Maximálna spokojnosť…super prístup, efektívna komunikácia, rýchle vybavenie… môžem len odporučiť! Nenakupoval som v tomto obchode 1x a určite nie posledný krát. Ďakujem…

• Strašne dlhá dodacia lehota

Reakcia obchodu LVMOTO motoshop

Dobrý deň, mrzí nás vaša skúsenosť s naším obchodom, ale pri produkte keď ste objednávku realizovali, bola dostupnosť jasne uvedená 5-10 prac. dní, takisto po spracovaní objednávky vám došiel email s orientačným termínom dodania, trošku nerozumieme vašej recenzii. Ak je raz uvedené pri produkte že bude dodaný za 1 až 2 týždne, tak bohužiaľ to ináč nepôjde a nieje v naších silách vám vyhovieť skôr. Plexi štít by sme mali dnes expedovať po prijatí tovaru z výroby. S pozdravom

Rychlost vybavenia

Reakcia obchodu LVMOTO motoshop

Ďakujeme. S pozdravom Vlado lvmoto.

Vysoká spokojnosť rád spolupracujem

• Výborná komunikacia

• Pomerne rýchle dodanie, cena

• Komunikácia
    • Ochota

ok.

Komunikácia bola super a taktiež rýchle dodanie.

Reakcia obchodu LVMOTO motoshop

Ďakujeme, s pozdravom Igor lvmoto.sk.

Tovar bol rýchlo zabezpečený, veľká ochota zo strany obchodu pomôcť pri výbere , Max. Spokojnosť.

• rýchlosť vybavenia objednávky

• dobrý sortiment, rýchle dodanie

výhodný nákup, odporúčam

• Široký sortiment
    • Dobre ceny

Max spokojnosť ako dodacia lehota ako aj material na bunde UFO softshellovej milo som bol prekvapený

Super.

• Ústretovosť

Nepíšem nikdy takéto hodnotenia, ale tu som urobil výnimku. Pri objednávke vznikol problém s internetom, ale pán majiteľ mi volal a snažil sa problém operatívne vyriešiť, aj keď to nebolo zapríčinené jeho obchodom. Keď som už všetko objednal, tak mi ešte raz volal, či je všetko v poriadku, čiže je to obchodník ako má byť. Som veľmi spokojný s ústretovým prístupom.

Reakcia obchodu LVMOTO motoshop

Veľmi pekne ďakujeme, snažíme sa svojím zákazníkom vyhovieť v každom smere. S pozdravom Lucia lvmoto.sk.

Rýchly nákup a rýchle doručenie.

• Top obchod.

Top predajca super rýchle dodanie na druhý koniec Slovenska ani nie do 24hod.fakt super.

• Vsetko rychle vybavene,odposlane,odporucam vsetkym

• Vážne! Raz skúsiš a nezmeníš! Super servis, nemám dôvod na zmenu po tých rokoch. Teraz nás vystrojil na N.Zéland a bolo naozaj

Nevýhoda?! Nemá!!!

Ďakujem :D :D :D ...