• Presne podľa dohody, dodané takmer okamžite. Ďakujem

• Rýchle dodanie , ústretový personál

kompletný sortiment

Dobrý deň Mária,

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, každý spokojný zákazník nám robí veľkú radosť. Rýchlosť je daná tým, že väčšinu ponúkaného tovaru máme skladom a odosielame prakticky obratom.

Jakub Brávek - Liahneme.sk

• Super vzdy informuju ako je zasielka na tom a vzdy dorucene vsetko v 100% staave

• výber produktov
    • rýchlosť dodania

Dobrý deň Petra,

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, každý spokojný zákazník je pre nás potešením. Mrzí nás, že nie ste so službami Slovenskej pošty spokojný, väčšina zásielok chodí zákazníkom do troch dní priamo na ich adresu. V ponuke však vždy máme aj možnosť dopravy cez DPD.

Jakub Brávek - Liahneme.sk

Objednaný tovar bol dodaný v kvalite, ktorú časom overíme, vizuálne bol v poriadku. Čo je ale 2. strana dodávky ... je dodacia doba. Ak si teda vyberiete tovar, ktorý majú na sklade, pri objednaní je dodací termín za 3 pracovné dni... ale skutočnosť je celkom iná. Tovar objednaný vám dôjde až po týždni .... až pri urgencii sa potom dozviete, že tovar k vám ide z ČR a k prepravcovi (Slovenská pošta) sa dostane až po vašom telefonáte. A to vás doma už čakajú násadové vajíčka, ktoré nebývajú lacné. ... asi treba urgovať hneď po objednávke. Všetci sa učíme.

Dobrý den Jana,

Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a mrzí nás, že nie ste spokojná s dobou dodania. Pre Vašu objednávku sme urobili z našej strany maximum. Ihneď po objednaní, sme ju ešte v nedeľu 31.3.2024 zabalili a hneď 2.4.2024 sme ju odovzdali dopravcovi. Spravidla doba doručenia trvá 2 pracovné dni, ktoré avizujeme. Bohužiaľ však na strane Slovenskej pošty došlo k oneskoreniu dodania, ku ktorému dochádza v ojedinelých prípadoch. Po Vašom telefonáte sme sa preto snažili doručenie zásielky poštou urgovať, aby Vám bola čo najskôr doručená a mohla ste začať s liahnutím. Veríme, že s tovarom budete spokojná a prajeme úspešné liahnutie.

Jakub Brávek - Liahneme.sk

• Veľmi ry hlo vybavená objednávka.

Dobrý deň Katarína,

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Práve rýchlosť dodania a nízka cena sú dva základné piliere nášho e-shopu a sme radi, keď je zákazník ocení.

• Dobrá cena

Moja objednávka bola rýchlo vybavená, doručená. Objednala som špeciálne pascičky na myšky a už bola jedna aj úspešne vyskúšaná.

Super obchod a rýchle dodanie

Dobrý deň Indgrid,

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, každý spokojný zákazník je pre nás potešením. Rýchlosť je daná tým, že všetok ponúkaný tovar máme skladom a odosielame prakticky obratom.

Spokojný

• Rychlo prislo bez poskodenia

Dobrý deň Valéria,

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, teší nás, keď je zákazník s našimi službami spokojný. Rýchlosť dodania je daná tým, že väčšinu ponúkaného tovaru máme skladom a expedujeme prakticky obratom.

Jakub Brávek - Liahneme.sk

• Rýchle vybavenie objednávky, prijateľné ceny

Rýchle vybavenie objednávky

Dobrý deň Jaroslav,

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, každý spokojný zákazník je pre nás radosť a sme radi, keď je celý proces od objednania, až po užívanie tovaru bez komplikácií.

Jakub Brávek - Liahneme.sk

Rýchle dodanie tovr pekný presne ako na obrázku

Vyhoda

Dobrý deň Ivan,

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, každý spokojný zákazník je pre nás potešením. Keby sme nabudúce mohli urobiť čokoľvek lepšie, k Vašej 100% spokojnosti, neváhajte sa na nás obrátiť, či už telefonicky, emailom alebo na chat-e.

Jakub Brávek - Liahneme.sk

Bezproblémové a rýchle dodanie tovaru som spokojný.

• Rýchle dodanie,dobrá komunikácia a kvalitné výrobky.Ďakujem

Dobrý deň Slavienka,

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Práve rýchlosť dodania a kvalitné výrobky patria medzi základné piliere nášho e-shopu a sme radi, keď ich zákazník ocení.

• Rýchle vybavenie objednavky