Spokojnosť

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme, že ste si našli čas a podelili ste sa o Vašu skúsenosť s nákupom v Lentiamo. Ceníme si Vaše hodnotenie a spätnú väzbu, ktorá nás veľmi teší a sme radi, že vybavenie objednávky prebehlo podľa Vašich predstáv, pretože spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou. Budeme sa snažiť aj naďalej.

Prajeme Vám krásny deň.

• Rýchle dodanie, veľká ponuka kontaktných šošoviek.

Dobrý deň, Marcela,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Spätnú väzbu od našich zákazníkov si veľmi ceníme a robí nám radosť, že ste spokojná s našou ponukou kontaktných šošoviek či rýchlosťou doručenia Vašej objednávky. Veríme, že aj naďalej budete patriť medzi našich spokojných zákazníkov a Vaša skúsenosť s Lentiamo bude aj do budúcna pozitívnou.

Prajeme Vám krásny deň.

Rýchle dodanie, pohodlná možnosť vyzdvihnutia v optike na Obchodnej.
    Tieto šošovky kupujem pravideľne a som spokojná s nimi.

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi teší. Sme skutočne radi, že ste, ako naša zákazníčka, spokojná s rýchlosťou dodania či spôsobom vyzdvihnutia Vašej objednávky. Taktiež sme radi, že ste u nás našli tie správne šošovky pre Vás. Veríme, že aj naďalej budete našou spokojnou zákazníčkou, urobíme pre to v Lentiamo všetko, čo bude v našich silách aj do budúcna.

Prajeme Vám krásny deň.

Rychle dodanie, profesionalny pristup, siroky vyber

Dobrý deň, Anna,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a pozitívnu spätnú väzbu, ktorú si od Vás, ako od našej zákazníčky, veľmi ceníme. Robí nám radosť, že Vám naše služby vyhovujú a tiež, že si z našej ponuky viete vybrať to, čo potrebujete, pričom dodacia lehota tovaru spĺňa Vaše očakávania. Dúfame, že budete s Lentiamo spokojná aj naďalej.

Prajeme Vám krásny deň.

• veľmi malý výber môjho rozmeru šošoviek

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, hoci nás mrzí, že náš výber kontaktných šošoviek nie je pre Vás dostatočne široký. Snažíme sa o to, aby naša ponuka šošoviek zahŕňala šošovky od rôznych výrobcov, šošovky odlišných typov, dôb nosenia, parametrov či iných špecifík tak, aby si každý zákazník u nás vedel nájsť tie vhodné šošovky pre seba a zároveň, zodpovedajúce jeho predpisu.

Môže sa však stať, že ak má zákazník predpísanú špecifickú kombináciu parametrov zakrivenia, priemeru, dioptrie či cylindra šošoviek, tak sa týmto výber preňho vhodných šošoviek zúži na jednu či dve značky, ktoré sú vyrobené presne v týchto špecifických parametroch.

Mrzí nás, že je to zrejme Váš prípad, no je možné, že máte dočinenia s jedinou značkou, ktorá je vo Vašej kombinácii vyrábaná. V tomto kontexte Vám môžeme len odporučiť skúsiť obrátiť sa na Vášho očného špecialistu a skonzultovať s ním vhodnosť zmeny niektorých parametrov z Vášho predpisu kontaktných šošoviek tak, aby bol pre Vás výber šošoviek širší či poradiť sa ohľadom prípadnej zmeny značky šošoviek.

Ďakujeme pekne za pochopenie a prajeme Vám príjemný deň.

• Rychle vybavenie objednavky. Mila a profesionalna komunikacia

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu, ktorá nás veľmi teší. Sme radi, že vybavenie objednávky prebehlo podľa Vašich predstáv a taktiež, že Vám vyhovujú naše služby či prístup k zákazníkom, ktorý je pre nás prioritou. Budeme sa snažiť aj naďalej.

Prajeme Vám krásny deň.

Je to už niekoľký nákup a vždy som bol spokojný. Objednanie jednoduchŕ a dodanie ozaj rýchle.

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

děkujeme za kladné hodnocení a těší nás, že váš nákup na našem e-shopu je bezproblémový a splňuje vaše požadavky.

Team Lentiamo

Rýchle dodanie

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Máme radosť, že doba doručenia objednávky splnila Vaše očakávania. Veríme, že Vaša spokojnosť s nákupom v Lentiamo bude pretrvávať.

Ochota a profesionalita

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme veľmi pekne za Vašu spätnú väzbu. Vážime si ju od Vás, ako od nášho zákazníka, pričom sme taktiež radi, že ste spokojný s našimi službami. Veríme, že sa na Vašej spokojnosti s nákupom v Lentiamo do budúcna nič nezmení a budete našim zákazníkom aj naďalej.

Prajeme Vám príjemný deň.

Prehladna objednavka,skore doručenie

Dobrý deň, Iveta,

ďakujeme za Vaše hodnotenie, ktoré si od Vás, ako od našej zákazníčky, veľmi ceníme. Sme taktiež veľmi radi, že Vám forma vytvárania či celková podoba objednávky v našom e-shope vyhovuje a taktiež, že rýchlosť doručenia tovaru splnila Vaše očakávania. Veríme, že aj naďalej bude objednávanie v Lentiamo pre Vás rýchle, prehľadné a pohodlné, o čo sa budeme snažiť.

Prajeme Vám príjemný deň.

• Ok ako stale

Dobry serivs,

Dobrý deň, Andy,

ďakujeme veľmi pekne za Vaše pozitívne hodnotenie. Vaša spokojnosť s našim servisom nás skutočne teší. Veríme, že aj naďalej bude všetko v poriadku.

Prajeme Vám krásny deň.

Maximálna spokojnosť, rýchle dodanie a kvalitný tovar.

Dobrý deň, Jewel,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a tiež spätnú väzbu. Máme radosť, že ste s doručením Vašej objednávky a kvalitou zakúpených produktov spokojný. Veríme, že Vaša spokojnosť s našimi službami v Lentiamo, na ktorých zlepšovaní neustále pracujeme, bude pretrvávať aj naďalej.

Prajeme Vám krásny deň.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Rýchle dodanie, dlhorocna spokojnosť .

Dobrý deň, Lucia,

ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu, ktorú si od Vás, ako od dlhoročného zákazníka, veľmi ceníme. Dúfame, že Vaša skúsenosť s Lentiamo bude aj do budúcna príjemnou, o čo sa budeme aj naďalej z našej strany usilovať.

Prajeme Vám krásny deň.

• Stránka je prehľadná, vždy nájdem, čo potrebujem.

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

děkujeme za kladné ohodnocení designu naší webové stránky, na její podobě stále pracujeme a těší nás, že má pozitivní přínos především pro zákazníka.

Přejeme Vám krásný den.

Čakám na tovar, dúfam že dorazí čo najskôr

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie. Taktiež veríme, že Váš objednaný tovar k Vám dorazí čo najskôr, z našej strany sa snažíme robiť maximum pre to, aby bol Váš balík podaný do rúk dopravcovi, v čo najkratšom možnom termíne.

Ak si prajete situáciu ohľadom Vašej objednávky bližšie preveriť, obráťte sa na nás, prosíme, na kontaktoch nášho zákazníckeho servisu na adrese [email protected] alebo telefonicky na čísle 0800 600 801.

Radi Vám budeme nápomocní.

• Rychle dorucenie.
    • Skvela komunikacia.
    • Da sa na nich vzdy spolahnut.
    • Moznost ekologickeho balenia.

Dobrý den, Bianko,

děkujeme za výčet kladných poskytovaných služeb a věříme, že budete mít i nadále stejnou zákaznickou zkušenost.

• Rýchle vybavenie aj doručenie

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Spätnú väzbu od našich zákazníkov si veľmi ceníme a robí nám radosť, že ste s našimi službami a rýchlym doručením spokojná. Veríme, že Vaša spokojnosť s nákupom bude aj naďalej štandardom pri nakupovaní v Lentiamo.

• široká ponuka
    • dostupnosť produktov
    • rýchle doručenie
    • profesionálna komunikácia
    • automatické pripomenutie ďalšieho nákupu
    • dostupnosť odberných miest

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme veľmi pekne za Vašu pozitívnu spätnú väzbu. Vážime si, že ste našim zákazníkom a máme radosť, že ste s nákupom, doručením či našim servisom spokojný. Veríme, že sa na Vašej skúsenosti s Lentiamo do budúcna nič nezmení, o čo sa budeme z našej strany snažiť tak, aby sme zaistili Vašu maximálnu spokojnosť.

• nemozno nic vytknut

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie. Robí nám radosť, že ste sa s nami a tiež s ostatnými zákazníkmi podelili o Vašu pozitívnu skúsenosť. Budeme sa snažiť, aby aj naďalej nebolo čo vytknúť, hoci sa neustále snažíme zlepšovať tak, aby bol pre Vás nákup u nás čo najpríjemnejší.