• Kvalitné spracovanie
    • Dodanie podľa dohody

Všetko podľa dohody, bol som spokojný

• Široká škála produktov
    • Doprava zdarma
    • Milá operátorka ochotne poradila
    • Tovar prišiel za 4 dni

Bol som milo prekvapený z kvalitného spracovania dielenského vozíka.

• Kvalitná prezúvačka za rozumné peniaze
    • Doprava zdarma
    • doručenie s hydraulickým čelom

Kupoval som prezúvačku na nákladné kolesá a bol spokojný

• Masívny vozík
    • Zľava na dopravu

Vysokozdvižný vozík pracuje podľa predstáv. Všetko prebehlo v poriadku

• Poradenstvo pri kalibracii
    • Online zaskolenie prezuvania

Kupovali sme vybavenie pneuservisu a vsetko prebehlo bez komplikacii. Ochotne poradili pri kalibracii

• Seriózne jednanie
    • Ceny produktov
    • Pred kúpou videohovor s prezentáciou produktov

Celkovo hodnotím pozitívne. Píla a vŕtačka sú spracované na úrovni. Kladne hodnotím aj komunikáciu.

• Široký výber
    • Zloženie hydraulickým celom až do garáže zdarma
    • Nebolo treba zháňať vozík alebo ľudí ako pri iných firmach
    • Vybavili mi to na splátky
    • Doprava neni v cene ale sú to ťažké veci

Objednali sme v stredu v piatok bolo doručené. So zdvihakom som zatiaľ spokojný. Bol za fajn cenu a je dosť pevný. Oceňujem aj, že mi volali po doručení, či som spokojný a poradili mi s umiestnením zdvihaku.

• kvalita stroja
    • telefonická podpora aj cez videohovor
    • zatial nič

Zariaďovali sme komplet dielňu dostali sme aj zľavu a všetko prebehlo super. Keď sme potrebovali poradiť s kalibráciou vyvažovačky, spojil sa s nami technik cez videohovor na whatsupe a všetko vysvetlil. Dostali sme aj nejaké reklamné predmety, čo nás potešilo. Kvalitou strojou sme spokojny, vyhovuju našim potrebám

• Vôbec nič
    • Zavádzanie s dodaním tovaru
    • Komunikácia

Závitovací stroj objednaný 20.9.2022 pri ktorom bolo písané, že je na externom sklade. 5.10.2022 mi bol zakúpený tovar stornovaný bez hocijakého upozornenia z obchodu. Proste len mi prišiel mail že objednávka je stornovaná. Po napísaní recenzie na ich stránku bola zrazu do pár minút vymazaná, samozrejme že pozitívne recenzie tam zostávajú. Len podotýkam, žiadne vulgarizmy ani urážky neboli použité v recenzii na ich stránke. Len sa im tam proste nehodila tak ju vymazali. Určite tento obchod neodporúčam.

• Poradenstvo
    • Výhodné ceny
    • Výborný výkon cena kvalita

Mal som záujem kúpiť nožnicový zdvihák. Vybral som si konkrétny model, no po konzultácii som zistil, že daný model nie je pre mňa vhodný. Doručenie prebehlo v poriadku a podľa dohody. Môžem len odporúčať, v budúcnosti určite ešte nákupim.

Výborný prístup k zákazníkovi. Pracovník mi poradil s výberom a zaslal všetky potrebné informácie a podklady k tovaru. Rýchle dodanie. Férové ceny.
    Odporúčam.

• Dodanie

Zatial bez problémov

• Prehladny web
    • Vsetko na jednom mieste
    • Menšia odborná znalosť produktov pracovníčiek, ale všetko potrebné zistili

Bol som spokojný so spoluprácou

• Množstevná zľava
    • Pomoc pri zapojení
    • Platená doprava

Opakovane sme nakupovali a boli sme spokojny. Všetko dodané podľa dohody.

• Tovar skladom
    • Poradili pri výbere
    • Široký sortiment
    • Cena dopravy, aj napriek vysokej cene doprava nebola zdarma

Zariadzoval som dielňu, pôvodne som urobil objednávku na lacnejšie produkty. Následne ma upozornili na len o niečo drahšie produkty, no s viacerými užitočnými funkciami, môžem len odporúčať. S vybavením som zatial veľmi spokojný.

• Rýchle dodanie, ochota

• Skladová dostupnosť
    • Výhodné ceny
    • Videá zo strojov pri práci
    • Niektoré produkty, ktoré som chcel neboli dostupné

Milé pracovníčky mi poradili a naviedli ma na správny výber tovaru. Nakupoval som vo veľkom a ešte som dostal aj zľavu.

• Odborné poradenstvo
    • Pomoc pri výbere
    • Priateľné ceny a množstevné zľavy
    • Celú dielňu sme zariadili u jedného predajcu
    • Cena dopravy, ale cenu pohonných hmôt neovplyvníme

Celkovo sme boli veľmi spokojný. Pomohli nám pri zariadení dielne a usmernili nás pri výbere produktov, tak aby sme za naše peniaze dostali najlepšiu možnú variantu

• komunikacia

neseriozny predajca