• Obchod nekomunikuje
    • Tovar nedoručili ani neupresnili čas dodania
    • ponúkate tovar ktorý nemáte na sklade

• Tovar bol zaznamenaný ako dostupný, ale nemali ho na sklade. Zatiaľ zaslali len info, že ho nemajú a dajú mi vedieť... ešte nedali

• Treba aktualizovať, čo je a čo nie je na sklade.

• Zavadzajuce informacie

Zbytocna strata casu

Reakcia obchodu MacManiac

Dobrý deň, obal ktorý ste si objednal na Váš telefón sa medzičasom bohužial vypredal a momentálne je nedostupné aj u výrobcu. Túto informáciu sme Vám napísali okamžite po objednávke a ponúkli alternatívu ktorú ste odmietol. Výpadok tovaru výrobcu bohužial nedokážeme nijako ovplivniť.
    Ďakujeme a prajeme krásny zvyšok dňa.
    MacManiac

• Pekný dizajn stránky
    • Klamlivé informácie. Pri produkte InvisibleSHIELD HD fólia Apple Watch 38mm na Heureke je doprava zdarma, skladom + darček no skutočnosť je úplne iná. Ani jedna táto vec nebola realitou

Rád by som si v tomto obchode niečo objednal, ale kvôli popísaným negatívam už ďalej nemám dôvod.

Dobrý deň pán Andrej,
    dopravu nad 50,-€ máme zdarma presne tak ako píšeme na našom webe. Taktiež pribalujeme aj darček ktorý je uvedený v popise. Darček ste nedostal nakoľko ste objednávku po našej emailovej komunikácii zrušil. Fólia ktorú ste si objednal bola práve v ten deň vypredaná nakoľko bol predvianočný čas a zásoby sa rýchlo míňali. Informovali sme Vás ešte v deň objednávky tak ako informujeme každého zákazníka. Je nám ľúto že máte negatívnu skúsenosť, ale aj napriek tomu Vám ďakujeme za recenziu.
    S pozdravom Milan.

• majú skladom tovar, ktorý v iných obchodoch nevedú absolútne
    • neviem o nich
    • ziadna komunikaci

Reakcia obchodu MacManiac

ďakujeme za reakciu aj keď je negatívna. Informáciu o stave tovaru ktorý ste si objednal sme Vám poslali mailom ešte v deň objednania. Bohužial merač vetra Netatmo je zatiaľ nedostupný v celej európe a nevieme to nijako ovplivniť. Vašu objednávku máme stále otvorenú a hneď ako bude tovar skladom tak Vám zavoláme alebo pošleme informáciu mailom.
    Ďakujeme a prajeme krásny deň.