Tovar prisiel rýchlo,manželka spokojna

Nádherný obchod s najlepšími legínami.
    Výhodou obchodu je pomer ceny a kvality.
    niektoré vynikajúce legíny s veľmi atraktívnou cenou

• Farba legín ako na fotke

Rýchle dodanie,skvelé leginy,dobrý materiál,zoštihľujúce,sedia výborne.

Super rychle dodanie
    Veci úplne skvele sedia
    Materiál prijemný

• Vyborny obchod

• Sme veľmi spokojný
    • Tovar mi prišiel poškodený

• Rýchle dodanie, dobrá komunikácia a kvalitný tovar

• Vynikajúce legíny,perfektne sedia a výborná kvalita materiálov.

Reakcia obchodu Legínovo

dakujeme Vám za recenziu, sme naozaj veľmi radi že sme splnili Vaše očakávania a s tovarom ste spokojná.

Legínovo

Kvalitný pekvný materiál a legínach. Nosím veľkosť S/M, skôr väčšie Sko, nabudúce by som s zobrala veľkosť M.

Reakcia obchodu Legínovo

dakujeme Vám veľmi pekne za Vašu dôveru a sme veľmi radi že ste boli s nákupom spokojná.

• Ceny
    • Rôzne farby
    • Rychle vybavenie
    • Made in China
    • Nemaju XS
    • Push up nie su push up (aspon nie na mne)

Povedala by som, ze cena zodpoveda kvalite avsak rozhodne netvrdim, ze predavaju nejake šmejdy. Mne push up efekt urobili leginy XS inej značky a v tych veru vyzera moj zadok ovela lepsie ako v tych z Leginova. Moze to vsak byt aj tym, ze z Leginova som mala velkost S kedze mensie nemaju :/.

Reakcia obchodu Legínovo

ďakujeme Vám za Vaše nedávne objednávky a za to, že ste si našli čas na poskytnutie spätnej väzby k našim produktom. Vaše názory sú pre nás veľmi dôležité, keďže nám pomáhajú zlepšovať naše služby a ponúkaný sortiment.

Avšak Vaše hodnotenie nám príde neadekvátne, uvádzate že ste neboli úplne spokojná s kvalitou a efektom našich legín, a to aj napriek tomu, že ste si u nás vytvorili viac než jednu objednávku. Chápeme, že nie vždy musí každý jeden kúsok oblečenia sedieť každému tvaru postavy no napriek tomu naše legíny sú skutočne tvarujúce a splňaju všetky požiadavky tisíciek žien.

Čo sa týka výroby a kvality naších produktov, je dôležité zdôrazniť, že rozhodnutie vyrábať naše legíny v inej krajine bolo urobené s dôrazom na kvalitu, inovácie a udržateľnosť. Čína je domovom niektorých z najpokrokovejších výrobných zariadení na svete, ktoré ponúkajú prístup k najnovším technológiám.

Keďže ste už predtým vyjadrili nespokojnosť s prvou objednávkou, boli by sme radi vedeli, čo Vás presvedčilo vyskúšať naše produkty znova. Rozumieme, že naši zákazníci majú rôzne preference a očakávania, a sme hrdí, že môžeme ponúknuť produkty, ktoré sú nielen vysokokvalitné, ale aj vyrábané s ohľadom na etiku a udržateľnosť. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky prosím, neváhajte nás kontaktovať.

S pozdravom Tím Legínovo

Maximálna spokojnosť. Kúpila som si hneď aj druhé legíny (obidve vo velkosti S) a sedia perfektne na postave.
    Mala som ich už aj vo fitku a veľmi super sa v nich cvičí. Dodanie bolo rýchle, hneď na druhý deň balík prišiel. Odporúčam.

Reakcia obchodu Legínovo

dakujeme Vám za krásnu recenziu, sme naozaj veľmi radi že Vám tovar vyhovuje.
    Snažíme sa čo najskôr zabezpečiť dopravu od objednania až po doručenie objednávky k Vám domov do 24 hodín.

• pekne leginy

Reakcia obchodu Legínovo

dakujeme Vám za recenziu, sme naozaj veľmi radi že Vám tovar vyhovuje a s objednávkou ste spokojná.

• Rychle odoslanie
    • Tvaria sa ako slovensky vyrobca a na leginach visacka “MADE IN CHINA”.
    • Udajne ich vyrobky som viacere nasla na inych strankach, kde ponukaju tovar z ciny …
    • Som sklamana z nizkej kvality legin
    • Push up efekt je len popisany, realita je niekde inde.
    • Keby moja dcerka netrvala na tom, ze chce ombre leginy ktore som inde nenasla, viac by som tam nenakupila.

• Komunikácia
    • Tovar skladom

Super materiál, veľkosť sedí a top vysoký pás, určite nakúpim aj ďalšie.

Reakcia obchodu Legínovo

dakujeme veľmi pekne za recenziu sme veľmi radi že ste spokoná s tovarom a celkovým nákupom.

Legínovo

Momentálne nemáte ma sklade m.ko čo som chcela čakám

Kvalita ,cena rýchlosť dodania .
    Skvelá voľba

Reakcia obchodu Legínovo

dakujeme veľmi pekne za recenziu, veľmi si to vážime. Veríme že budete nadalej spokojná s našími produktami a celým obchodom.

• Kvalitné výrobky