• Provedla jsem objednávku zboží, u kterého bylo zaručeno dodání do 3 pracovních dnů. Po téměř 14dnech mi zboží ještě stále nebylo doručeno. Úsměvné ale je, že chtějí ohodnotit nákup, který v podstatě nebyl uskutečněn.

• Obchod nefunguje.

Objednal jsem produkt, na webových stránkách byla garantována doba doručení 2 dny. Po týdnu se mi ozvali, že mi produkt mohou doručit, ale o 1400 Kč dráž (dodavatel zdražil). Na webových stránkách obchodu je stále uvedena původní cena.

• Ziadna reakcia na moje opakovane dotazy o stave objednavky. Nedodanie tovaru, ktory ma uvedene skladom.

Uz nikdy viac. Ak si objednam tovar, ktory je skladom, cakam ze si ho mozem vyzdvihnut v ten alebo nasledujuci den. Ked ani po tyzdni nepride oznamenie, cakam ze aspon odpisu na moj dotaz o objednavke. Ked ani po dalsich 2 dnoch nedostanem ziadnu reakciu, ocavakam ze zareaguju na dalsi mail. Vsetky ocakavania su ale marne... Uz nikdy viac, aj keby davali zadarmo.

Reakcia obchodu www.m-link.sk

Ospravedlnujeme sa za omeskanie nakolko Vasa objednavka prisla pocas dovolenkoveho obdobia mali sme obmedzene kapacity.