• Strašne dlhá dodacia lehota

Reakcia obchodu LVMOTO motoshop

Dobrý deň, mrzí nás vaša skúsenosť s naším obchodom, ale pri produkte keď ste objednávku realizovali, bola dostupnosť jasne uvedená 5-10 prac. dní, takisto po spracovaní objednávky vám došiel email s orientačným termínom dodania, trošku nerozumieme vašej recenzii. Ak je raz uvedené pri produkte že bude dodaný za 1 až 2 týždne, tak bohužiaľ to ináč nepôjde a nieje v naších silách vám vyhovieť skôr. Plexi štít by sme mali dnes expedovať po prijatí tovaru z výroby. S pozdravom

Predražena sučiastka oproti inemu int.obchodu o 6,5 eur neskoré dodanie.

Reakcia obchodu LVMOTO motoshop

Dobrý deň, ďakujeme vám za vaše hodnotenie. Ak môžme k tomu niečo povedať, tak cena produktu je verejne viditeľná pre každého návštevníka nášho webu, takže ak sme podľa vás mali cenu vysokú, tak tovar ste si mohli objednať u lacnejšieho predajcu. Nerozumieme tomu prečo ste vlastne nakupovali u nás? Prípadne ak ste výhodnejšiu cenu našli inde mohli ste nás kontaktovať a objednávku by sme zrušili, alebo by sme sa dohodli inak k vašej spokojnosti. Žiaľ nekontaktovali ste nás. Čo sa týka dodania, pri produkte bola jasne uvedená dostupnosť 3-5 prac. dní a toto z našej strany dodržané bolo - síce vo vašom prípade na poslednú chvíľu, ale bolo.
    S pozdravom Vlado lvmoto.sk

Je dosť zarážajúce, ze mi obchod poslal už použitý tovar.

Reakcia obchodu LVMOTO motoshop

Zdravím, mrzí nás Vaša skúsenosť, hneď po tejto recenzii sme Vás kontaktovali a chceli sme vedieť dôvod prečo ste negatívne reagovali, lebo predajom používaných vecí sa absolútne nezaoberáme. Nemali ste záujem to riešiť, tak to berieme tak že ste s tovarom spokojný. Negatívne ste reagovali aj ohľadom komunikácie a termínu dodania. Čo sa toho týka tak tovar ste si objednali tesne pred veľkonočnými sviatkami a doručený Vám bol ihneď po sviatkoch. O celom priebehu objednávky ste boli riadne a načas informovaný emailom a správou SMS. Ako predajcu ma mrzí takáto situácia ale bohužiaľ nevieme viac pre Vás spraviť aby ste boli spokojný.

• Zavadzajuce info a nasledne aj email o doruceny.

Reakcia obchodu LVMOTO motoshop

Mrzí ma ako predajcu, že Vaša objednávka meškala, mali ste objednaný výfuk, ktorý sa vyrábal na objednávku. Ako predajca si nemyslím žeby sme Vás nejako zavádzali, komunikovali ste spolu ohľadom dodania, áno termín sa posúval ale o všetkom ste boli riadne a na čas informovaný. Pri tovare, ktorý sa vyrába na objednávku pre zákazníka, sa tieto situácie u nás opakujú častejšie, ale nevieme si s tým poradiť, je to v tomto prípade všetko iba na výrobcovi. Veríme že zakúpený tovar Vám dorazil v poriadku a ste s ním spokojný.

• Tovar nedorazil a už chcete ohodnotiť. Nemám zatiaľ čo hodnotiť.

Reakcia obchodu LVMOTO motoshop

Mrzí nás Vaše hodnotenie, ale vysvetlili sme si to telefonicky. Výfuk, ktorý ste si objednali bol na objednávku, termín dodania bol uvedený 10 prac. dní. Bohužiaľ je to typ tovaru, ktorý sa vyrába na základe objednávky, výrobca nám momentálne nedodržiava termíny kvôli vyššiemu počtu objednávok. Dôležite že sme si to vysvetlili telefonicky, a výfuk Vám odošleme hneď ako to bude možné.

• Pri montáži a opatrnom doťahovaní matice sa vytiahla závitová tyč z gumy - smerovka ovisla a už sa nedá pripevniť. Cena nezodpovedá kvalite, je to päť € produkt z Číny. Prepáčte za pravdivú úprimnosť. Jan Macek

Reakcia obchodu LVMOTO motoshop

Ako predajcu má mrzí Vaša skúsenosť s naším produktom. Na okraj len uvediem že sa jednalo o 2ks smeroviek v hodnote 11,90€, každá jedná montáž akéhokoľvek dielu si vyžaduje odbornú montáž. Ako predajca neviem posúdiť či toto bolo dodržané. Ak ste mali pocit že sa jednalo o výrobnú vadu, tak ste sa mohli ozvať, neevidujeme žiadnu takúto požiadavku. Ako posledné už k tomu poviem len toľko že tieto smerovky sa predávajú takmer denne a neevidujeme žiadne takéto nedostatky až na túto zo spätnej väzby od zákazníkov. S pozdravom Vlado lvmoto.sk

Nemám záujem sa k tomuto obchodu vracať posledný krát som ti nakupoval .

Trpezlivosť ruže prináša...

Objednávku ste zrealizovali 2.12.2021 - pri produkte bola jasne uvedená dostupnosť 5-10 prac. dní (plexi štíty dávame vyrábať do výroby na objednávku)!
    8.12. sme Vám písali orientačný termín dodania na 14.12.2021.
    Dnes je ešte len 10.12.2021 a Vy reagujete podráždene, plexi štít sme práve naskladanili a je pripravený na odoslanie. Z našej strany všetko na čas podľa uvedenej dostupnosti.
    Mrzí nás to, ale fakt nieje v naších silách Vám ináč vyhovieť.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

nedodany tovar

Reakcia obchodu LVMOTO motoshop

Zdravím Vás, o celom priebehu objednávky ste boli riadne a na čas informovaný emailom. Tovar Vám bol odoslaný, už ste ho aj prevzali. Telefonicky keď sme Vám volali ste tvrdili, že žiadne emaily od nás Vám nedošli. Ale je veľmi zaujímavé, že dotazník pre Vaše negatívne hodnotenie Vám došiel na email, čo v podstate len potvrdzuje to, že aj všetky ostatné maily Vám prišli riadne a načas. Ako predajcu ma strašne mrzí takéto jednanie zo strany zákazníka.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Uspesnost obchodu nie je v tom, ze nieco rychlo predam, ale v tom, ze predany tovar dojde aj zakaznikovi. Ziaden vyber dorucovatelskej firmy, len 1 dodavatel, ktory si svoju funkciu nesplnil. Odporucam zvysit pocet dodavatelov aspon o Slovensku postu.

Reakcia obchodu LVMOTO motoshop

Mrzí nás Vaša skúsenosť s naším prepravcom, tovar Vám bol odoslaný hneď po spracovaní objednávky, ak bol nejaký problém pri prevzatí zásielky, mohli ste nás kontaktovať a možno by sme Vám pomohli a nejako to nastavili. Všetko je o komunikácii. S pozdravom

Aj napriek poznamke o type skutra,poslali iny regulator ako bol na fotke.nepasoval a nedobijal spravne ,nebol zly len slaby,bol na mensie skutre,pravdebodobne na ciny

Reakcia obchodu LVMOTO motoshop

Vážený pane, poslali sme Vám presne to čo ste si objednali! Montáž elektronických dielov si vyžaduje odborný servis, toto dodržané nebolo! Boli sme ochotný Vám aj vrátiť peniaze za nákup, veď do 14 dní máte na to nárok, ale samozrejme že tovar ste nám neposlali späť, nakoľko ste sami potvrdili že ste už ho poškodili. Ako predajca k tejto veci nemám viac čo povedať.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Nik sa neozval ani po 10-tich dňoch od objednávky, tovar nedorazil.

Reakcia obchodu LVMOTO motoshop

Vydiskutovali sme si to telefonicky so zákazníkom, celý problém je v tom že tovar mešká a nevieme to urýchliť žiadným iným spôsobom. Ospravedlňujeme sa za neskoré dodanie, ale v tomto "korona" období máme viacero takýchto prípadov, kedy tovar mešká.