Oblečenie zakúpené v Maxane dobre sedí na postave, som spokojná aj s dĺžkou šiat

• Rýchle dodanie.

Hoci som nohavice vrátila kvôli materiálu, boli ušité dobre aj veľkosť sedela.

Som skojna s obchodom , pre moletne zakaznicky . Chyba mi vyber podprseniek z cistej bavlny, ktore velmi tazko dostat.
    Tovar, ktory som obdrzala bol vyhovujuci. Dakujem.

Rýchle dodanie a miery sedia

Neskore dodavky. Niekedy je to aj viac ako mesiac

spokojnosť

ok

Mate velmi prijemny vyber siat len dodacia doba je velmi dlha... v inych zasielkovych obchodoch mam tovar doma najneskor do 10 dni a u vas aj tie veci ktore mate skladom trvaju dlhsie... vela krat ma prejde trpezlivost a zrusim objednavku.

S kvalitou spracovania ako aj s materiálom som veľmi spokojná, dodacia doba je trochu dlhá

• Spoľahlivosť, cena, rýchle dodanie, komunikácia.

• V tejto hektickej dobe si možem kupiť čo potrebujem, rešpektujú moju veľkosť, mazimálna spokojnosť.
    • Pošta mi to nenosí domov, musím pre balíky chodiť osobne na poštu. Doteraz mi zásielky vozil vodič na aute. Záhada. Žeby koronavirus ?

Nákup z pohodlia domova. Donáška až domov.

mám len dobré skúsenosti

Som Vašou zákazníčkou už roky.Tentokrát som si objednala 2 ks legíny, rovnakú značku, len rôzne farby. Tovar mi bol doručený, prevzala som ho. Bola som však nemilo prekvapená, že 1 ks legíny - tmavomodré boli o 6 cm kratšie, ako čierne. Je to dosť veľký rozdiel, nechcela som legíny nad členky, avšak vracať ich už nebudem, Vancáková

• rychle doručenie som spokojna

velmi som spokojna s tovarom,kvalitne vyrobky rada by som od vas prijala katalog možnost objednat a popozerat vaš tovar ktory je super a velke čisla som spokojna odporučim dalej všetko dobre nech sa vam dari v tej tažkej dobe vdaka.

• Veľkosť dodaného tovaru vždy "sedí"
    • Dobrá kvalita tovaru

• prehľadnosť,dobrý popis tovaru,veľkosti sedia presne, nie ako u iných predajcov ,maximálna spokojnosť
    • žiadna

• Prvá skúsenosť, ale dobrá, tovar bol doručený expresne

• Dobrý výber, pekné modely nadmerných veľlkostí

• Po pár tyzdnoch objednávku obchod zrušil, vraj nemajú skladom pričom dodacia doma bola uvedená 2 mesiace
    • Tovar mi neprišiel