• Príjemná a ochotná obsluha

• Výber dobrý s rýchle dodanie

Zatiaľ žiadne

Veľmi milá pani

Spoľahlivý obchod, rýchle dodanie tovaru - maximálna spokojnosť !

rýchla reakcia na spracovanie objednávky, expresné dodanie tovaru,

• Tovar prišiel v poriadku
    • Tovar splnil moje očakávania
    • Výborná komunikácia s obchodom
    • Expresné dodanie

rýchle vybavenie , výborná komunikácia , tovar veľmi pekný

• Rozprávala som s pani z obchodu,aj sms aj vola, poradila, mi to, čo som potrebovala zistila. Pozerala som recenzie, o výmene vrátení financií, všetko bolo v poriadku. Bunda vyzerá podľa očakávania, super. Prístup predajcov hodnotim veľmi klade, akurát, čo má prekvapilo pri vybere bol občiansky preukaz nechápem na čo. Ale, to asi packeta vyžadovala, predpokladám.

Spokojnosť s prístupom predajcu, a hlavne aj pri vrateni eur nie sú problémy.
    Hodnotím veľmi pozitívne. Treba pochváliť pani s 2 mi /UK/som komunikovala na té. č. +421 917 324 571.

Reakcia obchodu Maxleather

ďakujeme za spätnú väzbu.
    Nepríjemnosť s občianskym preukazom nás mrzí, ale to je zrejme politika Packety.

Želáme Vám pekný deň!

• Vysoko profesionálny prístup personálu k zákazníkom. Rovnako profesionálny prístup pánov majiteľov. Milí, pokorní, úctiví a promptní. Ďakujem za prekrásny dlhý klenot - kožuch z líšky a následne tri kožené kabáty v prekrásnom prevedení. Sme lojálnymi zákazníkmi Max Leather desiatky rokov. Po prvý raz som objednávala tovar cez e-shop. Maximálna spokojnosť, rýchle doručenie a tovar zodpovedá zobrazeniu na e-shope. Krásny a kvalitný materiál a pedantná, vysoko profesionálne odvedená práca. Za mňa 10 ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆ z možných 5. Obrovská VĎAKA.

Dobrý deň prajeme,

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu! Sme radi, že ste boli u nás spokojná a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

Tím Maxleather

Sú to takmer všetko čínske produkty, hoci sú prezentované ako talianske. Manželka bežne nosí veľkosť L a tu si musela kúpiť až 3XL. Predavačka nás išla presviedčať, že to je talianske číslovanie. Naše L zodpovedá tal. 3XL. Tak posúďte sami... Na to, že bunda stála viac ako 400 eur, sa veľmi zle zapína a zips vám doškriabe celú bradu, lebo nie je na ňom našité prekrytie látkou, čo je bežný štandard aj u oveľa lacnejších modelov

Reakcia obchodu Maxleather

Veľmi pekne ďakujeme za Vašu spätnú väzbu!
    Mrzí nás, že ste boli nespokojný.
    Ak nám napíšete bližšie, v ktorej našej predajni ste mali túto nepríjemnú skúsenosť príp. o aký tovar sa jednalo, vedeli by sme lepšie pracovať na odstránení nedostatkov:)

Prajeme pekný deň!

Tím Maxleather

Na obrazku je iny kabat ako som objednala, velkost je velmi mala, bezne nosim velkost S a zakupeny tovar M som musela vratit, velmi maly. Inak tovar kvalitny. Skoda, ze uzke strihy.

• krásny kvalitný tovar
    • primerané ceny

• Kvalitne zabaleny tovar

Veľmi pekne ďakujeme!

• Rýchlosť dodania tovaru, milý a ochotný persobal
    • Ziadna

Široký sortiment, široký vyber farieb tovaru, ústretový oersonal

Veľmi pekne ďakujeme!

• Ochota pozrieť velkosti na pobocke
    • Napomocnost pri vybere

• Všetko rýchle bez problémové

Veľmi pekne ďakujeme!

Perfektné jednanie so zákazníkmi, slušní, zodpovední a milí zamestnanci, radosť nakupovať, ďakujem za ochotu a pomoc

Veľmi pekne ďakujeme!

objednala som si koženú bundu, ktorá promptne prišla, krásna, kvalitná, len som objednala malé číslo. Tovar som hneď, ešte v ten deň zabalila a vrátila s tým, že chcem presne tú farbu, značku, len väčšie číslo. Teraz čakám na odpoveď, na novú väčšiu bundu, lebo len včera som im odoslala na výmenu.....

Veľmi pekne ďakujeme!

• Vyskúšanie tovaru prípadná výmena v predajni

Rýchle dodanie
    Tovat bol síce reklamovaný,ale obratom zaslaný