikacii, s moznostou vyberu dorucenia a platby. Super sluzba. Na knihu ma upozornila moja priatelka, nakolko ja uz mam knihu AllatRa .
    • Nevyhodu som nepostrehla.

• Obrovsky vyber tovaru
    • Vyhodne ceny
    • Doprava trva neuveritelne dlho. Vsetky terminy aj po urgencii neplatia. Nie je mozne, aby trvalo dorucovanie tovaru v ramci Slovenska dva tyzdne