• Priatelná cena
    • Rýchle vybavene

Vážený zákazník!

V mene celého tímu Vám vyjadrujeme hlbokú vďaku za Vaše úžasné hodnotenie piatimi hviezdičkami! Veľmi si vážime Váš čas a spätnú väzbu.

Vaše hodnotenie je pre nás veľkou poctou a motiváciou do ďalšej práce. Vaše pozitívne hodnotenie nám dáva vedieť, že ideme správnou cestou.

Ďakujeme Vám, že ste sa s nami podelili o Vaše skúsenosti. Vaša dôvera je pre nás nesmierne dôležitá a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

S pozdravom a úctou,

• Rýchlosť, dobrá cena
    • Bez poštovného

Vážený zákazník,

ďakujeme, že ste si popri svojich povinnostiach našli čas a odoslali nám svoje pozitívne hodnotenie.
    Teší nás, že ste využili aj ponuku bezplatného doručenia, čím sme Vám uľahčili a spríjemnili nákup.

• Dobré ceny

Okrem veľmi dobrej ceny, rýchleho doručenia bola avyše v balíčku malá pozornosť navyše - milé prekvapenie :)

Reakcia obchodu Lekáreň ADONAI – online lekáreň

Ďakujeme za úžasnú recenziu!
    Vaše hodnotenie "Odporúča obchod 100%" nás nesmierne teší a motivuje k tomu, aby sme sa aj naďalej snažili poskytovať tie najlepšie služby.

Veľmi si ceníme, že ste ocenili rýchle doručenie a dobré ceny. Snažíme sa, aby ste mali svoje nákupy čo najskôr a bezproblémovo u seba a zároveň aby ste za ne neplatili prehnané sumy.

Teší nás, že ste si všimli aj malú pozornosť v balíčku. Snažíme sa tak spríjemniť nákup a ukázať, že nám na Vás záleží.

Vaša spokojnosť je pre nás to najdôležitejšie. Tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku!

• Dobrá cena

Dobrý deň, pán Juro.

Veľmi nás teší Vaše kladné hodnotenie.
    Pre nás je rýchle dodanie maximálnou prioritou a snažíme sa aj o výhodné ceny.
    Budeme radi, ak si na našom e-shope objednáte aj nabudúce.

Každý deň pripravujeme niečo nové.

• velmi rychle dorucenie
    • dobre ceny