• Rýchle dodanie, ochota
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Veľmi slabá, takmer žiadna komunikácia, žiadne potvrdenie prijatia objednávky a info k stavu jej plnenia.
    keď chcem vedieť stav, treba tam volať a mať šťastie, že niekto zdvihne.
    nakupujem s odstupom času druhý krát a stav sa opakuje

Reakcia obchodu Mantech.sk

mrzí nás skutočnosť ako vnímate túto situáciu, avšak akonáhle si zákazník vytvorí objednávku, systém automaticky vygeneruje a zasiela potvrdenie o prijatí objednávky.
    Naši zákazníci majú možnosť nás kontaktovať telefonicky a tiež mailom, snažíme sa vždy vyhovieť zákazníkovi a preto
    denne riešime objednávky v pracovnom čase od 8.00 do 16.00, preto budeme radi, ak nás budete kontaktovať v uvedenom čase.
    Ďakujeme za Vašu recenziu

• DLHá čakacia DOBA

Dobrý deň. S doručením tovaru som veľmi spokojný. Veľmi správne naladený vodič . Ďakujem Jaroslav.

velky vyber, dobre ceny, rychle dodanie

objednavka prišla na treti deň tak jak povedali

No oleppvačka neni zlá ale zľavu som nevybavil :D

• Servis , nie sú uvedené servisné strediská

Cena je výhodov

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Tovar po zaplatení zálohovej faktury po cca 6dnoch dodavatel zrusil z dovodu nedostupnosti tovaru,dufam ze vrati zalohovu platbu

Reakcia obchodu Mantech.sk

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, no dodávateľ hlásil výpadok Vami zvoleného tovaru. Informovali sme Vás o jeho nedostupnosti a preto zálohová platba Vám bola ihneď vrátená.

• ZAVADZAJU ZAKAZNIKA. RUKY PREC.

• Dobrý výber
    • Fajne ceny
    • Poradili

Odporúčam firmu mantech, som s nimi spokojný.