MAXIparfumeria

• 4,5 dňa Priemerná doba dodania v dňoch

Recenzie MAXIparfumeria

jana

Pridané: 21. januára 2018

• vyborne ceny na cely siroky sortiment parfemov
  • originalny a kvalitny tovar
  • ryche dorucenie
  • drahsia doprava oproti konkurencii

Katarína

Pridané: 14. januára 2018

• Dva parfémy prišli v poriadku, bolo mi oznámené, že tretí vraj nebol skladom. Súhlasila som, že sa mi do konca týždňa ozvú, aby som vedela, či ho vôbec majú. Keď som spomenula, že na stránke svieti SKLADOM, vraj technická chyba.
  • Odvtedy nedvíhali telefón, na mail mi odpísali, až keď som spomenula SOI aj to len, že tovar je stále nedostupný, pričom som si urobila minimálne 5 screenshotov obrazovky a parfém mali na stránke SKLADOM.
  • Keďže som zaplatila dopredu, chcela som za nedodaný parfém peniaze vrátiť. Prvá dodávka 29.11. a peniaze som dostala až 3.1.2018. Ale aspoň mi prišli, keďže po prečítaní recenzií som sa s nimi už rozlúčila, aj keď podanie na SOI som už mala pripravené.
  • Nebola to moja prvá objednávka cez internet, ani platba dopredu, aj viem pochopiť predajcu ohľadom obdobia pred Vianocami, ale absolútna ignorácia telefónu a emailu je neprofesionálne. 20x volať za deň, aspoň 3x do týždňa a ani jedno zodvihnutie je riadna hanba od predajcu!!!
  • Neodporúčam tento obchod.
  • Objednávam už dlho, ale nikdy som podobný prístup nezažila. Otrasné.

Neodporúčam.

• Áno

Martina

Pridané: 13. januára 2018

• Vyborny nákup v tomto e-shope.
  • Som spokojná a určite odporúčam dalej
  • Suprove ceny a aj vyber

Niet čo dodať, oplatí sa tu nakupovať.

Pridané: 10. januára 2018

• Komunikacia na vysokej urovni
  • Milá slečna na infolinke
  • Tovar doručený v rýchlom čase

Maximálna spokojnosť, určite odporúčam

Pridané: 9. januára 2018

Tovar nedorazil, nikto nekomunikuje...

Jan

• Nic

Odporucam

• Áno

Pridané: 4. januára 2018

• nedá sa dovolať na telefónne číslo 11-16 h ,nik to neberie.

Posielajú tovar po dátume spotreby , respektíve v mesiaci kedy končí záruka , nepripočítavajú vernostné body za nákup , neposielajú daňový doklad , bez faktúry.

Reakcia obchodu MAXIparfumeria

Dobry den pan Marian P.,

neda sa k nam dovolat, ale dnes ste sa predsa rozpravali s kolegynou 2x. Neposielame doklad - ten Vam predsa prisiel do emailu, a mozeme ho opat preposlat. O tych datumoch spotreby ste nas informovali, a sam viete ze to tak nebolo. Tento udaj maju iba niektore alternativy parfemov ktore predavame za cca 10euro. Ale chapem, chceli ste od nas vyrazne zlavy na dalsi nakup a zial nevedeli sme Vam vyhoviet. Nase ceny su takmer na nakupoch a zlava 3euro z parfemu sa Vam zdala smiesna. A v tomto duchu ste nas aj hodnotili.
Vernostne body sa nepripocitavaju, pretoze nemame ziadny vernostny program, ani to nemame nikde uvedene.

s pozdravom,
Parfumeria.

Endy

Pridané: 4. januára 2018

• Bezproblemove dodanie, plusova kvalita,cena a rychlost objednavky

Endy

Pridané: 3. januára 2018

• Maxiparfumeria Nitra

Dobry den vsetkym. Prvy krát som si objednavala parfum a ziadny problem nebol. Obj.som v noci 24.12.2017 a tovar mi bol doruceny 3.1.2018 a to boli medzi tym sviatky. Informovali ma aj sms o odoslani zasielky, nasledne kedy bude dorucena a vsetko prebehlo bez tazkosti. Tiez som tu citala recenzie a bola som najskor prelaknuta z tolkych negativ. Ale netreba najskor sudit, ale posudzovat az individualne. Takze ja srdecne dakujem za vyborne vybavenie,aj dorucenie.
Zelam vsetkym pohodovy den.

• Áno (1)

Mima

Pridané: 1. januára 2018

• Ziadna komunikacia so zakaznikom ..nedvihanie telefonu uvedeneho ma stranke.. ziadne info o stave objednavky .. nic