Dobrý deň,objednala som u Vás,ale už 9.deň čakám.Stále ste mi to neposlali!

Reakcia obchodu MATAYA

Dobrý deň, balíček sme odoslali 27.3. poštou ako bolo zvolené v objednávke, máte ho uložený na príslušnej pošte, info o odoslaní a podacom čísle ste obdržali mailom a sms správou. Vzhľadom na Veľkonočné sviatky sa to o niečo predĺžilo. Ďakujeme za pochopenie.

Tovar nekvalitny ...bolo to pokrčene na tenkej folie pri nalepeni už to nešlo nalepiť do hladka ...je to nalepene ale z jazvami otras...take daco sa ma poslať v trubičke a nie v obalke...zbytočne vyhodenie tovaru ...mne jako dochodcovy je vzacne aj 10 eur...

Saty sa uz pri obliekani roztrhali pri krku, a po jednom dni sa tyl uplne odtrhol, nesmierne nekvalitne saty.

Reakcia obchodu MATAYA

Mrzí nás to, musel to byť chybný kus, predali sme z nich veľké množstvo a bez reklamácie. Karnevalový kostým Vám vymeníme za nový kus.

Chaos v doručovaní. Doručovanie po 15:00 do 17:00 hod. !!!!!!!!!!!! a úplne iná kuriérska spoločnosť, platba iba v hotovosti ?!!! v dnešnej dobe ???Nakoniec vyzdvihnuté osobne na výdajnom mieste po telefonáte kuriérskej firme.

• Takýto materiál lacný priesvitný, ďakujem už nikdy

Tovar ktorý som si objednala nevyhovoval mojim predstavám tak som ho vratila

• Fotka nesuhlasi zo skutocnostou nespokojnost

Reakcia obchodu MATAYA

Fotka, ktorú máme uvedenú ku šatám zodpovedá skutočnosti. Pre predstavu posielam link, ako reálne vyzerajú na postave (na mne fotený posledný kus vel.M, aj keď nosím S).
    Ak sa Vám ale šaty nepáčia, alebo Vám nesadli, môžete nám ich samozrejme poslať späť, vrátime Vám za ne peniaze.
    S pozdravom Martina Urdáková
    Konateľ spoločnosti
    Mataya.sk

Nálepky sú pekné, ale odliepajú sa, sklamanie.

Reakcia obchodu MATAYA

Mrzí nás to, ale ešte sa nám nestalo, že by ich niekto reklamoval. Pred nalepením Nálepky na vypínač je potrebné odmastiť povrch, odstrániť nečistoty z podkladu a prispôsobiť rozmer konkrétnemu vypínaču. Zasielame Vám nové 3 kusy ako uznanú reklamáciu.