Maximálna spokojnosť, výborné ceny, bleskové zaslanie.
    Som spokojná. Ďakujem a samozrejme odporúčam.

Rychle dodanie produktu

Ďakujem,som Max.spokojný s rýchlym,vybavením mojej objednávky a odoslania tovaru. Prajem celému kolektívu lekárne veľa spokojných zákazníkov. Boleslav.

• Rýchle doručenie, tovar zodpovedá tomu, čo som si objednala

Reakcia obchodu Lekáreň ADONAI – online lekáreň

Ďakujeme za Vašu recenziu!
    Veľmi nás teší, že ste boli s rýchlym doručením a zodpovedajúcou objednávkou spokojná. Snažíme sa, aby ste mali svoje nákupy čo najskôr a bezproblémovo u seba a zároveň, aby ste dostali presne to, čo ste si objednali.

Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

• rýchlosť

Ďakujeme za úžasnú recenziu!

Vaše slová chvály sú pre nás veľkou odmenou a motiváciou k tomu, aby sme sa aj naďalej snažili poskytovať tie najlepšie služby.

Veľmi si ceníme, že ste ocenili našu rýchlosť. Snažíme sa, aby ste mali svoje lieky rýchlo doma.

Vaša spokojnosť je pre nás to najdôležitejšie. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

• Dostupnosť tovaru
    • Darček k objednávke

Rýchle dodanie, dostupnosť tovaru , malý darček k objednávke .

Reakcia obchodu Lekáreň ADONAI – online lekáreň

ďakujeme za úžasnú recenziu!
    Vaše najvyššie hodnotenie nás nesmierne teší a motivuje k tomu, aby sme sa aj naďalej snažili poskytovať tie najlepšie služby.

Veľmi si vážime, že ste ocenili rýchle dodanie, dostupnosť tovaru a malý darček k objednávke. Snažíme sa tak spríjemniť nákup a ukázať, že nám na Vás záleží.

Vaša spokojnosť je pre nás to najdôležitejšie. Tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku!

S pozdravom,

Tím, ktorý sa snaží o to, aby ste boli spokojní s nákupom u nás.

• Super ceny, rýchle dodanie, špičková komunikácia
    • Rada objednám znova :)

Dobrý deň!

Vaše slová chvály sú pre nás nesmiernou odmenou a motiváciou k tomu, aby sme sa aj naďalej snažili poskytovať tie najlepšie služby.

Veľmi si ceníme, že ste ocenili naše super ceny, rýchle dodanie a špičkovú komunikáciu. Snažíme sa, aby ste mali s nákupom u nás čo najlepší zážitok od začiatku až do konca.

Teší nás, že ste s nami boli spokojná a radi Vás opäť privítame ako zákazníčku.

• Priatelná cena
    • Rýchle vybavene

• Rýchle doručenie,+darček

Najlepšia lekáreň v Košiciach.❤

Rychle doručenie ,aj maly darček.

• Rýchle dodanie podľa objednávky

Dobre ceny super výber

Rýchle dodania, spokojnosť

• Rýchlosť, dobrá cena
    • Bez poštovného

• Dobré ceny

Okrem veľmi dobrej ceny, rýchleho doručenia bola avyše v balíčku malá pozornosť navyše - milé prekvapenie :)

Ďakujeme za úžasnú recenziu!
    Vaše hodnotenie "Odporúča obchod 100%" nás nesmierne teší a motivuje k tomu, aby sme sa aj naďalej snažili poskytovať tie najlepšie služby.

Veľmi si ceníme, že ste ocenili rýchle doručenie a dobré ceny. Snažíme sa, aby ste mali svoje nákupy čo najskôr a bezproblémovo u seba a zároveň aby ste za ne neplatili prehnané sumy.

Teší nás, že ste si všimli aj malú pozornosť v balíčku. Snažíme sa tak spríjemniť nákup a ukázať, že nám na Vás záleží.

Lekáreň Adonai

Cena zakúpeného výživového doplnku bola za výhodnú cenu v porovnaní s nákupom v iných lekárňach. Možnosť platby na dobierku som tiež uvítala.

Reakcia obchodu Lekáreň ADONAI – online lekáreň

Ďakujeme za Vašu recenziu!
    Veľmi nás teší, že ste boli s cenou zakúpeného výživového doplnku spokojná a že ste ocenili aj možnosť platby na dobierku. Snažíme sa, aby sme ponúkali našim zákazníkom tie najlepšie ceny na trhu a zároveň im poskytovali širokú škálu platobných možností.

S pozdravom,

Tím, ktorý Vám chce priniesť to najlepšie

Rýchle vybavenie objednávky.

Reakcia obchodu Lekáreň ADONAI – online lekáreň

Ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu!
    Veľmi nás teší, že ste boli s rýchlosťou vybavenia Vašej objednávky spokojní. Snažíme sa, aby ste mali svoje nákupy čo najskôr a bezproblémovo u seba.

Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a radi sa dozvieme, ako by sme Vám v budúcnosti mohli nákup ešte viac spríjemniť.

S pozdravom,

Tím, ktorý sa snaží o Vašu spokojnosť

Najlepšia lekáreň v Košiciach.❤

Ďakujeme za úžasnú recenziu!
    Vaše slová nás nesmierne tešia a hrejú na duši. Veľmi si ceníme, že ste si našli čas a napísali ste nám takúto krásnu recenziu.

Snažíme sa, aby sa u nás každý zákazník cítil vítaný a aby dostal tú najlepšiu možnú pomoc a poradenstvo. Vaše hodnotenie "najlepšia lekáreň v Košiciach" je pre nás obrovskou odmenou a motiváciou k tomu, aby sme sa aj naďalej snažili napĺňať Vaše očakávania.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

Lekáreň Adonai

• Rýchlosť, ochota, spokojnosť s komunikaciou, pozornosť k objednávke.

Milý zákazník,

veľmi si vážime, že ste ocenili našu rýchlosť a ochotu. Snažíme sa, aby ste mali Vaše objednávky čo najskôr a bezproblémovo vybavené.

Teší nás, že ste boli spokojní s komunikáciou s nami. Snažíme sa byť vždy transparentní a poskytovať Vám všetky informácie, ktoré potrebujete.

Ďakujeme, že ste si všimli aj našu pozornosť k Vašej objednávke. Snažíme sa, aby ste sa u nás cítili príjemne a aby ste mali z nákupu dobrý pocit.