Tovar na sklade nemali, ale ho ponúkali. Zbytočné transakcie ohľqdom platby a potom vrátenie peňazí. Nech neponúkajú to čo už nie je.

No výborná ochotná komunikácia, môžem len odporučiť.

• Po dvoch týždňoch mi oznámili, že tovar nebude.

obchod mi dal okamzite vediet ze tovar nemaju

• rychle dodanie

• Profesionalny pristup k zakaznikovi a promptnost pri vybaveni objednavky.

• Prišla mi soľná lampa - vyslovene neodporúčam objednávať s tejto stránky! Balík zabalený všelijako , som nevedela že som objednávala akože plienky ( v plienkovej krabici), plus vnútro katastrofa , nahadzaný odpad aby sa nerozbila , krabica nepoškodená , tovar zatesneny odpadom , a lampa aj tak nesvieti , nakoniec som zistila že je namontovana rozbitá žiarovka , ktorú ovšem vedeli že tak posielajú, lebo črepy niako po sebe upratali, chýbali. Akože vysvetlenie , oni sú len sprostredkovateľ, ktorý ani nevie že posúva prijímateľovi poškodený tovar + zdraviu nebezpečný , nakoľko sa jednalo o elektroniku, ktorú poškodenú dajú užívateľovi pchať do elektriny !

Neobjednavat !

Reakcia obchodu LIGHT Spectrum

Vzhľadom na množstvo expedovaných zásielok, nemáme možnosť odskúšať každý výrobok či je funkčný. Ako príde od výrobcu tak to posielame zákazníkom. Ak nie ste spokojná s dodaným tovarom môžete nám ju poslať späť a budú Vám vrátené peniaze alebo môžeme reklamovať uvedenú chybu u výrobcu.

• Vyborny vyber kvalitneho tovaru prehladna webstranka dobre ceny

Doporučujem

• Výhodná cena

• dobrá cena tovaru
    • nedodržianie 3 pracovných dní dodania

objednávka v piatok, info online = dodanie do 3 pracovných dní. Tovar prišiel nasledujúci pondelok /"obtýždeň"/, a teda po sobotňajšej narodeninovej oslave. Tada, na 6ty pracovný deň.

Reakcia obchodu LIGHT Spectrum

Veľmi nás to mrzí, ale ste to nesprávne pochopili. Do 3 pracovných dní znamená, bežný dodací termín od dodávateľa na náš sklad. Tovar takto označený nemáme skladom.

• priaznivé ceny
    • ochota zabezpečiť náhradný tovar ak pôvodný už nie je k dispozícii
    • férové a priateľské jednanie
    • výdajné miesto na bezplatný výdaj tovaru v Bratislave
    • nevhodná otváracia doba výdajného centra (len Po-Pi do 15:30 h), pre zamestnaného človeka dosť nepoužiteľné

• Perfektne, transparentné, ochota slečny bola vynikajúca, výsledok podľa mojich očakávaní nad rámec. Chválim. Radosť obchodovať.

Som spokojný , ďakujem.

• veľký sortiment

Absolútna spokojnosť, čo sa týka rýchlosti doručenia. Balík bol kvalitne zabalený, tovar doručili presne ten, ktorý som si objednal.

Široký sortiment a veĺmi nízke ceny. Nikde inde takéto biele svetlo nepredávajú ani nemajú v ponuke (v ziadnych známych obchodoch, kam som najprv išla).
    Výborná komunikácia aj poradenstvo, ochota

• výber

Do 24 hodín po objednaní som tovar mal doma.

• dobry vyber aj ceny
    • kupoval som svetelne zdroje (ziarivky) a popis v eshope bol velmi biedny, (t.j. chybali dolezite parametre, napr. teplota osvetlenia, atd.), ked uz nic ine, pomohol by link priamo na stranku vyrobcu kde sa tieto data daju najst

• Super ceny
    • Osobny odber nespoplatneny
    • Moj prvy nakup som spokojny

Maju super ceny, osobny odber nespoplatneny, som spokojny, obchod odporucim urcite