Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

• Doba dodania
    • Stav kníh

Predtým som s Martinusom problém nemala doručili mi to bez problémov. Kniha mala prísť do 3-4 dní no už čakám 2 týždne. Aj keď idete priamo do kníhkupectva tak knihy niesu v dobrom stave. Neodporúčam s tade nakupovať.

cenzúra,rok 2022,ale inde sa dá kúpiť kniha,takže neviem o čo im ide

Pomalé vybavovanie objednávok

• E-shop
    • Kniha došla ihneď

Kniha došla ihneď ciže som spokojný, iba trošku bol obal poškodený ale to som kupoval už použitú, ako sa hovorí nesúď knihu podľa jej obalu! Strany v knihe niesú poškodené. A to je najhlavnejšie.

• Knihu, čo som mala rezervovanú na predajni na Obchodnej v Ba na kód predali len tak niekomu inému. To sa mi nestalo v žiadnom obchode.

• e-shop
    • Toto je posledný krát kedy som niečo kupovala v Martinuse, na prvú dodávku kníh som čakala skoro tri týždne, jedna kniha mi prišla po mesiaci a teraz čakám znova.To sa mi ešte nestalo v žiadnom e-shope a to objednávam veľa.
    • obchod nedoporučujem

nedoporučujem tento e-shop, -sú tu dlhé dodacie doby

V martinuse nakupujem už niekoľko rokov a nikdy som nemala problém. Vždy som bola spokojná až doteraz. Objednávala som si knihy ako vianočné darčeky pre kolegov. Knihy prišli avšak nie v 100% stave (strany boli zvlnené). Uznali mi reklamáciu s tým, že pošlú nové knihy. Knihy opäť prišli, ale úplne rovnaké. Zavolala som teda na reklamačné oddelenie, kde mi bolo povedané, že knihy im dnes dorazili a teda pani na reklamačnom si nemyslí, že tým knihám niečo je, ale práve naopak, že sú v poriadku. Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale toto má od “v poriadku” knihy dosť ďaleko. Pochopila by som keby mi povedali, že je to chyba tlače, ale dorazilo ma, že ma išla presviedčať, že vlastne knihám nič nie je. Mám doma veľmi veľa kníh a žiadna z nich nie je zvlnená.

• pomale vybavovanie objednávok

neodporúčam

Mam veľmi zle skúsenosťi s tymto obchodom, neraz som dostal objednávku o niekolko tyzdnov neskor, ako mi mala prísť. Nedá sa tam s nikým poriadne dohodnúť lebo nikto nemá “kompetencie”. V jednej objednávke som mal viacero kníh, no musel som chodiť po knihy jednotlivo kazdy týždeň, lebo mi to nevedeli doručiť naraz zrazu ( nic take o tom nepisali).
    Neodporúčam tento obchod a určite som s ním ja skončil, pretože vždy som mal len problémy s objednávkami. Nakoniec som na to doplatil len ja

Martinus by sa mal zamyslieť nad tým, či je normálne nechať zákazníka čakať mesiac a viac na doručenie kníh, hlavne keď ide o knihy do školy. Komunikácia so zákazníkom a ochota riešiť situáciu nulová. Zo zahraničných obchodov mi veci vedia prísť 3x rýchlejšie. Jedna objednávka je zasielaná knihu po knihe každý týždeň sa tam trepem ako idot. NIKOMU NEODPORUČUJEM.

Nikdy som nemala k tomuto obchodu vzťah a aj sa mi to potvrdilo!
    Dostala som poukážku, tak som sa ju rozhodla využiť. Objednala cez net knihy, dala kupón, niečo doplatila a čakala. Na e-mail mi neprišla žiadna pošta o potvrdení objednávky, pritom peniaze odišli. Po týždni čakania (čo mali napísané dodanie do 3dní!), som im napísala, kde je chyba a kde je moja objednávka?! Chceli číslo objednávky ( čo keby si to rýchlo ne-screenshot-nem po zaplatení, tak by som ho nevedela, keďže nič neposlali). Toto jediné má zachránilo. Dala som im číslo objednávky a začali sa vyhovárať, že majú problémy.. a HĽA, deň po Tom mi už prišlo potvrdenie na e-mail a za 3 ani aj objednávka!
    Hrozné! Mala som šťastie, že som si spravila rýchle tú fotku, kde sa na okamih mihlo číslo objednávky. Inak by som nemala nič. Peniaze už odišli a aj poukážka bola minutá.
    Dávam im jednu hviezdičku len za to, že to po sťažnosti hneď riešili. Inak z ich strany čistý "okyd jak hovado!".

• Kamenné obchody sú dizajnovo pekne riešené
    • Prehľadné vyhľadávanie kníh
    • Možnosť platiť rôznymi spôsobmi
    • Široka ponuka kníh - niektoré neviem nájsť v inom eshope iba na Martinuse
    • VYSOKÉ ceny!! Cez martinus si knihu vyhľadám - v inom eshope kúpim. Dokonca aj so zľavovým kupónom sa mi oplatí kúpiť knihu u konkurencií.
    • Vysoká cena dopravy

Ceny kníh a dopravy sú vážne príliš vysoké - preto málokedy nakupujem v Martinuse.

• ceny
    • doba doručenia
    • slabé služby na zákazníckom centre

Predražený obchod, ktorý sa pýši rýchlym doručením, ktoré samozrejme nedodrží. Keď sa chcete s niekým spojiť tak vám nezdvihnú. Po mesačnom meškaní objednávky, ktorú som našťastie nezaplatila predom som objednávku zrušila. Katastrofa

• predrazene produkty
    • zlavy ktore len dorovnavaju cenu konkurencie
    • nemoznost uplatnit si tieto smiesne zlavy
    • svojvolne zatvaranie prevadzok
    • nemoznost spajat viacero objednavok
    • spomalena podpora zakaznikov
    • VSETKO DRAHSIE

• nedodržanie termínu

28. novembra 2020 som si objednal a uhradil diár na rok 2021, potvrdený termín dodania 17.12.2020. Napriek urgenciám diár doteraz nedodali a ani nevrátili peniaze. Diár nie je kniha , ak nepríde do začiatku roka, nie je plnohodnotne použiteľný. Na toto vobec nebrali ohľad ani vo svojich reakciá na moje urgencie. Obchod by som doporučil iba tým, ktorí nepotrebujú diár.

• Na predajni v OC Galéria Martin nevedia zamestnanci, kedy je vhodné sa ospravedlniť zákazníkovi, keď spravia chybu

• Zrušenie objednávky

Objednal som si knižku ktorá bola dostupná. Z mne neznámeho dôvodu som nedostal žiadnu informáciu o objednávke. Objednávku som si kontroloval a bola v stave vybavuje sa. O deň neskôr som objednávku skontroloval opäť a bola zrušená, bez akéhokoľvek upozornenia.

• prehladny eshop, sortiment, komunikacia, rychlost
    • ziadna

Nechapem recenzie. Ja som sa s lepsim eshopom nestretla. Ustretovi personal, neskutocna rychlost dodania, vyborne zabalene, dokonca mali vsetko, co dom hladala. Pre mna top!

• Cenzúra nevyhovujúcich autorov a diel

Objednávam od nich cez 13 rokov.Neviem či boli také ...... vždy ,alebo len posledných 5-6 rokov.Dneska ma už tak nasrali že som musel napísať toto hodnotenie.Cena je neuveriteľne premrštená. Príklad Kniha Hyperion u nich stoji 18,71 u českého Martinusu po prepočte na eurá stojí 14,91,samozrejme si ju nemôžte objednať s Čiech skúšal som u iných kníh už dávnejšie.Na fantasyobchod ju kúpite za 12,97.jeden rozpísaný príklad.Toto je na väčšine kníh.Napr pri dnešnej objednávke DVOCH kníh som mal rozdiel ceny 9 eu.Kebyže niekto tvrdí že poštovné je napr drahšie s Česka tak áno je o 1e a tých 9eu rozdiel bol už po zarátaní poštovného.A aby sme neboli v omyle obidve knihy aj u slovenského a českého predajcu sú po česky. K tej cenzúre sa radšej ani nebudem vyjadrovať, ved oni vedia správne ktoré knihy sú pre nás dobre na čítanie a ktoré nie.A ešte by ma strašne zaujímalo koľko peňazí sa s toho dobrého anjela dostanú naozaj k potrebných a koľko zmizne po ceste...

• okamžitá expedícia tovaru na sklade
    • zaujímavý výber filmov a kníh
    • promptný prístup zamestnancov pri osobnom odbere objednávky
    • komunikácia so zákazníckym oddelením
    • stav tovaru pri niektorých objednávkach

S internetovým kníhkupectvom Martinus som spokojný asi tak na 90 - 95%. Objednávať vo veľkom som u nich začal asi pred rokom - tovar na sklade expedujú okamžite a ak si ho neobjednáte cez víkend, ale cez pracovný deň, už za dva dni je u Vás doma. Niekto tu písal, že doba objednania sa po objednaní zrazu zmenila z "ihneď" na "3 dni" a pod. Tiež som si to všimol a myslím, že je to dané tým, že na sklade mali posledný kus (ktorý Vám expedujú) a ďalšie už musia objednávať od dodávateľa. Veľmi sa mi páči celý proces, ako to u nich v sklade funguje, vyzerá to tak, že je tam niekto 365 dní v roku, lebo aj keď si niečo objednáte cez štátny sviatok a majú to na sklade, nepotrvá dlho a status Vašej objednávky sa po krátkej chvíli zmení na "skompletizovaná". To, že cez Vianoce môže dôjsť k problémom viem a darčeky preto nakupujem inde. :o)

Pri tovare, kde je dodacia doba napr. 4 dni som tiež nemal problém. Vždy ho zohnali a včas dodali na predajňu (využívam osobný odber). Akurát pri jednom DVD, kde bola dodacia doba týždeň, nastal problém. Trpezlivo som ten týždeň čakal, no ani potom nenastala žiadna zmena. Po ďalšom týždni čakania som napísal mail na zákaznícke oddelenie. Prišla mi odpoveď, že DVD by im malo prísť už tento týždeň. Nič však nedošlo a ja som čakal ďalší týždeň (dokopy už tri týždne). Zavolal som im teda a mal som šťastie, lebo to zdvihol konečne niekto schopný, kto povedal, že ide moju objednávku okamžite preveriť. Krátko nato mi došiel definitívny mail, že DVD je v skutočnosti vypredané a dodávateľ ich o tom neinformoval. Čakal som však tri týždne.

Objednaný tovar je väčšinou v super stave. Asi dvakrát sa mi ale stalo, že kniha mala viditeľné poškodenie. Po telefonáte na oddelenie reklamácií som bol prepojený na zamestnankyňu, ktorá mi akurát odrapkala naučené formulky a inak som z nej mal dojem, že ju môj problém priveľmi netrápi. Poškodenie našťastie nebolo veľké a nejako to asi prežijem, lebo v jednom prípade sa jednalo o úplne posledný kus, ktorý bol v predaji. Nikde naviac nemám záruku, že pri prevoze náhradného kusu nedôjde k jeho opätovnému poškodeniu. Jedná sa podľa mňa o beh na dlhé trate.

Napriek všetkému môžem Martinus len odporučiť. Knihy a DVD objednávam výhradne cez nich. Poučil som sa však a zameriavam sa skôr na tituly, ktoré majú na sklade. :o)