Poškodená krabica

Vážený zákazník,

ďakujeme za Váš nákup. Mrzí nás, že došlo k poškodeniu Vašej zásielky pri preprave. Neregistrujeme od Vás reklamáciu. Odfoťte nám, prosím, stav zásielky a pošlite e-mailom. Poškodený tovar Vám vymeníme a reklamáciu si vyriešime s prepravcom.

Marušinec, LacneTonery.sk

• 10 dni ubehlo od objednania a ani mi este neprislo ze by to bolo odoslane!!

Vážená zákazníčka, alebo zákazník,

ďakujeme za Vašu objednávku. Nakoľko ste v nej neuviedli zo zákona požadované údaje, ktoré sú potrebné na uzavretie kúpnej zmluvy na diaľku, nebolo ju možné vybaviť - neboli v nej uvedené konkrétne meno a adresa spotrebiteľa.

Michal Marušinec, LacneTonery.sk

• Na balik dali zly kontakt a balik mi doteraz nebol doruceny

Vážený zákazník,

ešte raz sa ospravedlňujeme za chybu. Balík bol včera opätovne odoslaný, dnes Vám bude doručený.

Toner v tlačiarni HP 2600 nefungoval, musela som kúpiť originál HP

Vážená zákazníčka,

ďakujeme za Váš nákup. Mrzí nás, že máte problémy s nami zakúpenými kazetami. Rovnako nás mrzí, že ste s problémom nekontaktovali najskôr nás, aby sme ho mohli riešiť.

Žiaľ, vybrali ste si nesprávne kazety. Vami zakúpené kazety nie sú určené pre žiadnu z tlačiarní s označením HP 2600.

Prajem príjemnýdeň.
    Michal Marušinec, LacneTonery.sk

• Objednal som si a zaplatil 5ks tonerov do tlaciarne Epson XP900,obchod mi v baliku poslal len 4ks tonerov.

Vážený zákazník,

mrzí nás chyba pri odosielaní Vašej zásielky. Stačilo nás kontaktovať telefonicky, e-mailom, alebo cez reklamačný formulár na webe. Problém by sme obratom vyriešili. Takto sa o probléme dozvedáme po 2 týždňoch.

Budeme Vás kontaktovať a chýbajúcu kazetu doručíme.

Prajem príjemný deň,
    Michal Marušinec, LacneTonery.sk

Jebli to do sáčku od tonera a celé to bolo od toho zaprasené. Proste kokoti.

Vážený zákazník,

ďakujeme za náš nákup. Reagujete na správny obchod? U nás ste ešte v apríli nakúpili prenosový pás pre tlačiareň. Ten je originálne zabalený v krabici. Nedá sa vložiť do sáčku od tonera.

Michal Marušinec, LacneTonery.sk

Dňa 7.6.2018 mi obchod potvrdil,že objednaný tovar už čaká na vyskladnenie u dodávatela.Dňa 21.6.mi obchod oznámil,že tovar nemožno dodať,lebo ho nikto nemá.Taký chaos sa dnes už málo vidí.

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu objednávku a mrzí nás, že sme ju nevedeli vybaviť.

Neposielali sme Vám informáciu o odoslaní tovaru. Poslali sme Vám informáciu, že čakáme na tovar od dodávateľa. Žiaľ, ten nám nakoniec objednávku Vášho tonera zrušil s tým, že výrobca už prestal tieto tonery vyrábať. Skúšali sme zohnať tonery aj od iných dodávateľov a výrobcov. Žiaľ, bez úspechu. Tonery pre Vašu tlačiareň už sa prestali vyrábať.

Toto vysvetlenie som Vám zasielal aj mailom ešte pred Vašou reakciou. Nevieme ovplyvniť koniec výroby nejakého tovaru.

• rychla dodavka

nemali niektory tovar a ani nemali zaujem to poriesit s nahradnou dodavlou...

Vážený zákazník,

ďakujeme za Váš nákup aj hodnotenie. Hodnotíte negatívne kvalitu komunikácie. Trúfam si však tvrdiť, že komunikácia z našej strany bola rýchla, slušná, konštruktívna... Áno, nevyšli sme Vám v ústrety, nakoľko Vaše požiadavky boli neadekvátne.

Vysvetlenie pre ostatných zákazníkov:
    Zákazník si objednal viacero tovarov vrátane alternatívnych kaziet. Jednu z kaziet sme mali aktuálne vypredanú, čo bolo jasne zobrazené na našej stránke a zákazník o tom vedel v momente objednávania.

Zákazníka sme informovali, že dodanie potrvá maximálne 1 týždeň a ponúkli originálnu kazetu, ktorú sme mali skladom, pre prípad, že čakať nemôže. Zákazník však nebol ochotný pár dní počkať. Požadoval dodanie originálnej kazety za cenu alternatívnej, alebo dodať objednanú kazetu neskôr, ale na naše náklady.

Nakoľko o skladovej dostupnosti bol zákazník informovaný pred vytvorením objednávky a z našej strany nedošlo k žiadnemu pochybeniu ani zdržaniu, nebol dôvod na takéto kompenzácie. So zákazníkom sme sa dohodli na stornovaní chýbajúcej kazety. Zvyšok objednávky mu bol doručený nasledujúci deň po objednávke.

Michal Marušinec, LacneTonery.sk

• obchod je urcie prehladny...
    • mali viac pozornosti venovat kvalite alternativnych tonerov, lebo taky nekvalitny vyrobok som este nevidel...

zakúpený tovar som nainštaloval do tlačiarne v piatok poobede a v utorok (pondelok 01.05.) mi tlačiaren vypisala, ze mam vymenit toner... takze realne toner vydržal asi pol dna... uzasny nakup... :-(

Vážený zákazník,

ďakujeme za Váš nákup aj recenziu. Mrzí nás, že nami dodaný toner je chybný. Pre tieto prípady máme zriadený reklamačný formulár: https://www.lacnetonery.sk/zadanie-reklamacie
    Prípadne nám stačí reklamáciu poslať e-mailom. Keď sa o probléme dozvieme až z recenzie, je to neskoro a nemôžeme problém obratom vyriešiť.

Zasielame Vám nový toner. Vzhľadom na jeho nizku cenu nepožadujeme vrátenie chybného tonera.

Prajem príjemný deň,

Michal Marušinec, LacneTonery.sk

• tovar mi prišiel poškodený
    • 4 obaly z 15 boli prasknuté a teda nepoužiteľné

Ak by bola uznaná reklamácia tovaru, obchod by som doporučovala známym.

Reakcia obchodu LacneTonery.sk

Vážená pani Kováčová, ďakujeme za Váš nákup. Mrzí nás, že obaly prišli poškodené. O tejto nepríjemnosti ste nás však neinformovali a preto sme nemohli problém vyriešiť.

Obratom Vám zasielame nové obaly za poškodené.

Michal Marušinec, LacneTonery.sk

• nedodrzanie lehoty dodania tovaru
    • neohlasenie dopravcu, kedy bude tovar dodany

Vážená zákazníčka,

mrzí nás Vaša nespokojnosť s termínom dodania. Neviem však, ako rýchlejšie si predstavujete dodanie tovaru. Objednávku ste spravili 24.11. o 16.55. Tovar Vám bol doručený 25.11. o 11:12.

Michal Marušinec, LacneTonery.sk

obchod obchod obchod... vsetko super... co vsak z toho, ked mi zakupeny kartridz tlaciaren vyhodnotila ako nekompatibilny a aj ked ´´lacna investicia´´ su napokon vyhodene peniaze...

Vážený zákazník,

mrzí nás, že nami dodaná kazeta do tlačiarne je chybná. V takýchto prípadoch nás treba kontaktovať, aby sme Vám kazetu vymenili. Prosím, vyplňte náš reklamačný formulár: http://www.lacnetonery.sk/zadanie-reklamacie

Zašleme Vám bezplatne novú kazetu.

Michal Marušinec, LacneTonery.sk

• originálne balenie náplne do tlačiarne bolo otvorené, prerezané v polovici obvodu plastového balenia, t.j. nebolo originálne zabalené, bolo s ním pred predajom manipulované bez poznámky prečo.

Vážený zákazník,

nie sme si vedomí, že by sme Vám odosielali otovrený tovar. Je možné, že došlo k poškodeniu zásielky pri preprave. Prosím kontaktujte nás, aby sme Vašu sťažnosť mohli vyriešiť.

Michal Marušinec, LacneTonery.sk

• Tovar bol na stránke ale po zaplatení mi oznámili, že dodacia lehota bude asi 4 - 6 týždňov !

Vážený zákazník,

mrzí nás, že sme neboli schopní Váš tovar dodať vo Vami požadovanej lehote. Pre ostatných nakupúujúcih doplním detaily, ktoré v recenzii neodzneli.

Objednali ste si tovar, ktorý sme "mali na stránke", ale bol označený červeným písmom "na objednávku". Je teda zrejemé, že sme ho nemali skladom a nemohli ihneď odosielať. Bol Vám ponúknutý alternatívny tovar spĺňajúci Vaše požiadavky, ktorý sme mali skladom. O ten ste namali záujem.

Peniaze Vám boli vrátené v deň, keď nám boli pripísané na účet.

Michal Marušinec, LacneTonery.sk

• Zoberiete si nákup nad 30 €, aby ste mali dopravu kuriérom v rámci BA zadarmo. A stým kuriérom sa absolútne nedalo za 7 dní ani raz dohodnúť na doručení a to som mu dala dosť veľký časový rozptyl. Prvýkrát zavolá v piatok popoludní, keď väčšina ľudí už nie je v práci. Napokon to dopadlo, tak, že som si tovar musela ísť osobne prevziať do nejakej zásielkovne.

Nenechajte sa nachytať na dopravu po BA nad 30 € zadarmo. Kuriér Vás bude toľko naťahovať, že napokon si benzín zaplatíte sami, len aby ste ten tovar už konečne mali doma.

Vážená zákazníčka,

mrzí nás Vaša nespokojnosť s našimi službami. Odkedy máme e-shop, ste prvá zákazníčka, s ktorou sa nám nepodarilo dohodnúť doručenie. Aby sme však uviedli veci na pravú mieru, predkladám chronológiu Vaqšej objednávky.

Tovar ste objednali v stredu 8.1. o 18:20. Objednávku sme teda prijali vo štvrtok 9.1., mali ste objednaný tovar s označením dostupnosti "do 24 hodín", zaslali sme Vám teda informáciu, že tovar Vám bude doručený v piatok 10.1.2014.

Prvý pokus o doručenie prebehol v piatok 10.1. o 15:12, boli ste už mimo práce.

Druhý pokus o doručenie prebehol v pondelok o 9:15, nezdvíhali ste telefón.

Tretí pokus o doručenie prebehol v pondelok 13.1. Volali sme Vám o 16:03, 16:04, 16:05, 16:06, 16:13 a 16:15. Celý ten čas ste mali iný telefón. Keď ste sa ozvali späť, kuriér už bol v inej mestskej časti, aby stihol rozviezť ostatných zákazníkov. Zároveň ste nám oznámili, že ani ďalší deň dopoludnia nebude možné zásielku doručiť. Na základe toho Vám bolo navrhnuté, aby ste si zásielku vzdvyhli na odbernom mieste vzdialenom cca. 500 m od dodacej adresy. Túto alternatívu ste odmietli a položili telefón.

V utorok 14.1. doobeda ste sa ozvali, že kde je teda uložená zásielka. S uložením ste deň pred tým nesúhlasili, takže sme mali zásielku pripravenú na popoludňajšie doručenie. Oznámili ste nám, že doručiť ju môžeme len do 15:30, čo kuriér v danom dni nestihol a o 15:19 Vás o tom telefonicky informoval. Až teraz ste súhlasili s uložením zásielky na odberné miesto, kam bola doručená o 16:05.

Mám pocit, že sme pre doručenie zásielky urobili maximum. Je mi jasné, že nemusí každému vyhovovať forma dopravy rozvozom, preto máme v ponuke 4 ďalšie formy dopravy.

Michal Marušinec, LacneTonery.sk

• no najväčšou slabinou je že tovar pri ktorom bolo napísané do 24h mi ani po 10 dnoch neprišiel.

Vážená zákazníčka,

tovar sme Vám odoslali nasledujúci deň po objednávke - presne tak ako sme mali uvedené v dostupnosti tovaru.

Podľa sledovania stavu Vašej zásielky ( http://tandt.posta.sk/zasielky/WE005547487SK ) sa nám však zásielka vracia z dôvodu "adresát neznámy".

Ak máte záujem tovar opätovne zaslať, napíšte nám prosím do e-mailu ešte raz Vašu adresu.

Michal Marušinec, LacneTonery.sk

• neviete co kupujete neda sa ten tovar dopredu ohmatat a oskusat!

Vážený zákazník,

nerozumiem Vášmu hodnoteniu. Tovar ste si prevzali osobne. Mali ste možnosť ho rozbaliť a v prípade nesúhlasu neprijať. Ďalej ak ste s tovarom neboli spokojní, mali ste 7 dní na jeho vrátenie. Ak je tovar chybný, máte možnosť ho reklamovať. Žiadnu z týchto možností ste nevyužili.

Čo sa týka dĺžky dodania. V piatok ste si objednali tovar označený ako dostupný do 24 hodín. V pondelok sme ho odovzdali do firmy Zásielkovňa na osobný odber.

Michal Marušinec, LacneTonery.sk

namiesto objednaného tovaru - náplne Xerox bol doručený iný, ako bol fakturovaný - od nejakého polského výrobcu ActiveJet. Na túto skutočnosť ma obchodník neupozornil ani majlom, ani pri osobnom preberaní. Krátko po prevzatí ma na môj telefonát presviedčal o vyššej kvalite tohoto typu tonera. Možno mal pravdu, ale postup je absolútnenneetický. Cena bola faktúrovaná rovnaká ako u pôvodnej. objednávke, pričom na nete som tento výrobok našiel za nižšiu cenu.
    Typický podvod predaja cez internet.
    Nikdy viac tento obchod nevyužijem.

Vážený zákazník,

vzniknutá situácia nás nesmierne mrzí a hlboko sa za ňu ospravedlňujeme. Finančný rozdiel + zľava za vzniknutú situáciu Vám budú samozrejme vrátené.

Je mi jasné, že poškodenú dôveru si u Vás asi nebude možné opraviť. Pokúsim sa aspoň vysvetliť ako ku chybe došlo.

Nakupovali ste v hektickom predvianočnom období, kedy je enormne zvýšený počet objednávok a zároveň neustále zvonia telefóny a prichádzajú emailové požiadavky.

Ďalej ste objednali toner, ktorý bol aktuálne vypredaný. Vtedy zákazníkom dávame kvalitatívne rovnaké, prípadne kvalitnejšie náhrady, ktoré ak sú drahšie, predáme za pôvodnú cenu z objednávky. Ak sú lacnejšie, predávame ich samozrejme za aktuálnu cenu.

V predvianočnom zmätku však došlo k chybe, kedy bol fyzicky expedovaný lacnejší toner, avšak na faktúre sme zmenu nespravili.

Rozumiem, že nás to neospravedlňuje. Chybu priznávame a je nám jej veľmi ľúto.

Kolega Vás správne informoval, že ste dostali kvalitnejšiu náhradu. Škoda, že ste nás už nekontaktovali, keď ste zistili rozdiel medzi fakturovaným a dodaným tovarom.

Michal Marušinec, LacneTonery.sk

• -v eshope objednatelne, no v skutocnosti nedostupne polozky
    • -dlhe dodacie terminy

Vážený zákazník,

objednali ste si tovar, ktorý bol jasne označený, že nie je skladom. Je teda zrejmé, že takýto tovar nie sme schopní dodať ihneď.

Michal Marušinec, LacneTonery.sk

• slabina je ze je rovnaka cena pre konecneho zakaznika ako aj pre firmu ked mam tovar na dalsi predaj.