• Rýchlo vybavené,aj dodané.
    • Žiadna

Reakcia obchodu mamauto.sk

Ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu, veľmi ste nás potešili. Prajeme Vám všetko iba to dobré :)

• rychlost dodania tovar

Reakcia obchodu mamauto.sk

• Expresne rýchlo vybavená objednávka.

Ahoj Miroslav,

• Rýchlosť dodania tovaru

• Rýchlosť dodania tovaru
    • Dostupnosť

• Rýchle dodanie super cena

Ahoj Zoltán,
    ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu, veľmi ste nás potešili, kedykoľvek budete niečo potrebovať, neváhajte nás kontaktovať. Prajeme všetko iba to dobré

• Dobrá cena, dobrý výber a rýchle dodanie tovaru. Vďaka

Reakcia obchodu mamauto.sk

Veľmi pekne ďakujeme za recenziu a nákup, a sme radi že ste s naším e-shopom a obsluhou spokojný. Prajeme Vám všetko iba to dobré

• Rychlost
    • Prehladnost

Ahoj Kamil,
    ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu, veľmi ste nás potešili. Prajeme Vám všetko iba to dobré :)

• Výborná cena

Reakcia obchodu mamauto.sk

Ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu, sme radi že ste spokojný s našou rýchlosťou a cenami. Kedykoľvek budete niečo potrebovať, sme tu pre Vás. Prajeme všetko iba to dobré

• Velmi rychlo vybavene, velka spokojnost.
    • Niec

Musim len odporucit, velmi velka profesionalita majitelov. Nevedel som nikde najst jednu suciastku ,nahodou som tuto spolocnost nasiel na nete ,napisal som im pocas sviatkou,ked vsetci odpocivali.A ihned mi odpisali a zohnali. Tak ako mi napisal majitel ze to bude az 3.1.2024 dorucene, tak aj bolo. Velmi velka spokojnost, Michal Sladkovicovo.

Ahoj Michal
    Ďakujeme veľmi pekne za recenziu, pomôcť zákazníkovi je naša priorita, preto nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať a s výberom dielu Vám vždy veľmi radi pomôžeme. Ešte raz ďakujeme a prajeme všetko iba to dobré

• Prehľadný výber tovaru
    • Nízka cena

Výhodný nákup a rýchle dodanie

Ahoj Milan,
    ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu, sme radi že ste spokojný s našou rýchlosťou a cenami. Kedykoľvek budete niečo potrebovať, sme tu pre Vás. Prajeme všetko iba to dobré

• rýchlosť dodania

Ahoj Dodo,

• Rýchle doručenie, skvelé ceny

Ahoj Slavo,
    veľmi ste nás potešili touto pozitívnou recenziou. Veľmi si to vážime, kedykoľvek budete niečo potrebovať len dajte vedieť, veľmi radi poradíme. Ešte raz ďakujeme za nákup a prajeme Vám všetko iba to dobré :)

Môj 1 nákup, zatiaľ ne namontované.

Reakcia obchodu mamauto.sk

Ďakujeme veľmi pekne za nákup a pozitívnu recenziu. Veľmi si to vážime a potešili ste nás. Prajeme všetko iba to dobré

• Zatiaľ najrýchlejší obchod. Bleskové dodanie.

Ahoj Silvius,
    ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu, sme radi že ste spokojný s našou rýchlosťou. Kedykoľvek budete niečo potrebovať, sme tu pre Vás. Prajeme všetko iba to dobré

• Rýchle a férove jednanie hodné profesionálov.

Ahoj Marek,
    veľmi pekne ďakujeme za Vaše ohodnotenie. Vždy nás to veľmi poteší a vážime si to. Ešte raz Ďakujeme za nákup a pozitívnu recenziu, čokoľvek budete potrebovať, sme tu pre Vás. Prajeme Vám všetko len to dobré.

• Rychlost
    • Komunikacia
    • Odosielaju v den objednania

Reakcia obchodu mamauto.sk

Ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu, sme radi že tovar prišiel rýchlo. Kedykoľvek budete niečo potrebovať, sme tu pre Vás. Prajeme všetko iba to dobré

• Rýchle dorucenie

Ahoj Peter,

• Rýchlosť

Veľmi rýchle doručenie tovaru

Reakcia obchodu mamauto.sk

Ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu, sme radi že ste spokojný s našou rýchlosťou. Kedykoľvek budete niečo potrebovať, sme tu pre Vás. Prajeme všetko iba to dobré

• Super.dobrá komunikácia . Rýchle dodanie
    • Vrelo odporúčam

Reakcia obchodu mamauto.sk

Ďakujeme veľmi pekne za nákup a pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi že ste spokojný s našou obsluhou a rýchlym dodaním. Dávame si na tom záležať. Veľmi si to vážime a potešili ste nás. Prajeme všetko iba to dobré