Všetko v poriadku ako vždy

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu, ktorú si od našich zákazníkov veľmi vážime. Robí nám radosť, že bolo s Vašou objednávkou všetko v poriadku, tak "ako vždy". Veríme, že sa ani do budúcna na Vašej spokojnosti s Lentiamo nič nezmení. Budeme sa o to z našej strany snažiť.

Dobrý deň, Jeanette,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie a spätnú väzbu od Vás. Sme radi, že dodacia lehota Vašej objednávky splnila Vaše očakávania. Veríme, že bude aj naďalej s Vašimi objednávkami všetko v poriadku a budete patriť medzi našich spokojných zákazníkov.

Prajeme Vám krásny deň.

• automatické upozornenie na opakovanie objednávky
    • objednávku netreba znovu celú vypisovať, iba sa potvrdí (pokiaľ nechcem niečo ďalšie resp. iné)

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie a pozitívnu spätnú vazbu. Sme veľmi radi, že náš servis, funkcionality nášho webu, či jednoduché vytváranie objednávky boli pre Vás prínosnými. Ďakujeme, že patríte medzi našich zákazníkov, o Vašu spokojnosť s nákupom v Lentiamo sa vynasnažíme aj do budúcna.

Prajeme Vám krásny deň.

• siroky sortiment sosoviek, roztokov a kvapiek
    • dobre ceny
    • prepracovany web a system nakupu (notifikacie)
    • komunikacia s klientom
    • vlastne odberne miesto v BA na Obchodnej (uspora poplatkov)

Dobrý deň, Marian,

ďakujeme za hodnotenie a spätnú väzbu od Vás. Vážime si, že ste naším zákazníkom a že ste sa o svoju skúsenosť podelili. Robí nám radosť, že Vám naša ponuka vyhovuje z hľadiska ponúkaného sortimentu či cien, ktoré sa snažíme udržať čo najnižšie. Taktiež sme radi, že sú pre Vás funkcionality nášho webu prínosné a naša komunikácia či výdajné miesta vyhovujúcimi. Z našej strany sa budeme sa snažiť aj naďalej, aby Vaša spokojnosť s Lentiamo pretrvávala.

Prajeme Vám krásny deň.

Nadštandardná komunikácia, spoľahlivosť, rýchle doručenie tovaru, som spokojný :-), a odporúčam !!!

Dobrý deň, Ruslan,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a Vaše hodnotenie. Veľmi si vážime, že ste sa o svoju skúsenosť s Lentiamo podelili s nami a tiež s ostatnými zákazníkmi. Máme radosť, že s Vašou objednávkou všetko prebehlo rýchlo a v poriadku a tiež, že Vám naše služby či spôsob komunikácie vyhovujú. Ďakujeme, že ste našim zákazníkom, urobíme všetko pre to, aby Vaša spokojnosť s Lentiamo bola aj do budúcna pozitívnou.

Prajeme Vám krásny deň.

• Nevyhovujú mi možnosti doručenia tovaru, ktoré ponúka predajca
    • Nanucovanie neznačkových alternatívnych produktov s negatívnymi recenziami.

Inak ôk, až na doručenie. Vybral som si doručenie do balíkoboxu, keďže iné dostupné možnosti s flexibilným vyzdvihnutim v mojej lokalite neboli k dispozícii. Slovenská pošta ale svojvoľne zmenila spôsob doručenia a zásielku uložili na pošte, ktorá nie je otvorená v čase, kedy by mi to vyhovovalo.

Dobrý deň, Fero,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu, ktorú si od našich zákazníkov veľmi ceníme. Sme radi, že Vám ceny produktov z našej ponuky vyhovujú, snažíme sa ich udržať pre našich zákazníkov čo najnižšie. Rovnako, snažíme sa našim zákazníkom v rámci procesu objednávania ponúknuť lacnejšiu alternatívu k nimi zvolenému produktu, pokiaľ sa, samozrejme, tieto produkty zhodujú v kľúčových parametroch. Voľba tejto alternatívy je však, samozrejme, na osobnom zvážení zákazníka, rovnako ako je individuálna jeho skúsenosť s produktom. Mrzí nás, že Vám táto služba nevyhovovala.

Mrzí nás tiež, že Vám nevyhovovali ponúkané spôsoby dopravy objednávok. V súčasnej dobe pracujeme na rozšírení týchto služieb, aby si tak každý zákazník mohol zvoliť preňho vhodný spôsob či miesto doručenia z ešte širšej ponuky. Snažíme sa už teraz našim zákazníkom ponúknuť rôzne spôsoby doručenia a vyzdvihnutia objednávky, od doručenia na adresu, cez osobný odber vo výdajných miestach či boxoch zazmluvnených dopravných spoločností až po doručenie na pobočku našej optiky či našich zmluvných výdajných miest. Ľutujeme, že ste mali negatívnu skúsenosť s presmerovaním Vašej objednávky z boxu na pobočku pošty. Vo výnimočných prípadoch plnej kapacity zvoleného výdajného miesta (či boxu) klientom si dopravca vyhradzuje právo presmerovať zásielku na najbližšie možné výdajné miesto. Dopravca by mal však klienta o tejto skutočnosti vopred informovať. Ak to nebol Váš prípad a prajete si situáciu bližšie preveriť, sme Vám veľmi radi k dispozícii na kontaktoch nášho zákazníckeho servisu, môžete sa na nás obrátiť.

Spokojná

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme veľmi pekne za Vašu spätnú väzbu a pozitívne hodnotenie. Máme radosť, že ste boli s nákupom u nás spokojná. Veríme, že Vaša spokojnosť bude pretrvávať aj do budúcna o čo sa budeme v Lentiamo aj naďalej snažiť.

Prajeme Vám krásny deň.

prehľadnosť, jednoduchý spôsob opakovaného objednávania

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme za hodnotenie a spätnú väzbu od Vás. Sme veľmi radi, že je pre Vás nakupovanie v Lentiamo prehľadné a že Vám funkcionality nášho webu uľahčujú vytváranie objednávky. Ďakujeme, že ste sa o svoju skúsenosť podelili s nami a aj s ostatnými zákazníkmi. Vynasnažíme sa o to, aby ste aj naďalej patrili medzi našich spokojných zákazníkov.

maximalna spokojnost so sluzbami

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie a pozitívnu spätnú väzbu. Na spokojnosti našich zákazníkov nám úprimne záleží, sme preto veľmi radi, že bolo s našimi službami, na ktorých vylepšovaní neustále pracujeme, všetko v poriadku. Vážime si, že patríte medzi našich zákazníkov a budeme sa snažiť, aby Vaša spokojnosť s Lentiamo pretrvávala aj do budúcna.

Prajeme Vám krásny deň.

• funguje prakticky a rýchlo

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu. Vážime si, že ste sa so svojou skúsenosťou s Lentiamo rozhodli podeliť s nami a tiež s ostatnými zákazníkmi. Sme veľmi radi, že nakupovanie u nás považujete za praktické a rýchle, budeme sa snažiť aj naďalej vylepšovať naše služby tak, aby sme zaručili Vašu spokojnosť aj do budúcna.

• rýchla doprava
    • finančne nenáročné šošovky

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme pekne za pozitívnu spätnú väzbu od Vás a tiež za kladné hodnotenie. Sme veľmi radi, že rýchlosť doručenia objednávky splnila Vaše očakávania a že Vám ceny produktov, ktoré sa snažíme udržať pre našich zákazníkov čo najnižšie, vyhovujú. Veríme, že aj naďalej budete patriť medzi našich spokojných zákazníkov, z našej strany sa o to budeme snažiť.

• Skvelý výber
    • Dobré ceny

Dobrý deň, Peter,

ďakujeme za Vaše hodnotenie, ktoré si od Vás, ako od nášho zákazníka, veľmi vážime. Sme radi, že Vám naša ponuka a ceny produktov, ktoré sa snažíme udržať čo najnižšie, vyhovujú. Taktiež máme radosť, že doručenie objednávky prebehlo podľa Vašich predstáv. Veríme, že budete aj naďalej patriť medzi našich spokojných zákazníkov, o čo sa budeme z našej strany snažiť.

Prajeme Vám krásny deň.

ako vždy rýchlo bez problemov

Dobrý deň, Jana,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a tiež za to, že ste sa s Vašou skúsenosťou s Lentiamo podelili s nami a aj s ostatnými zákazníkmi. Máme radosť, že v prípade predmetnej objednávky prebehlo všetko "bez problémov", tak ako píšete. Veríme, že aj Vaše ďalšie skúsenosti s nákupom v Lentiamo budú pre Vás rovnako pozitívnymi, o čo sa z našej strany vynasnažíme.

• rychle dorucenie
    • dobra komunikacia obchodu

ziadna, som velmi spokojna

Dobrý deň, Katarína,

ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu od Vás a tiež za pozitívne hodnotenie. Sme skutočne radi, že ste s Lentiamo spokojná a že Vám, ako našej zákazníčke, vyhovujú naše služby, v ktorých zlepšovaní sa budeme snažiť aj naďalej. Taktiež máme radosť z toho, že doručovacia lehota objednávky splnila Vaše očakávania. Veríme, že budete s nákupom u nás spokojná aj do budúcna.

• Nikdy som nemal problém

Dobrý deň, Tibor,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie. Máme radosť, že ste v Lentiamo nikdy nemali problém, tak, ako píšete a že ste sa o túto pozitívnu skúsenosť podelili s nami a tiež s ostatnými zákazníkmi. Urobíme všetko, čo je v našich silách, aby bola Vaša skúsenosť s nákupom u nás aj naďalej príjemnou.

Prajeme Vám krásny deň.

• Rýchle doručenie hneď na druhý deň bol tovar doma
    • Kvalitne kúsky okuliarov
    • Možnosť vyskúšať okuliare cez prednú kameru
    • Svetové značky okuliarov

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu a kladné hodnotenie, ktoré si veľmi vážime. Sme radi, že doručovacia lehota objednávky splnila Vaše očakávania a že Vám naša ponuka značkových okuliarov vyhovuje a našli ste si tak u nás ten pravý model pre Vás. Taktiež máme radosť, že funkcionality nášho webu, na ktorých neustále pracujeme, boli pre Vás prínosné. Veríme, že budete aj naďalej patriť medzi našich spokojných zákazníkov, o čo sa vynasnažíme aj do budúcna.

Vihodu

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu. Máme radosť z toho, že s nákupom v Lentiamo prebehlo všetko v poriadku. Z našej strany sa budeme aj naďalej snažiť o Vašu spokojnosť u nás.

Prajeme Vám krásny deň.

• Výhodné ceny, akcie, darčeky, rýchle dorucenie

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a tiež za pozitívne hodnotenie. Sme skutočne radi, že Vám nákup v Lentiamo vyhovuje z hľadiska našich cien, ktoré sa snažíme udržať pre našich zákazníkov čo najnižšie, či z hľadiska rýchlosti doručenia objednávky. Taktiež sa tešíme, že Vám naše darčeky či akcie, na ktorých neustále pracujeme, robia radosť a budeme dúfať, že budete aj naďalej patriť medzi našich spokojných zákazníkov.

• vsetko super

Dobrý deň, Marian,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Spätnú väzbu od Vás, ako od nášho zákazníka, si veľmi vážime a robí nám radosť, že bolo pri nákupe v Lentiamo všetko super, ako píšete. Veríme, že tomu tak bude aj naďalej, z našej strany sa vynasnažíme aj do budúcna, aby bola Vaša skúsenosť s nákupom u nás rovnako pozitívnou.

• veľmi rýchle vybavenie

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu k nákupu v Lentiamo, ktorú si od Vás, ako od nášho zákazníka, vážime. Robí nám radosť, že všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a rýchlosť doručenia objednávky splnila Vaše očakávania. Vynasnažíme sa aj do budúcna, aby bola Vaša skúsenosť s Lentiamo pozitívnou.