• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Veľmi slabá, takmer žiadna komunikácia, žiadne potvrdenie prijatia objednávky a info k stavu jej plnenia.
    keď chcem vedieť stav, treba tam volať a mať šťastie, že niekto zdvihne.
    nakupujem s odstupom času druhý krát a stav sa opakuje

Reakcia obchodu Mantech.sk

mrzí nás skutočnosť ako vnímate túto situáciu, avšak akonáhle si zákazník vytvorí objednávku, systém automaticky vygeneruje a zasiela potvrdenie o prijatí objednávky.
    Naši zákazníci majú možnosť nás kontaktovať telefonicky a tiež mailom, snažíme sa vždy vyhovieť zákazníkovi a preto
    denne riešime objednávky v pracovnom čase od 8.00 do 16.00, preto budeme radi, ak nás budete kontaktovať v uvedenom čase.
    Ďakujeme za Vašu recenziu

• DLHá čakacia DOBA

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Tovar po zaplatení zálohovej faktury po cca 6dnoch dodavatel zrusil z dovodu nedostupnosti tovaru,dufam ze vrati zalohovu platbu

Reakcia obchodu Mantech.sk

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, no dodávateľ hlásil výpadok Vami zvoleného tovaru. Informovali sme Vás o jeho nedostupnosti a preto zálohová platba Vám bola ihneď vrátená.

• ZAVADZAJU ZAKAZNIKA. RUKY PREC.

tovar nebol doručený

• Objednávka zrušená z dôvodu nedodania objednaného tovaru v stanovením termíne a navýšenie ceny za objednaný tovar

• Po 10 dňoch nemám tovar doručený a ani informácie čo je s mojou objednávkou

Sklučovadlo 125/3 som objednal 21.1.2021

Krásna webová stránka ale natrafil som na produkt, ktorý hoci bol deklarovaný, že je na sklade, tak po objednávke bolo mi oznámené, že na sklade nie je a nevedia ako dlho ešte nebude.