• Tovar mi do dnešného dňa neprišiel. Obchod ma zatiaľ neinformoval o stave objednávky.
  • Objednávala som tovar na sklade a keď neprišiel ani po tyzdni tak som písala kedy mi bude tovar doručený tak mi odpísali že tovar nezohnali… akože hanba keby nenapíšem tak mi ani nedajú vedieť a mal to byt darček na narodeniny pre priateľa… narodeniny mal a darček nedostal… rozhodne tento e shop neodporúčam

Reakcia obchodu www.m-link.sk

Velmi sa ospravedlnujeme v tomto termine sme cerpali dovolenku. Z daneho dovodu Vam prisla odpoved oneskorene. Ak Vam ponuknuta alternativa dalekohladu nevyhovuje posielam zlavovy kod, ktory mozete vyuzit na celu nasu ponuku produktov.

Zľavový kód: PRC-ZLV-NDN3

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.3.2 OP Heureka.

• Nekomunikuju.Lutujem ze som oslovil tento obchod.

Reakcia obchodu www.m-link.sk

Prosim skontrolujte si mailovu schranku, pripadne nevyziadanu postu. Kontaktovali sme Vas emailom 05.11.2019 . Verime ze sa jedna o nedorozumenie a ze udelite suhlas na vymazanie nepravdivej recenzie. Dakujeme za pochopenie.

Tovar mal byt u nas pred ***doba doručenia editovaná*** ,ani sa neozvali.

• Komunikacia
    • Celkom dobre ceny
    • Po objednavke nemali na sklade co aktualne ukazovalo ze je “skladom”

• - nevedeli dodať tovar, ktorý mali na stránke uvedený jako tovar skladom
    • - po e-mailovej informácii, že rušia objednávku sa ten istý tovar na stránke objavil v cene o 35% vyššej
    • po mojej reklamácii takéhoto konania žiadali odo mňa link na vlastnú stránku, kde to je uvedené - poslal som
    • až po tomto sa tovar objevil jako neobjednateľný
    • jako kompenzáciu mi ponúkli zľavu na tovar, o ktorý som nemal záujem

Reakcia obchodu www.m-link.sk

Zakaznika sme kontaktovali a ospravedlnili sa za nedostupnost tovaru a chybnu info na stranke. Nakolko bol tovar listovany od dvoch dodavatelov nasiel ho na stranke 2x s inou cenou. Opatovne sme zakaznikovi vysvetlili, ze ide o ten isty produkt a rovnaku situaciu s nedostupnostou. Zakaznikovi bola ponuknuta alternativa k danemu produktu a zlava 10% z nakupu. Zial zijeme v dobe, ked ospravedlnenie ani ochota riesit problem nestaci a zakaznik povazuje za dost ucinene, az ked napise negativnu recenziu.

• Tovar uvadzany ako skladom v skutocnosti na sklade nie je. Zavadzanie v termine odoslania a aj napriek tomu ani ten termin dodrzany nebol.

Objednavku som zrusil z dovodu zavadzania, ze tovar je skladom a pritom skutocnost bola ina. Telefonicky riesene a slubene odoslanie do konkrétneho terminu. Ani ten termin vsak nedodrzali.
    Zrcite uz nic nakupovat cez tento obchod nebudem.

Reakcia obchodu www.m-link.sk

Zakaznika sme informovali ohladom vypredania tovaru, nakolko v jeden den prislo viacero objednavok na ten isty tovar. Naskladnenie bolo do 4dni a zakaznikovi ponuknuta zlava 15,- Eur za omeskanie. S tym vsak nesuhlasil.

• informacie o realnej dostupnosti skladom su len zbozne priania..

dakujem, nabuduce uz nie

Bohužiaľ nulová komunikácia zo strany obchodu.

• tovar nedodany ani po 18 dnoch od objednavky
    • neodpovedaju na mail

neodporucam

Tovar označený ako na sklade.
    Potvrdená objednávka.
    Po dvoch dňoch telefonát, že tovar nebude.
    Zjavný chaos, tak sa to nerobí

Reakcia obchodu www.m-link.sk

Ospravedlnujeme sa za neprijemnosti. Posledne dni pred vianocami sme boli zaplaveni mnozstvom objednavok. Objednavky sa vybavovali podla poradia prijatia do systemu. Vzhladom na neunosne mnozstvo objednavok sa stav skladu rychlo menil. V pripade ze nebolo mozne objednavku vybavit zasielali sme notifikaciu . Nebolo vsak kapacitne mozne v danom case informovat Vas telefonicky, alebo zasielat emailom alternativu co je skladom nakolko sme boli extremne vytazeni za co sa ospravedlnujeme.

• Nezodpovedné zavádzanie zákazníkov.

Nenakupovať !!

• komunikácia, pri objednaní tovaru (bol skaldom) nie sú schopný ani po 10 dnoch napísať sami od seba že tovar nedodajú. Ja ako zákazník si sám musím zisťovať, čo je s tovarom.

obchod určite neodporúčam

• - zle iformácie o dodaní tovaru
    • - dlha dooba dodania
    • - neinformovanosť o prípadných problémoch

- nespoľahlivý partner

• Cena.
    • Zboží uvedené v eshopu deklarují že je skladem. Po čase zavolají že není a nebude .

Že je zboží v nabídce neznamená že ho dostanete. Nesnáším typ těchto praktik. Nemůžete se na prodejce spolehnout.

• Na objenané zboží čekám déle jak 6 týdnů.
    • Bez mojich urgencí se mi nikdo nezval proč zboží nejde.
    • Neustále mi nabízejí stejnou alternativu za nedodané zboží i přesto že jsem ji již odmítnul.

Nedoporučuji, je to trgédie!
    Nabízejí neco co nejsou schopni dodat.
    Nekomunikují se zákazníkem.

Reakcia obchodu www.m-link.sk

Dany tovar bol vedeny ako na objednavku s neurcitou dobou dodoania. Zakaznik bol ihned informovany o nedostupnosti tovaru a bola mu ponuknuta alternativa.

• Zatím žádné
    • Nedoručuje zboží, které nabízí v prodeji

Jsem zklamán, žádné zboží mi nedošlo a nikdo mi žádnou cestou neinformoval o tom, že zboží již zřejmě nelze delší dobu objednat. Doporučil bych Vám provést aktualizaci nabídek a neslibovat zákazníkům něco, co nemůžete splnit. Určitě si vybraný produkt prostřednictvím vašeho obchodu dále objednávat nebudu.
    S pozdravem Sidorjak

Tento obchod neodporucam, moja objednavka bola zrusena bez udania dovodu. Ked som si precitala body v podmienkach ani jeden som nesplanala aby moja objednavka bola zrusena. Po kontaktovani a mojej výzvy na odpoved, preco bola zrusena som sa jej ale nedockala.

• žádné
    • IT pracovník