Rýchle vyskladnenie tovaru, super cena

• Veľmi rýchle doručenie

• Seriózny prístup

• Objednávka bola vybavená veľmi rýchlo,
    • Milý personál
    • Darček k nákupu

Tovar som si vyzdvihla osobne. K nakupu mal byt darcek ktory som si cez net pri objednavke sama zaskrtla a vybrala ale ziadny darcek som nedostala,nic mi nedali. Zavadzanie zakaznika,neseriozne. Dalsi nakup by som zvazila koli neserioznosti.

• Široký vyber a dobre ceny
    • Strašne dlha dodacia lehota, žiadne info že kedy budú výrobky na sklade, aj napriek tomu že na stránke bolo že skladom ...

Tovar majú uvedený skladom.
    Obchod ma informoval až po niekoľkých dňoch,že tovar nedodajú.

Objednavala som prvy krat a som spokojna z tovarom.

Materiál skladom, nie je skladom, čakal som na neho cca týždeň, pri nákupe ponúknutý darček na výber, ktorý nebol dodaný...

Všetko je OK, sme spokojní.

Objednala som si pinzetu na kliešte, dostala som 2 pinzety

• spokojnost, cena, rychlost

• nízka cena

Som spokojná s obchodom, nízka cena, kocúr je trošku tučko ale popruhy ho aj tak udržia :D osobný odber bol super, ľahko sa dá nájsť a personál bol veľmi milí

Vyhoda

• Najlacnejšie som našla sprej prosti kusaniu, ktorý som urgent potrebovala.
    • Milý personál, ochotný riešiť aj zlú situáciu - doobjednali hračku, ktorú nemali skladom a chcela som ju. Poslali kuriérom.
    • Dá sa v pohode zaparkovať pred osobným odberom - rodinný dom.
    • Pekný web, ľahko sa orientuje.
    • Bohužiaľ, trvalo 12 dní, kým bola objednávka pripravená na osobný odber.
    • Doobjednala som rôzne maškrty, ktoré som chcela vyskúšať pre šťeňa, ale polka nebola skladom, pričom reálne na webe to svietilo skladom. To aj zdržalo objednávku. Niektoré som teda nakoniec nedostala. Stále svietia skladom na webe.
    • Keby sa nepýtam, čo je s objednávkou, ešte ma nechajú čakať aj 3. týždeň asi. A to bol osobný odber a nie kurér. Ale inak boli milí.

Trochu divné mi príde mať osobný odber pre eshop pre deti v jednej miestnosti a v druhej pre eshop pre zvieratá a na jednom mieste. Ale zase na druhej strane, veľa rodín s deťmi má psíkov, takže zmysel to dáva.
    Pekné priestory, veľký rodinný dom s obrovskou záhradou, som zvedavá, na čo ju využívajú, lebo tam neparkovali :D
    Myslela som inak, že tam budú mať aspoň 1 psíka, ktorý víta zákazníkov, ale bohužiaľ :)

Mrzí ma to dlhé čakanie na tovar a že reálne polku nemali skladom alebo nedoobjednali. Mali dobré recenzie a dám im ešte šancu, pretože majú bohatý sortiment. Ale radšej si skladovosť predtým overím. Odporúčam platiť na dobierku alebo v hotovosti na osobnom odbere, lebo viac vecí môžu nemať skladom. Zbytočne by sa riešilo potom vrátenie peňazí.
    Bolo by fajn, keby eshop na tejto skladovosti zapracoval. Keď už tak dlho vyberám, čo objednám a je to na webe, očakávam, že to bude skladom. Čo máte na objednávku, vyznačte že "na objednávku" alebo "na dopyt". Ďakujem.

• Môjmu psíkovi maškrty od výrobcu Salač veľmi chutia, hlavne mäkké kačacie uzlíky, kuracie krúžky s treskou a iné.
    • Kvalitne spracovná stránka, dobré dodacie termíny.
    • Kvitujem pomoc útulkom cez zaokrúhlenia objednávok.
    • nie je čo vytknúť.

• Rýchlo, jednoducho, pohodlne.

• Som spokojný Veľmi dobrý výber a dobré ceny

Strasne dlho im trvalo dodanie tovaru cca 1 tyzden takze nikomu neodporucam.Uz nikdy od nich nic!!!!!

• Veľmi dlhá doba dodania, nebol mi doručený všetok tovar, ktorý som dopredu zaplatila.