• veľmi dobrá komunikácia
    • kvalitný tovar
    • dostatok informácií o tovare
    • prehľadná stránka na internete

rozhodne odporúčam, obchod ponúka len veľmi kvalitné výrobky, veľmi dobrá komunikácia, dodanie rýchlejšie ako bolo sľúbené pri všetkých mojich nákupoch

• Prehľadnosť výrobkov, možnosť nakúpiť aj z domu keďže som na MD
    • Podložku mali hocikde na stránkach, ale iba v Maderne na ňu mali akciu :D
    • Možnosť že tovar príde poškodený
    • V prápade reklamácie asi väčšie problémy, keďže nie sme z KE

Odporúčam obchod ostatným, je tu veľký výber pre detičky, určite si každý niečo nájde

• mala som problem pracovať so stránkou cez mobilný telefon

• Zľavy
    • Skôr to nie je ani obchod iba distribuju mi to tak prišlo keď na všetky produkty sa čaká....

Dobrý deň
    mame kamennú predajňu, kde mame aj veľké skladové zásoby - ihneď k odberu. Nie je však možne mať skladom úplne všetko, čo ponúkame na stránke - keďže mame v ponuke 10 000 položiek. Dostupné ihneď sú tie najpredávanejšie artikle.Ostatný sortiment Vám vieme zabezpečiť v určenom čase - ktorý máte uvedený priamo pri výrobku na našej webovej stránke. Obchod je o pohybe tovaru - stav skladom sa neustále mení a my sme závislý hlavne od zásob veľkoobchodných partnerov, kde je väčšina z nich v zahraničí...

• rýchlosť dodania

doporučujem

• Vyborny vyber tovaru
    • Ziadne

Ste super!!!

• Skvela komunikácia

Bol som milo prekvapený do akej miery som bol informovaný o objednávke a z ich strany som mal skvelý prístup pri riešení drobného problému

• široký sortiment vecí
    • dlho čakám na naskladnenie tovaru

odporúčam, rýchla komunikácia, tovar dorazil v poriadku

Som velmi spokojna s nakupom. Ak som mala otazku,hned reagovali a dali mi odpoved-v priebehu dna ma telefonicky kontaktovali. Urcite si s tejto stranky este objednam ak bude treba nieco.

• Moznost osobneho vyzdvihnutia v Kosiciach

Tovar bol za 1 den pripraveny na vyzdvihnutie, dobra komunikacia

• Pestrosť ponúk a kuriérova dodávka tovaru. S skvelé ceny produktov
    • Keďže to bol môj prvý nákup v maderna, žiadne slabiny nevidím!

Celkovo veľmi spokojná, mala som zopár nejasností ohľadom uhradenia faktúry ale som natrafila na super ochotný personál a Vďaka nemu sa moja skúsenosť s obchodom je 100 percentná! Odporúčam!

• rýchla dodacia lehota, dobrá komunikácia so zákazníkom, tovar prišiel v poriadku, neporušený

odporúčam

Tovar mi bol doručený rýchlo a v poriadku. Som spokojná.

• dobra cena
    • Pri mensej objednavke treba platit vopred na ucet. Tomu nerozumiem ze preco ale v zasade to nie je tak hrozne.

Siroky sortiment, dobre ceny, urcite nakupim znova.

• Rýchlosť spracovania objednávky,
    • Ochota pracovníkov- SUPER

ODPORÚČAM!! Max. spokojnosť :-)

• neviem o žiadnych výhodách
    • Dlhá doba doručenia

Dobrý deň
    Každý tovar ma určitú dostupnosť u Vás bola dostupnosť 6-12 pracovných dni. O predbežnom naskladnení tovaru sme Vás informovali mailom a objednávka bola vybavená v stanovenom termíne ktorý bol aj na stránke zverejnený.
    Vaša MADERNA

• siroky sortiment a mily fundovany personal
    • momentalne cakam na jeden vyrobok a je to uz viac ako 3 tyzdne.

Odporucam

• Nemam co zhodnotiť,nakolko mi tovar nebol doruceny a ani ma nikto nekontaktoval v akom stave sa objednávka nachádza.

• Kvalitné výrobky
    • Dodacia lehota mohla byť o niečo kratšia, nie takmer 2 týždne, aj keď rozumiem, že nie vždy je všetko skladom.

Odporúčam budúcim mamičkám, našla sm tu zatiaľ všetko, čo som potrebovala a je to oveľa pohodlnejšie a prehľadnejšie, ako niekde v obchodde sa trmácať s tehu bruškom pomedzi ľudí.

• Za najdôležitejšiu predosť obchodu považujem komunikáciu obchodu so zákazníkom a rýchle dodanie.

S obchodom Maderna som maximálne spokojná, je s nimi rýchla komunikácia, dodanie tovaru je tiež rýchle a tovar kvalitný. Osobne by som tento obchod odporúčala, sama tu ešte určite budem nakupovať.