• Rýchle jednanie, objednávka bola spracovaná okamžite.

Ahoj Ivanka,
    Ďakujeme veľmi pekne, veľmi ste nás potešili a sme radi že ste spokojný s rýchlosťou dodania. Ešte raz ďakujeme aj za objednávku a prajeme Vám všetko iba to dobré

• ok

Reakcia obchodu mamauto.sk

Ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu, veľmi ste nás potešili. Prajeme Vám všetko iba to dobré :)

• prehladny eshop
    • tovar bol doruceny presne ako prezentovany na webe
    • super komunikacia a bezproblemova platba

Ahoj Erko,

skvelá komunikácia a super rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu mamauto.sk

• Tovar bol v krátkom čase doručený čo som nečakal keď že sa blížili sviatky. Určite by som objednal znovu ak by som niečo potreboval.

Ahoj Ľubo,

• Komunikácia s človekom oceňujem keďže väčšina e-shopov už ma AI
    • Na druhý deň tovar bol doma
    • Vznikajúce ceny a kvalita produktu
    • Ochota pomôcť s výberom a overiť tovar podľa ŠPZ alebo Vin
    • Trebalo by zapracovať na eshopovej stránke aby bola trochu prehliadnejšia

Ak niekto hľadá cenovo dostupné diely na automobil s zárukou a nevyzná sa dobre odporúčam tento eshop a priamo kontaktovať cez chát pracovníka maximálna možna spokojnosť z mojej strany.

Ahoj Adrián,
    veľmi ste nás potešili, ďakujeme veľmi pekne za peknú recenziu, prajeme Vám všetko dobré :)

• Rýchle spracovanie a dodanie tovaru.

Reakcia obchodu mamauto.sk

Všetko OK , tovar vo deklarovanejkvalite .

Ahoj Ján,
    ďakujeme veľmi pekne za recenziu aj objednávku a sme veľmi radi že ste spokojný s kvalitou produktu. Prajeme Vám všetko iba to dobré

Odporúčam, veľmi rýchle doručenie a kvalitný tovar za super cenu :)

Reakcia obchodu mamauto.sk

Ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu a nákup, veľmi nás potešilo že ste s našimi autokobercami spokojná :) Prajeme všetko dobré

• Široký sortiment
    • Dokonalý popis tovarov
    • Žiadna

Ahoj Janka,

• Rýchlo vybavené,aj dodané.
    • Žiadna

Reakcia obchodu mamauto.sk

Korektný a rychlý obchod určite odporúčam každému

Ahoj Ervin,
    ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu, vážime si to a prajeme Vám všetko iba to dobré

• Velký sortiment,pomerne dobr ceny
    • asi nič

• Rýchlosť

Možnosť telefonovania a rýchlosť prevedenia tovaru ku spotrebiteľovi.

Ahoj Maiki
    Ďakujeme veľmi pekne za nákup a recenziu, telefonická podpora je samozrejmosť, rýchlosť dodania naša priorita :) Prajeme všetko dobré

Po objednani, na druhy den tovar aj prevzaty! Okamzite odosielanie!

Ahoj Peter
    Ďakujeme veľmi pekne, veľmi ste nás potešili a sme radi že ste spokojný s rýchlosťou dodania. Rýchlosť dodania je pre nás veľmi dôležitá vec. Ešte raz ďakujeme aj za objednávku a prajeme Vám všetko iba to dobré

Bola som veľmi milo prekvapená ..rýchlo doručený tovar a aj reklamácia bola veľmi rýchlo vybavená skutočne skvelý obchod ..

Ahoj Danka,
    ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu. Vždy sa snažíme zákazníkovi pomôcť v každom prípade tak aby bol zákaznik spokojný :) Ešte raz ďakujeme a prajeme všetko iba to dobré :)

• rychlost dodania tovar

• Super.

Ahoj Huddy ,

• Expresne rýchlo vybavená objednávka.

Ahoj Miroslav,

• Rýchlosť dodania tovaru