MAXIparfumeria

Recenzie MAXIparfumeria

kity

Pridané: včera, 17:36

• bezkonkurencne najlepsie ceny

treba trochu trpezlivosti, ale tie ceny stoja za to!!:-)

• Áno

edF

Pridané: 2. januára 2017

objednavka zrudena z dovodu nedostupnosti tovaru, na stranke vsak info "skladom"

Palo

Pridané: 28. decembra 2016

• Ziadne.Celé zle.Alebo na piču.
  • Všetky možné ake existujú

Jebte na to,lebo to nefunguje.

Mo2

Pridané: 28. decembra 2016

• Katastrofalna komunikacia a aj ked sa nakoniec podsrilo ta objednavka nevyzerala tak ako mala a skazili tym vianocne prekvapenie ... prajem obchodu len nech sa mu dari ale nech sa zacnu snazit

Kika

Pridané: 27. decembra 2016

• Super skvele ceny na parfemy
  • Objednane parfemy prisli o dva dni
  • Ja urcite nakupim opat

Maxi je maxi !

• Áno

Matej Kurilla

Pridané: 27. decembra 2016

• priaznivú cenu, i keď som si ho vybral iba pre možnosť platby PayPal, tá nakoniec nebola možná
  • zavádzajúce logo PayPal na stránke, inak je to super

tovar prišiel pekne zabalený, všetko prebehlo ako malo, odporúčam

chinooooo

Pridané: 26. decembra 2016

NIKDY TU NIC NEKUPUJTE!!!!!!!! KLAMU,ZAVADZAJU.....MAJU ASI 10 FIRIEM KTORE VAM HEUREKA VYHODI A SIDLIA NA JEDNEJ ADRESE....A JE TO JEDEN A TEN ISTY MAJITEL,KT.NIE JE SCHOPNY DODAT TOVAR ANI ZA 2 TYZDNE,A KOMUNIKACIA ZIADNA!!!!!!

• Áno (2)

Rick

Pridané: 26. decembra 2016

Zdravím toto není obchod jsou to jen překupníci . Sklad mají minimální objednané zboží deklarovali skladem nebylo. Zla komunikace potvrzeni objednávky 2 dni a info pro zaplacení tovaru 3 dni . Telefonní linka buď obsazena nebo to nikdo nezvedal . Po 6 dnech od objednávky se mi ozvali že darčeková kazeta nepřišla a to jsem byl před 24 hodinami ujištění že vše je a bude v pořádku.

knast

Pridané: 24. decembra 2016

• ziadne
  • nekomunikuju, poslali mi nieco ine ako som chcel, bez ziadneho upozornenia

Firma z Nitry kde su vsetci chytri... dodany fake za 10 dni bez ziadnej komunikacie a objednal som si nieco co mi nedali podla mojej objednavky, zial boli jediny z co to ponukali asi preto ze to dokazu namiesat v spravnom pomere...

Pridané: 23. decembra 2016

• Výhody? Neviem o žiadnych!
  • Nekomunikujú!
  • Dlhá dodacia doba!
  • Poslali lacnejšiu variantu tovaru!
  • Otrasný prístup kuriéra GLS!

Tovar objednaný 12. 12. 2016, objednával som len veci ktoré boli skladom. Objednávka neprišla, obchod nekomunikoval, tak som sa 15. 12. 2016 dotazoval v akom stave je moja objednávka. 19. 12. 2016 obchod konečne odpovedal, že tovar by mi mal prísť 21. 12. 2016. Nestalo sa, až 22. 12. 2016 ma kontaktoval o 17:08 GLS kuriér, či som na adrese doručenia, povedal som, že už nie, ale že som pár metrov vedľa, povedal, že OK, že za 10 minút je tam. Nato mi prišiel od GLS mail, že zákazka nedoručená z dôvodu „Adresát nezastihnutý“. Takže ako eshop tak aj GLS kuriér OTRAS!!!
Nuž, takže tovar SKLADOM objednávaný 12. 12. 2016 sa ku mne dostal až 23. 12. 2016. Ale to ešte nebol koniec tohto sklamania. Objednával som darčekovú sadu 75 ml parfém + 200 ml telové mlieko, to bolo aj na faktúre, no dodali mi 50 ml parfém + 100 ml telové mlieko. Mal to byť Vianočný darček, no deň pred Vianocami to určite nestihnem vymeniť, takže opäť OTRAS!!!
Hneď som napísal do eshopu reklamáciu, odpoveď dorazila na počudovanie obratom, no vyjadrenie „velmi nas to mrzi, pravdepodobne nastala chyba skladom, bude mozne to riesit vsak az po sviatkoch“ je opať OTRAS!!!
Neviem dôvod takto spackanej objednávky, z ktorej mali byť všetky veci skladom, no doručená bola až po 11tich dňoch (aj vinou kuriéra) a ešte aj bol dodaný iný tovar (lacnejší) ako bol objednaný, no vyfakturovaný bol tovar pôvodný (drahší).
Takže milý eshop, krásne vám ďakujem a už neprosím, nikdy viac!!!