• Rychle dodanie
    • Tel. komunikacia bez problemov-ochota

• Všetko bolo v poriadku a rýchlo doručené

Rychle dodanie super spolupráca top materiál

• Možnosť platby prevodom.
    • Promptné vybavenie objednávky.

Dobrý deň,objednala som u Vás,ale už 9.deň čakám.Stále ste mi to neposlali!

Reakcia obchodu MATAYA

Dobrý deň, balíček sme odoslali 27.3. poštou ako bolo zvolené v objednávke, máte ho uložený na príslušnej pošte, info o odoslaní a podacom čísle ste obdržali mailom a sms správou. Vzhľadom na Veľkonočné sviatky sa to o niečo predĺžilo. Ďakujeme za pochopenie.

Velka spokojnost s nakupom, rychlost dodania bleskova :-) Dakujem.

Tovar prišiel v poriadku a rýchlo.

Tovar nekvalitny ...bolo to pokrčene na tenkej folie pri nalepeni už to nešlo nalepiť do hladka ...je to nalepene ale z jazvami otras...take daco sa ma poslať v trubičke a nie v obalke...zbytočne vyhodenie tovaru ...mne jako dochodcovy je vzacne aj 10 eur...

Tovar je perfektny, rychle dodanie, profesionalne jednanie. Velmi som spokojna.

Saty sa uz pri obliekani roztrhali pri krku, a po jednom dni sa tyl uplne odtrhol, nesmierne nekvalitne saty.

Reakcia obchodu MATAYA

Mrzí nás to, musel to byť chybný kus, predali sme z nich veľké množstvo a bez reklamácie. Karnevalový kostým Vám vymeníme za nový kus.

• Obrovská výhoda pre mňa je, že pri platbe online mám tovar nachystaný na vyzdvihnutie osobne už na druhý deň. Dokonca pár krát sa stalo, že ešte v ten istý deň, ako bola platba.
    • Veľký výber tovaru..... taký " žilinský aliexpres " . Vždy som tu našla, čo som hľadala.
    • bezkonkurenčne najkvalitnejšie šarkany .... a majú ich nespočet typov aj s príslušenstvom ( na tie šarkany majú stránku šarkanovo.sk, ale osobný odber je v Mataya ) .

Tento obchodík je pre mňa naj, naj, naj... Rýchlo vybavia, na predajni vždy príjemná a ochotná obsluha.

• Veľmi rýchle dodanie tovaru!

Dobrý deň, chystala som sa vám napísať mail, ste neskutoční! Ešte sa mi nestalo, aby som mala nejakú objednávku tak rýchlo doma! Objednané bábiky sú krásne. Budem vás len odporúčať! Veľmi pekne ďakujem a prajem pekné sviatky a veľa zákazníkov. ❤️

S pozdravom,

Miroslava Filinová

Veľmi dobre ako skóre dodanie tak aj zakúpený tovar

• rychle dorucenie
    • spolahlivost
    • ziadna

objednala som postavicky Zootropolis ktore mi prisli do par dni, zodpovedali presne obrazku a popisu a navyse aj maly darcek ako podakovanie. Velmi ma balicek potesil hodnotim na vybornu

• Super rýchle dodanie. Veľká spokojnosť. :)

• Rychle vybavenie, vyborna komunikacia

• Jednoduché objednávanie a rýchle doručenie

spokojnost

• Super

Rýchle dodanie, výborná komunikácia ,milý darček k objednávke,môžem len a len odporúčať