• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

2 týždne čakacia doba katastrofa

dakujeme za recenizu, áno meškali sme 1 den s doručením , ale nie 2 týzdne
    objednali ste 13. 3. 2024, 22:16:18
    píšete recenziu 20. 3. 2024, 9:45

- a produkt už by ste mali mat u seba, vydajnom mieste

S pozdravom Silvia z Martons.sk

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Tovar zaplatený. 29.3. 2023 ma informovali e-mailom, že tovar už je na ceste, ibaže to nebola pravda nakoľko tovar mi dodnes 4. 4. 2023 nebol doručený a na mail nereaguju.

Zdravím,
    ospravedlnujeme sa za komplikácie ešte raz, naša chyba, kedže sme nemohli hned expedovať Vami objednaný kočík , lebo mal 1x koliesko dosť poškodené a tovar sme museli znova naskladniť ... ale po pár dnoch Vám bol nanovo aj tak doručený úplne nový kočík v poriadku , také veci nemôžme bohužial predvídať

- mail ze je tovar na ceste automaticky posiela Packeta ked vygenerujeme etiketu a ked išli dievčatá baliť tak pri balení zistili, že tovar je poškodený, ale toto sme si vysvetlili pár krát
    - na e-maily: reagujene do 2 hod.
    - na tel. - tiež zdvíhame hned telefóny
    - volali sme sme aj sme maily písali čiže s týmto tvrdeniami prepáčte ale nemôžme súhlasiť a riešili sme to hned

S pozdravom Silvia z Martons.sk

• Prvý problém nastal, že tovar bude asi dodaný až do 99 dní ( na stránke bolo skladom + dodanie 99), pre zákazníka dosť matuce
    • Problém s návodom v SK, nepoužiteľný, nečitateľny, rozmazany....

Dobrý deň pán Roman,
    prepáčte ale nechápame vašej negatívnej recenzií, kedže sme dodali objednávku včas a to do 2,5 dna,
    od vytvorenia objednávky, posielam aj tracking k vašej zásielke:

13. 12. 2022 21:29:39 Příjem elektronických dat k zásilce. Čekáme na předání zboží od odesílatele k přepravě.
    15. 12. 2022 17:47:43 Příjem zásilky na podacím místě DEPO Bratislava, Petržalka, Kopčianska 92/A.
    16. 12. 2022 05:16:11 Příjem zásilky na expedičním depu Lieskovec, Lieskovská cesta 24.
    16. 12. 2022 14:02:50 Zásilka připravena na cílovém výdejním místě Sliač, Krátka 1.
    16. 12. 2022 15:21:28 Výdej zásilky příjemci.

upresnujem k vašim poznámkám :

- áno, kvôli programatorskej chybe tam ukazovalo namiesto skladom : ,,dodanie až do 999 dní ,,
    ale aj sme písali aj volali pár krát , že tam bola chyba ktorá sa odstránila, a že Vám bude dodané hned, to Vám až tak prekážalo?

+ dodané včas
    + darček navyše

Aj tak dakujeme za nákup

S pozdravom Zoltán z Martons.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• tovar nebol dodaný podľa objednávky, bez konzultácie či súhlasíme alebo nie bol zamenený za iný druh, aj keď na stránke píšu že pri výpadku bude zamenený za "drahší", v skutočnosti je zámena za lacnejší produkt, akurát len o 5 kusov je viac v balení, takže zámena nie je za drahší produkt, ale za lacnejší produkt s vyšším obsahom balenia a to je veľký rozdiel

Zdravím ,
    ospravedlnujeme sa , napíšte na [email protected] s cislom objednavky a radi Vám vymeníme, avšak o probléme sme nevedeli iba z recenzie

S pozdravom Silvia z Martons.sk

v reklane sa prezentujú dodaj do 48hodín a ja nemám tovar doteraz,hoci som objednávala aj covid testy

Zdravím
    ospravedlnujeme sa za zvniknute nedoruzmenie, ale ako aj na webe, tak aj v mailingu sme uvadzáli dodanie COVID testov do 48 hodín
    ale objednali ste aj také, pri ktorých svietilo do 6 dní , nabudúce vyznačíme tak zreteľnejšie aby lepšie videli tak zákazníci

Dakujeme

S pozdravom Zoltán z Martons.sk

• Nedokáže zabezpečiť objednaný tovar.

Zdravím
    ospravedlnujeme sa , ako sme sa Vás aj vopred a telefonicky informovali, mali sme posledný kus na sklade a zobrali osobne, a sklad sa neaktualizuje každých 5 min... a preto už tovar nebol dostupný , avšak sme Vás informovali hned po objednávke.

S pozdravom Silvia z Martons.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Po tyzdni sa nam ozvali ze nie vsetky polozky nam budu dorucene, aj napriek tomu ze maju vsade reklamu ze odosielaju do 3 dni.
    • Po doruceni tovaru bol tovar poskodeni. Tak sme chceli tovar vratit, nakolko je to internetovy obchod. No komunikacia bola a je katastrofalna.
    • Tovar po natahovackach sme nakoniec poslali spat. Este ze sme to dali doporucene, lebo po 3 tyzdnoch nam prislo z posty ze balik este nebol vyzdvyhnuty. Odpoved bola ci maju kazdy den lietat na postu.

Zdravím
    teraz pred 5 min. ste s nami komunikovali s kolegynou, ze ideme pre Vašu zásielku na poštu a vyriešíme veci, kedže sme žiadne info nedostali (žltý lístok), že je tam nejaká zásielka

.... úprimne nás mrzí, že tovar bol od výroby už poškodený avšak, my ako predajcovia nemôzme vidieť chyby vo vnútri napr hračky, vaku ako ste aj vy pisali: ,, Dalsia vec je ze tovar dosiel poskodeny, na vaku je dierka. Je viditelne ze je to vada materialu. ,,

- cize od vyroby bola tam tá chyba stačilo napísať , že máme takúto chybu a zadarmo by sme aj poslali zvoz preto ako je uvedené aj v reklamačných podmienkách.

S pozdravom Zoltán z Martons.sk

• Prehľadný e-shop (škoda len, že bez aktuálneho skladu)
    • Tovar nebol skladom, aj keď na e-shope bol označený ako skladom
    • Komunikácia

Zdravím
    hned na druhý den ráno do 18 hod od vytvorenia objednávky Vám písali dievčatá, že produkt nemáme skladom
    kedže produkt bol skladom ale bol poškodený z jednej strany, to zistili pri nachystaní - a to sme Vám nemohli poslať

áno je to naša chyba, avšak vysvetlili sme si všetko konkrétne, aj telefonicky a sme mali pocit, že ste porozumeli

S pozdravom Zoltán z Martons.sk

• Dlho som na tovar čakala a nakoniec veľkosť aj tak nesedela

S pozdravom Silvia z Martons.sk

• Tovar mi bol doručený na druhý deň od objednávky.Hodnotím kladne.
    • dodanie iného tovaru ako bol objednaný.
    • objednaný bol teplomer BO HUI T-168 za 19.90 € a dodaný bol teplomer CONTEC TP-500 v cene 16,99 ale za cenu objednaného 19,90 €

Zdravím ,
    PS.: Contec TP500 je jeden z najlepsich na trhu, bežne sa predáva za 25 + eur , avšak my to máme teraz v akcií

S pozdravom Zoltán z Martoine.sk

• Preklad návodu nie je čitateľný ani s lupou.

Zdravim ,
    ospravedlnujeme sa ked to bolo pre Vás návod nečitateľný ani s lupou
    avšak veľkosť písma/ font je platných legislatív , taktiež máme aj na našej webovej stránke je prístupnený v SK jazyku.

- dodanie: objednávku sme vybavili do 1 hod. a na 2. den ste mali uz v Zasielkovni na vyzdvihnutie t.j do cca 30 hod
    02. 12. 2021 10:05:32 Příjem elektronických dat k zásilce. Čekáme na předání zboží od odesílatele k přepravě.
    03. 12. 2021 14:11:33 Zásilka připravena na cílovém výdejním místě Bošany, M. R. Štefánika 202.

S pozdravom Zoltán z Martoine.sk

• 24.11. 2021 som zaplatila za tovar ktorý som si objednala je 1.12.2021 ,tovar stále nemám.

Zdravim,
    je nám lúto, že ešte vaša zásielka ešte nedošla, avšak na našej stránke bolo jasne napísané , že kvoli náporu objednávok odosielame do 3dni , a cca 1-2 dni kurierska spolocnost tiez trva dorucenie, a vsetko sme dodržali čo sme pisali, avizovali a dnes vidim tam:

01.12.2021 07:49:33 Zásielka v rozvoze

- vsetci dopravcovia počas lockdownu maju vela prace prosim pochopte to, a nie je uz našich kompetenciach ako presne doručujú,
    taktiez mate vypisane na stranke ze dodanie sa moze predlzit na 4-5 pracovnych dni, takze nechapeme vašu nespokojnost... a fakt nie vase celkove hodnotenie , ale ako myslite

S pozdravom Benjamin z Martoine.sk

• .
    • Tovar uz som davno mala mať.Vy te mi avizovali,že ste tovar odoslali.Mal prist do zasielkovne.Doteraz som nedostala ziadnu spravu o tom,ze by tam tovar uz mal byť.

Kvoli zlému dopravcovi neodporúčam.

Zdravim,
    je nám luto, že ešte vaša zásielka nedošla, avšak hned sme na druhý den poslali vid historia cize 5 dni , lezi na Depe strecno
    23. 11. 2021 20:07:42 Příjem elektronických dat k zásilce. Čekáme na předání zboží od odesílatele k přepravě.
    24. 11. 2021 13:09:20 Zásilka byla převzata řidičem a míří na depo
    24. 11. 2021 20:35:25 Příjem zásilky na podacím místě DEPO Bratislava, Petržalka, Kopčianska 92/A.
    25. 11. 2021 06:20:21 Příjem zásilky na expedičním depu Strečno, SNP 170.

taktiez mate vypisane na stranbke ze dodanie sa moze predlzit na 4-5 pracovnych dni, takze nechapeme vašu nespokojnost... a fakt nie vase celkove hdnotenie 10 percent, ale ako myslite

S pozdravom Benjamin z Martoine.sk

Nemam čo hodnotiť nakolko tovar do dnešneho dna nedorazil

Zdravím,
    ospravedlnujeme sa za meškanie aj za dopravcu zatial také meškania nemali,
    vašu zásielku sme odovzdalihned nasledujúci den :
    29.10.2021 17:12:54 Príjem na sklad BRA - 03
    - situácia nás veľmi mrzí ale chyba sa nastala na strana dopravu posielam ich odpoved:

,, zásielku máme v sklade a bude doručovaná v najbližších dňoch (piatok, sobota). Bohužiaľ, všetci kuriéri robia čo môžu,
    no nedá sa všetko naraz doručiť. Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí.
    S pozdravom, 123kurér - Dispečerka – Depo Nové Mesto nad Váhom ,,

Každopádne vám tovar dorazil do 7 dní na adresu (vrátane víkendu a sviatku), čo si myslíme, že nie je až taká hrôza.

Martoine.sk

• Namiesto objednajej dezinfekcie Dezinfectol imuna mi bola doručená Martione Medicho

Vážený pán Peter,
    mrzí nás, mohli by ste nás informovať a radi by tú dezinfekciu vymenili obratom na naše náklady lebo to vyzerá na našu chybu, avšak sme nedostali žiadne info, že nastala takáto situácia, kludne nás kontakujte na [email protected] a radi ju vymeníme za nový kus, o probléme sme sa dozvedeli iba z tejto recenzie.

Dakujeme.
    Pekný deň prajeme.
    S pozdravom Silvia z Martoine.sk

K dnešnému dňu mi tovar doručený nebol.
    Platba prebehla a nemám ani tovar ani eura.
    Preco?

Dobrý deň pani Andrea,
    chyba je naša, uznaváme, kolegyne Vás informovali, že zásielka bola odoslaná s oneskorením,
    bude meškať kvoli presťah. nášho skladu.

Pekný deň prajeme.