• Ochota a spoľahlivosť obchodnika

Veľmi sú ochotní a flexibilní.

• Stránka je prehľadná , obchod rýchlo komunikuje kedy bude tovar dodaný , resp. či ho ešte majú na sklade. Určite vyžijem ich služby v budúcnosti.

• neuvádzate či ponúkaný tovar vašim eShopom máte vôbec na sklade

• Široký vyber tovaru.
    • Neaktualne informácie o tom, či tovar majú alebo nemajú na sklade.

Široký vyber tovaru, výborne ceny, výborná komunikácia a rýchle dodanie, ale treba si zistiť predom, či majú tovar na sklade. Nedá sa 100% spoľahnúť na informáciu (skladom) pri tovare. Čiže ak máte špecifické požiadavky je vhodne si dopredu overiť dostupnosť pripadne ak nie je tovar dostupný či o vedia doobjednať. Každopádne komunikácia je bezproblémová a tak nie je problém rýchlo sa informovať.

• Spolahlivosť, ochota, rýchlosť

Maximálna spokojnosť z mojej strany, rýchle dodanie, super komunikácia a veľká ochota. Určite budem pravideľným zákazníkom. Môžem len odporučiť.

• Velký výber príslušenstva, perfektná komunikácia.
    • Ziadne

Odporúčam každému kto chce kvalitné značkové produkty za dobré ceny.

Velmi velka ochota a kvalitny tovar. Dodanie tovaru rychle a prekvapil ma aj mily darcek. Odporucam kazdemu kto chce kvalitu.

• rychlost, kvalita, skvela komunikacia
    • ziadne

odporucam nakupovat v tomto obchode.tovar bol dodany v den objednavky a ponukaju iba kvalitny tovar.

• všetko pre Apple na jednom mieste

spoľahlivý internetový obchod, určite odporúčam

• cena, rychlost, komunikace, výběr sortimentu

• Ponúka kvalitný tovar a perfektný výber tovaru aký som nikde nenašiel. Komunikácia bola perfektná a dodanie rýchle. A dostal som aj malý darček ktorý ma veľmi potešil.

Odporúčam nákup v tomto eshope nakoľko ponúka kvalitu za dobré ceny.

• Výborná komunikácia a ochota pomôcť pri výbere

• Kvalitny tovar skladom, rychle dorucenie, skvela komunikacia
    • Nema ziadne slabiny

Odporucam vsetkym, co hladaju kvalitny znackovy tovar

super nakup, tovar mi vsak nevyhovoval

• Našla som tu produkty, ktoré neponúka žiadny iný predajca na Slovensku.

V tomto obchode som nakupovala prvý krát a verím, že tam zavítal opäť. Je to spoľahlivý predajca. Komunikovali so mnou. Informovali ma o dostupnosti. Keďže tovar bol aktuálne vypredaný a došiel s oneskorením, ktoré bolo v mojom prípade zanedbateľné, ospravedlnili sa a poslali aj malý,milý darček. Určite tento obchod odporúčam aj ostatným.