• Super tovar
    • Dobre ceny
    • Dlhé dodanie
  • nakúpil v obchode Lavpet.sk pred 3 týždňami

• posielanie výrobkov na dohodnutý dátum
  • nakúpil v obchode Lavpet.sk pred 3 týždňami

Zial, obchod nemal aktualizovane udaje na stranke a po objednani a zaplateni produktu som bola informovana, ze tovar nie je k dispozicii. Pre prevadzkovatela obchodu mozno drobnost, pre mna zbytocna strata casu a komplikacie, ktorych by som sa radsej pri mojej zaneprazdnenosti usetrila.

Reakcia obchodu Lavpet.sk

Vaša skúsenosť nás mrzí, samozrejme pracujeme na náprave. Veríme, že nám ešte šancu dáte a budete s našimi službami spokojný :)

• nakúpil v obchode Lavpet.sk pred 3 týždňami

• paradna komunikacia, prijemne vystupovanie, poradili s objednavkou, boli ochotny aj zmenit objednavku podla mojej dodatocnej ziadosti.
  • nakúpil v obchode Lavpet.sk pred 4 mesiacmi

Bola som veľmi spokojná od začiatku do konca. Prehľadná web stránka,
    dobré možnosti filtrovania, rýchly nákup. Objednávka bola vybavená rýchlo, spoľahlivo. Samotný matrac je super, z veľmi príjemného materiálu.

• nakúpil v obchode Lavpet.sk pred 1 mesiacom

urcite odporucam, dodanie velmi rychlo a s vyzdvihnutim ziadny problem, navyse som dostala maly darcek, nevyuzijem, ale potesi niekoho ineho

• Rychle dodanie,kvalitny tovar

super

• Priatelsky pristup
    • Dobre ceny
  • nakúpil v obchode Lavpet.sk pred 1 mesiacom

veľmi dlho trvá expedícia tovaru...

• žiadna
    • dlhý čas doručenia
    • objednávku som nakoniec celú zrušila, lebo som tovar súrne potrebovala a ani za týždeň nebola moja objednávka ani len spracovaná
    • žiadna komunikácia so zákazníkom, keby nežiadam urgenciu vybavenia objednávky nikto by mi ani neoznámil, že niektoré veci z objednávky mi vôbec nedoručia
    • uvádzajú, že tovar je na sklade a pritom ho nemajú
    • zavádzanie zákazníka o tovare
    • nemohla som si ani len vybrať farbu pri niektorých produktoch, pritom bolo uvedené, že farbu produktu, ktorú si želám doručiť treba "len" napísať do poznámky
    • určite tu viac nenakúpim, som sklamaná
    • obchod určite neodporúčam

Hrôza, myslela som si, že je to dobrý obchod keďže výber tovaru je pomerne široký a aj cena by vyhovovala, ale celý "servis" okolo vybavenia objednávky bol otrasný, minimálna komunikácia zo strany obchodu, tu viac určite nakupovať nebudem

• nakúpil v obchode Lavpet.sk pred 1 mesiacom

Super nakupik rychlo dodane, odporucam

• super ceny
    • rychle dodanie

• Široký vyber, primerané ceny
    • Pri doprave /kuriér v meste Bratislava/ mi chýbali informácie kedy bude objednávka doručená
  • nakúpil v obchode Lavpet.sk pred 1 mesiacom

Dobré ceny sortimentu, avšak objednávka nebola dodaná kompletne. Na nedostupnosť tovaru som bola upozornená mailom, takže ako extra problém to nevidím. Dodacia lehota bola dlhšia ako v iných e-shopoch, tovar, ktorý bol na stránkach skladom, bol objednaný 16., informácia o expedovaní objednávky prišla 23. Ale rovnako si myslím, že ten týždeň počkať na tovar nie je nič, čo by ma trápilo alebo odradilo v budúcnosti od nákupu v tomto e-shope, ktorý je, mimochodom, prehľadný a pekný. Darček, ktorý som si objednala k nákupu, - jednalo sa o postroj pre psíka, je krásny, prekvapivo pevný a dobre sadne, takže o žiaden "šuvix", ako som kdesi čítala, sa nejedná. Celkovo som spokojná so všetkým.

• nakúpil v obchode Lavpet.sk pred 2 mesiacmi

• Rýchle jednanie a vážia zákazníka, obchod, v ktorom platí staré dobré náš zákazník, náš pán.
  • nakúpil v obchode Lavpet.sk pred 1 mesiacom

• pri osobnom odbere nie je moc vhodná lokalita

Reakcia obchodu Lavpet.sk

veľmi pekne ďakujeme za feedback. S prianím pekného dňa, tím Lavpet.sk

• Dobre ceny, velky vyber
    • Skoda, ze nemaju v ponuke darceky za nakup vhodne pre macky, ale len pre psov

Reakcia obchodu Lavpet.sk

darčeky k nákupu, vhodné pre mačky sa nám žiaľ dočasne minuli, ale stále máme neutrálne darčeky pre ich majiteľov :) . Napríklad "šnúrka na krk", alebo veeeeľmi obľúbené "antistresové omaľovávanky a farbičky" :)
    S prianím pekného dňa, Tím Lavpet.sk

• nakúpil v obchode Lavpet.sk pred 2 mesiacmi

nemali co ponukali, a nasledne ponukli uplne nieco ine.. ale samozrejme nevyhovujuce
    ale snaha bola.. aj slusna komunikacia..
    ale zo zasady uz viac nie,, vela eshopov ponuka to co nema, uz mi to lezie na nervy.. len aby clovek klikol...