klamu ohladne datumu dorucenia

• Obchod nezasílá do ČR

• Neskoré doručenie zásielky
  • Objednávku som zrušil kvôli neprofesionálnej a neochotne zamestnankyni čo dvíha telefón ,nemila neustretova ,neochotna ,hádam sa zmení keď si to precita

Velmi neochotná neochotná predavačka v Eurovei v Nekonecno.sk!! Nikdy viac sem!!

• Rychle dodanie
    • Poskodeny tvrdy obal draheho alkoholu

Reakcia obchodu www.mabo.sk

V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou je dôležité nás informovať. Bohužiaľ, bez toho, aby ste nás kontaktovali nedokážeme vzniknutú chybu riešiť. Dôležité kontakty nájdete v mailoch potvrdzujúcich expedovanie objednávky, alebo na stránkach e-shopu.

Za vzniknutý problém sa ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

MABO.sk

Zariadenie je nefunkcne

Reakcia obchodu www.mabo.sk

Recenzia zrejme patrí inému obchodu. MABO.sk predáva iba alko-nealko sortiment.

MABO.sk

Správate sa ako poľskí šmelinári, ktorí zavádzajú zákazníkov. Nie ako seriózna firma.

Reakcia obchodu www.mabo.sk

Vaša negatívna skúsenosť nás mrzí. Pri spätnej kontrole Vašej objednávky sme však nenašli žiadne pochybenie. Poprosíme vás o kontakt. Ďakujeme.

obchod predava Tatransky balzam v bielej keramickej flaske z roztrhnutym kolkom /otvorena flasa/

• Nespravne vystavena faktura, cast tovaru uz nemali, tovar vrateny, tovar rozbila prepravna spoločnosť a nahradny uz nemali zdovodu ze tovar uz distribuje ina spoločnosť

Reakcia obchodu www.mabo.sk

Mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť s nákupom. Tovar, ktorý ste si objednali bol v dopredaji, posledný kus, už ho neplánujeme opätovne zaradiť do ponuky a preto nebolo možné Vám expresne poslať náhradný. Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme.

mabo.sk

• Az po nakupe som nasla inde omnoho vyhodnejsiu ponuku, A to som objednavala cez BlackFriday, ked mi prisla mailom ooobrovskaaa reklama od Mabo.sk, ze aku maju skvele akcie na BlackFriday. Ale uplne trapne to bola, hanba obtazovat zakaznikov.

Sklamanie

• Osobný odber

Neviem ci len ja som mala “stastie “ ale pri osobnom odbere zvonim na zvonček 10x cakam a cakam az som to vzdala.
    Takze nikdy viac dakujem.

Na webovej stránke sú staré neauktalne fotografie ,objednal som si fľašu kvôli výzoru a došla mi iná ...čo uz

Reakcia obchodu www.mabo.sk

V prípade akýchkoľvek pochybností o objednávke je dôležité nás informovať. Bohužiaľ, bez toho, aby ste nás kontaktovali nedokážeme vzniknutú chybu riešiť. Doležité kontakty nájdete v mailoch potvrdzujúcich expedovanie objednávky alebo na stránkach e-shopu.

Za vzniknutý problém sa ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

MABO

• Po 14 dní stále mi nebolo pripravená objednávka

Reakcia obchodu www.mabo.sk

V prípade akýchkoľvek pochybností o stave objednávky je dôležité nás kontaktovať. MABO team robí maximum, aby bola každá jedna objednávka pripravená v čo najkratšom možnom čase – štandardne do 1 hodiny počas pracovnej doby. Bohužiaľ, bez spätnej väzby nedokážeme prípadný problém identifikovať a promptne ho vyriešiť.

Ďakujeme za pochopenie

MABO

Dobrý den, nevím, jestli je chyba na vaší straně, ale nákup mi dosud nedorazil. Nemám dobrou zkušenost s kurýrní službou, uvítala bych, pokud by nákup šlo řešit přes poštu.
    Pokud nákup nedorazí, nevím na koho se obrátit, jelikož jsem nákup zaplatila.

Reakcia obchodu www.mabo.sk

balík bol úspešne doručený a prevzatý nasledujúci deň po objednávke ( odovzdaný na podateľni - bohužiaľ Vás o tom neinformovali ). Doležité kontakty nájdete v mailoch potvrdzujúcich expedovanie objednávky alebo na stránkach e-shopu. Sme radi že sa problém podarilo vyriešiť k Vašej spokojnosti. Prajeme úspešný deň MABO.sk

Arogantna a neprofesionalna komunikacia.

• nekvalitné skladovanie potravín - alkoholu

kúpená potravina bola skazená a vracať ju nebudem, nakoľko som to vyhodil do koša a viac túto spoločnosť ako zákazník neoslovím. U mňa má každý jednu šancu...

Reakcia obchodu www.mabo.sk

Dobrý deň, nakoľko nám absolútne záleží na kvalite ponúkaných nápojov, boli by sme radi, ak aby ste zakúpenú medovinu ( pokiaľ je to stále možné ) doručili späť na výdajné miesto pre jej ďalšiu analýzu priamo u výrobcu. Keďže v MABE skladovanie a práca s tovarom vysoko prekračujú zaužívané štandardy, je pre nás dôležité, aby nami vyžadované normy spĺňali aj naši dodávatelia. So želaním všetkého dobrého MABO.

Rano som dostal SMS spravu ze mozem prist pre tovar o 2 hodiny mi niekto volal, ze nemaju skladom

Reakcia obchodu www.mabo.sk

Dobrý deň, k popisovanému problému došlo pre ojedinelé zlyhanie notifikačného centra, spôsobené obrovským náporom na naše servery ku koncu roka. Problém sa, aj vďaka Vám, podarilo identifikovať a v čo najkratšej možnej dobe upravíme naše zariadenia tak, aby k podobnej situácii v budúcnosti neprišlo. So želaním úspešného vstupu do nového roka MABO.

• Na internetovej stranke vyzeral tovar inak ako samotna dodavka. :-(

Reakcia obchodu www.mabo.sk

Dobrý deň, Vami zakúpený tovar ( balík ) je dodávaný a balený priamo slovenským importérom danej značky. S Vašim podnetom ho budeme kontaktovať. Samozrejme bez váhania nám môžete balík vrátiť a keďže ste si ho boli prevziať osobne stačí ak sa zastavíte na pobočke, kde naši pracovníci ochotne Vašu reklamáciu vyriešia. So želaním úspešného dňa MABO team.