• Oproti iným žiadnu
    • Úhrada cez platobnú kartu - inštrukcie sú len v angličtine. Obchod neznázorňuje postup tovaru od objednania po dodanie. Volal som tam trikrát aby som sa to dozvedel.

Nájdite si lepší obchod.

Dobry den pan Peter,

pravdepodobne ste mal na mysli platba cez ucet PayPal, nakolko platba kartou sa u nas neda ani nikdy nedala realizovat. Pokial zakaznik nevie co je PayPal, netreba si v kosiku tuto moznost vyberat. Instrukcie k tejto platbe su IBA v anglictine. Nakoniec ste platbu zmenili na prevod a nasledne ste tovar obdrzal.

• Neviem. objednavku som zrusil
    • Velmi slaba a pomala reakcia obchodu. Zjavne podnikanie popri zamestnani alebo podobne.

Ak mate cas a kupujete hlavne kvoli cene, tak asi ano. Ja som objednaval v utorok tovar, co je na sklade. Zvolil som sposob platby paypal, co vsak u nich znamena, ze sa neda platit okamzite, ale musite pockat na dalsi email (okrem toho potvrdzujuci objednavku, ktory je auto-generovany), v ktorom vam poskytnu platobne udaje. Do stvrtka, presnejsie za 2,5 dna mi neboli schopni poslat ziadne info, tak som objednavku zrusil a kupil radsej v kamennej predajni, nakolkok v piatok som potreboval mat tovar (mal to byt darcek) v rukach. Potvrdenie o zruseni objednavky (a zaroven prva akakolvek forma reakcie obchodu) mi prislo az o niekolko dni na dalsi tyzden. Dokonca ani ziadne ospravedlnenie, resp. teda snaha, ze sa pokusia zlepsit v tom maily nebolo ani len naznacene, proste, ze len rusia objednavku. Osobne tam uz nebudem nakupovat. A to som clovek ktory nakupuje prevazne online. Inac, tento obchod prevadzkuje este jeden online-eshop s rovnakym vzhladom stranky, adresou a pod. cize skusenosti budu asi rovnake.

Dobry den,

Mrzi nas Vasa zla skusenost.
    Pokial zakaznik potrebuje surne na isty datum tovar, treba radsej objednavat skor. Co sa tyka nasho eshopu, vybavujeme objednavky podla nasich OP, cize do 7prac.dni. Objednavku ste sam zrusil.

• nízke ceny produktov
    • na web stranke je uvedeny iny produkt, nez ktory bo dodany

Z obchodu mam rozpacity dojem, pretoze jeden produkt bol dodany iny, nez bol deklarovany na webe, dalsi produkt mal pomerne pokrcene balenie.

Dobry den,

za neprijemnosti sa Vam ospravedlnujeme, uz sme zjednali napravu.

• Rychlost
    • Ziadne

Spokojnost

• Nizke ceny,rychla dodacia lehota

Vrelo odporucm

• Snaha vyjst zakaznikovi v ustrety.
    • Nestretla som sa so ziadnymi.

Ocenujem komunikaciu so zakaznikom.

• Tovar, ktorý som objednala,prišiel včas,
    • Parfémy sú v dobrej cene
    • Trochu je drahšia doprava, ale aj tak to stojí za to.

Bola som spokojná so skorým vybavením objednávky a následne aj s doručením kuriérom.

doporučujem tento obchod

• Neviem

Som spokojná

• nízka cena

nízka cena, rýchle dodanie, 100% spokojnosť

Internetová stránka vytvorená prehľadne,zrozumiteľne-jednoduché vytvorenie objednávký, dobrá komunikácia, rýchle vybavenie objednávky - celková spokojnosť, môžem, len odporúčať

• Cenova relacia je dobra
    • Asi ziadne

Doporucujem

• Komunikacia s obchodom bola bezproblemova ci uz telefonicky alebo emailom.
    • Dodanie tovaru bolo rychle a bezproblemove.
    • Kurier bol velmi ochotny a po telefonickej dohode ma pockal na parkovisku pred nakupnym centrom

odporucam tento obchod

• Ceny
    • nic

naj ceny a vyber

• Vzhladom na proti nič!
    • Došiel mi fake od 100 ml chanel coco noir.

S vratením penazí nemali problém....

• Vyborne ceny
    • Rychlost dodania
    • Super vyber

• Servis pre zákazníkov
    • E-mailová komunikácia
    • Ceny a vyber Ok

Nakúpim tu aj nabudúce a tiež každému odporúčam

• najlepsie ceny
    • skutocne vyhodny nakup

obchod jednoznacne odporucam

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• parfem prisiel v poriadku a hlavne na cas. ceny su OK

obchod vyhovuje po vsetkych strankach