• Super nakup aj rychlost dorucenia

• Rozumné ceny

Pohodlný nákup a doručenie objemného krmiva pre ryby

• Tovar prišiel rýchlo a dostali sme antistresové omaľovánky s farbičkami
    • Veľmi chválim za nápad zaokrúhlenia peňazí nahor - aby peniažky išli pre útulok

• prehladny
    • ťažko sa hľadá

• Rychle dodanie

• Vždy rychle a spoľahlivé dodanie

Dobry obchod, ale neskonale dlho im trva dorucenie tovaru. Uz cakam viac nez tyzden.

Myslím ze človek tam nájde všetko dôležité co potrebuje za skvelé ceny. Hlavne mate super akcie ktoré sa oplatí využiť. Veci sú pekné a štýlové. Ostatné budem vedieť keď mi tovar dôjde :-)

• Široký výber tovarov, prehľadná webová stránka.
    • Dlhšia dodacia lehota, vzhľadom k tomu, že je deklarovaný konkrétny tovar - skladom a slabá komunikácia pracovníkov obchodu so zákazníkom (podanie informácie prostredníctvom e-mailu).

rýchle doručenie

• Široký výber, dobré ceny.
    • Napriek tomu, že som objednala tovar, ktorý mal e-shop skladom, tento mi po 6 pracovných dňoch od objednávky ešte stále nedorazil.

Reakcia obchodu Lavpet.sk

Dobrý deň, ospravedľňujeme sa za oneskorenie vybavenia objednávky. Je to z dôvodu sťahovania. Chápeme, že niesme dokonalí, ale pracujeme na tom, aby sme boli lepší. Veríme, že nám ešte dáte druhú šancu, s pozdravom Lavpet.sk - milujeme zvieratká.

• všetko OK. Rýchle dodanie.

Prvých pár dní sme sa nevedeli s obchodom telefonicky nakontaktovať (ohľadne nerealizovanej platby kartou a dodania) a na zmeškané hovory nereagovali. Tovar skladom je ale nikde sa nedozviete kedy bude doručený či do pár dní alebo týždňa. Keďže sme potrebovali cestovať v ďalšom týždni dodanie sme chceli posunúť až potom sa nám podarilo nadviazať komunikáciu emailom.
    Chápem, že možno mali veľa práce ale na internetový obchod je komunikácia slabšia.
    Dodanie a výrobky v poriadku, ďakujeme, sľúbený darček žial nebol pribalený :)

Je čo zlepšovať, nech sa darí.

Reakcia obchodu Lavpet.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa Vám za komplikácie, pokúsime sa o nápravu. Ďakujeme za Vašu dôveru. S pozdravom, tým Lavpet.sk - milujeme zvieratká

• Rychlost
    • Ustretovost
    • Siroka ponuka produktov
    • Ziadne nevyhody

Som velmi spokojna s obchodom Lavpet. Siroka ponuka vyrobkov. Rychle dodanie. Az som bola prekvapena. Kvalitne produkty. Urcite odporucam.

• velky vyber

• Super vsetko ok

• rýchlosť dodania na 1 :-) a dokonca aj darček.

Vsetko v poriaduu spokojnost

• Skvelé ceny