• Kvitne vyrobky

• Seriózne jednanie, rýchle dorucenie

• Objednávka z domu

• bez problémov

• už som objednávala niekoľko krát, vždy spokojnosť s komunikáciou aj dodávkou.

rychle vybavenie objednavky k celkovej spokojnosti

• maxana je spoľahlivý a seriózny e-shop,
    • keď sa správne zmeriate odev sadne ako uliaty aj pre moletky :)
    • kvalitné materiály, perfektné strihy pre moletky, veľká dlhoročná spokojnosť

Blúzka bola krásne ušitá. Veľkosť zodpovedala tabuľke, takže mi sedela ako uliata. Cítila som sa v nej veľmi príjemne. Ďakujem! :-)

• Pekný výber

• z domu môžem zakupovať

Super obchod aj pre ľudí s veľkosťami nad "L". Široký sortiment a vkusné veci...

• Objednávky bez zháňania po obchodoch.
    • Nedá sa kvalita, zloženie materialu preveriť hmatom.To je, ale mínusom všetkých on-line nákupov.

Šaty bývajú pomerne kvalitne ušité, veľkosť vždy nezodpovedá rozmerom v tabuľke. Pomohlo by, ak by boli nafotené všetky farebné varianty modelu, nielen jedna verzia a potom len vzorka- ťažko si model predstaviť v inom prevedení. Pomohli by recenzie od zákazníkov- na stránke sa nezobrazujú.

dobre materialy

• Rychle dorucenie, kvalita, pekny strih a farba, velkost sedi

• Veľký výber oblečenia

Je to dobre, že som našla tento obchod pretože väčšina internetovych ponúk je len pre štíhle, nakoľko ja som moletnejsia a mam problém nájsť si vhodné oblečenie, ale Maxana spĺňa všetky požiadavky

• Už veľmi dávno využívam Vaše služby a veľmi rada si u Vás objednávam - veľká spokojnost
    • Prestal mi od istého času chodiť katalóg čo som veľmi smutná pretože vždy som si v katalógu niečo pekne našla a objednala .

Je vynikajúci obchod !

• konečne väčšie veľkosti, rýchle vybavenie objednávky

Zatiaľ som veľmi spokojná ...