• veľmi rýchle vybavenie

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu k nákupu v Lentiamo, ktorú si od Vás, ako od nášho zákazníka, vážime. Robí nám radosť, že všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a rýchlosť doručenia objednávky splnila Vaše očakávania. Vynasnažíme sa aj do budúcna, aby bola Vaša skúsenosť s Lentiamo pozitívnou.

super rychlo vybavena objednávka

Dobrý deň, Denisa,

ďakujeme veľmi pekne za Vašu spätnú väzbu a pozitívne hodnotenie. Sme radi, že rýchlosť vybavenia objednávky splnila Vaše očakávania. Veríme, že budete aj naďalej patriť medzi našich spokojných zákazníkov, z našej strany sa o to budeme snažiť aj do budúcna.

Prajeme Vám krásny deň.

Dobrý výber tovaru, rýchle dodanie

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu. Tešíme sa, že Vám naša ponuka produktov vyhovuje a že rýchlosť doručenia objednávky splnila Vaše očakávania. Veríme, že sa na Vašich ďalších skúsenostiach s Lentiamo nič nezmení a všetko bude aj naďalej prebiehať k Vašej spokojnosti, na ktorej nám úprimne záleží.

Ryche dodanie

Dobrý deň, Erika,

ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu. Sme radi, že rýchlosť doručenia Vašej objednávky splnila Vaše očakávania. Vždy sa v Lentiamo snažíme, aby tovar opustil náš sklad po vytvorení objednávky čo najskôr, aby mohol byť podaný do rúk dopravcovi na doručenie k Vám. Dúfame, že budete našou spokojnou zákazníčkou aj do budúcna.

Ceny, tovar

Dobrý deň, Alina,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Vašu spätnú väzbu si veľmi ceníme a teší nás, že pozitívne hodnotíte náš sortiment a naše ceny, ktoré sa snažíme pre našich zákazníkov udržať čo najnižšie. Dúfame, že nám zachováte priazeň aj do budúcna a že budete naďalej spokojná s našimi službami.

Prajeme Vám príjemný deň.

• siroky sortiment
    • dobre ceny
    • profesionalna komunikacia so zakaznikom
    • vlastne odberne miesto v BA (odber zadarmo)

Dobrý deň, Marian,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu. Robí nám radosť, že Vám naša ponuka vyhovuje ako čo sa týka jej rozsahu tak aj z hľadiska cien produktov. Sme takisto radi, že ste spokojný s našim výdajným miestom optiky Lentiamo v Bratislave či spôsobom komunikácie so zákazníkom. Naši zákazníci sú pre nás veľmi dôležití a ich spokojnosť je pre nás na prvom mieste. Sme radi, že ste jedným z nich a veríme, že budete spokojný aj naďalej.

Ďakujeme a prajeme Vám krásny deň.

• Rýchlosť, kvalita, spolahlivosť

Dobrý deň Emilio,

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, veľmi si vážime, že ste si našli čas a podelili sa o Vašu skúsenosť s nákupom u nás. Budeme sa snažiť, aby ste aj naďalej boli s nami spokojný.

Prajeme Vám pekný deň.

• Nic

Dobrý deň Ivan,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Vašu spätnú väzbu si, ako od nášho zákazníka, veľmi ceníme a teší nás, že pozitívne hodnotíte naše ceny, ktoré sa snažíme pre našich zákazníkov udržať čo najnižšie. Dúfame, že nám zachováte priazeň aj v budúcnosti.

Prajeme Vám krásny deň.

Všetko v poriadku ako vždy

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu, máme radosť, že nákup a doručenie prebehli v poriadku. Budeme sa snažiť, aby to tak ostalo aj naďalej.

Prajeme Vám pekný deň.

• Rýchle doručenie tovaru, veľká spokojnosť z mojej strany

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme pekne za Vašu pozitívnu spätnú väzbu, veľmi si ju ceníme. Spokojnosť našich zákazníkov je u nás na prvom mieste, preto sme radi, že doručenie tovaru prebehlo podľa Vašich predstáv.

Nemohli sme si však nevšimnúť, že napriek pozitívnej spätnej väzbe je Vaše celkové hodnotenie nákupu v Lentiamo nízke (10%). V prípade, že sa nejedná o tzv. "preklep" v hodnotení a predsa len nastali nejaké komplikácie alebo by sme Vám mohli byť inak nápomocní, pokojne sa na nás môžete obrátiť na kontaktoch nášho zákazníckeho servisu na [email protected] alebo telefonicky na +421 220 924 452. Radi sa Vám budeme venovať a pokúsime sa prípadnú situáciu vyriešiť k Vašej spokojnosti.

• Rýchy nákup.

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme veľmi radi, že je pre Vás nakupovanie v Lentiamo rýchle a vyhovuje Vám. Na vylepšovaní a sprehľadňovaní procesu vytvárania objednávky neustále pracujeme, aby bol pre našich zákazníkov tento proces čo najpohodlnejší. Veríme, že Vaša skúsenosť s nakupovaním u nás bude aj do budúcna pozitívnou, budeme sa o to snažiť.

Prajeme Vám krásny deň.

• Rýchle doručenie. Super je, že si na stránke môžem okuliare virtuálne vyskúšať. Milé zamestnankyne pri osobnom odbere v pobočke Lentiamo na obchodnej.

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

veľmi pekne ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a s ňou spojené hodnotenie. Tešíme sa, že doručenie Vašej objednávky splnilo Vaše očakávania a taktiež máme radosť, že ste využili našu službu virtuálnej skúšky okuliarov, na ktorej rozširovaní z hľadiska výberu modelov na virtuálnu skúšku, neustále pracujeme. V neposlednom rade nás teší, že máte pozitívnu skúsenosť s nákupom a službami v Lentiamo ako online tak aj naživo v našej kamennej optike.

• Široká ponuka
    • Drvivá väčšina produktov okamžite skladom
    • Výborne spracovaný obchod

Dobrý deň, Milan,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Vašu spätnú väzbu si, ako od nášho zákazníka, veľmi ceníme a robí nám radosť, že ste si z našej ponuky vedeli vybrať. Taktiež nás teší, že Vám funkcionality či dizajn webu Lentiamo vyhovujú, neustále pracujeme na ich zlepšovaní, aby bolo nakupovanie cez náš e-shop pre zákazníkov čo najpohodlnejšie a zároveň prehľadné. Veríme, že budete spokojný aj do budúcna.

Dobra dostupnost.

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu, ktorá je pre nás od našich zákazníkov veľmi cenná. Máme radosť, že Vám naša dostupnosť vyhovuje. Veríme, že budete patriť aj naďalej medzi našich spokojných zákazníkov, o čo sa vynasnažíme.

Prajeme Vám príjemný deň.

Spokojnosť

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme, že ste si našli čas a podelili ste sa o Vašu skúsenosť s nákupom v Lentiamo. Ceníme si Vaše hodnotenie a spätnú väzbu, ktorá nás veľmi teší a sme radi, že vybavenie objednávky prebehlo podľa Vašich predstáv, pretože spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou. Budeme sa snažiť aj naďalej.

Prajeme Vám krásny deň.

• Rýchle dodanie, veľká ponuka kontaktných šošoviek.

Dobrý deň, Marcela,

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Spätnú väzbu od našich zákazníkov si veľmi ceníme a robí nám radosť, že ste spokojná s našou ponukou kontaktných šošoviek či rýchlosťou doručenia Vašej objednávky. Veríme, že aj naďalej budete patriť medzi našich spokojných zákazníkov a Vaša skúsenosť s Lentiamo bude aj do budúcna pozitívnou.

Prajeme Vám krásny deň.

Rýchle dodanie, pohodlná možnosť vyzdvihnutia v optike na Obchodnej.
    Tieto šošovky kupujem pravideľne a som spokojná s nimi.

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi teší. Sme skutočne radi, že ste, ako naša zákazníčka, spokojná s rýchlosťou dodania či spôsobom vyzdvihnutia Vašej objednávky. Taktiež sme radi, že ste u nás našli tie správne šošovky pre Vás. Veríme, že aj naďalej budete našou spokojnou zákazníčkou, urobíme pre to v Lentiamo všetko, čo bude v našich silách aj do budúcna.

Prajeme Vám krásny deň.

Rychle dodanie, profesionalny pristup, siroky vyber

Dobrý deň, Anna,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a pozitívnu spätnú väzbu, ktorú si od Vás, ako od našej zákazníčky, veľmi ceníme. Robí nám radosť, že Vám naše služby vyhovujú a tiež, že si z našej ponuky viete vybrať to, čo potrebujete, pričom dodacia lehota tovaru spĺňa Vaše očakávania. Dúfame, že budete s Lentiamo spokojná aj naďalej.

Prajeme Vám krásny deň.

• veľmi malý výber môjho rozmeru šošoviek

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, hoci nás mrzí, že náš výber kontaktných šošoviek nie je pre Vás dostatočne široký. Snažíme sa o to, aby naša ponuka šošoviek zahŕňala šošovky od rôznych výrobcov, šošovky odlišných typov, dôb nosenia, parametrov či iných špecifík tak, aby si každý zákazník u nás vedel nájsť tie vhodné šošovky pre seba a zároveň, zodpovedajúce jeho predpisu.

Môže sa však stať, že ak má zákazník predpísanú špecifickú kombináciu parametrov zakrivenia, priemeru, dioptrie či cylindra šošoviek, tak sa týmto výber preňho vhodných šošoviek zúži na jednu či dve značky, ktoré sú vyrobené presne v týchto špecifických parametroch.

Mrzí nás, že je to zrejme Váš prípad, no je možné, že máte dočinenia s jedinou značkou, ktorá je vo Vašej kombinácii vyrábaná. V tomto kontexte Vám môžeme len odporučiť skúsiť obrátiť sa na Vášho očného špecialistu a skonzultovať s ním vhodnosť zmeny niektorých parametrov z Vášho predpisu kontaktných šošoviek tak, aby bol pre Vás výber šošoviek širší či poradiť sa ohľadom prípadnej zmeny značky šošoviek.

Ďakujeme pekne za pochopenie a prajeme Vám príjemný deň.

• Rychle vybavenie objednavky. Mila a profesionalna komunikacia

Reakcia obchodu Lentiamo.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu, ktorá nás veľmi teší. Sme radi, že vybavenie objednávky prebehlo podľa Vašich predstáv a taktiež, že Vám vyhovujú naše služby či prístup k zákazníkom, ktorý je pre nás prioritou. Budeme sa snažiť aj naďalej.