• Nízke ceny
    • Platba cez SporoPay/TatraPay
    • Dlhá dodacia doba.

S obchodom som viac-menej nespokojný. Dodacia doba bola strašne dlhá, 9 dní(tovar bol dostupný podla webu do 24h).
    Navyše mi prišli 2 rôzne druhy tovaru, pritom som objednával iba jeden druh.
    Ak tento e-shop doladí svoje dodanie tovaru tak to bude dobrý obchod.
    No zatiaľ to tak nieje.

Vážený zákazník,

dodanie tovaru trvalo 6 pracovných dní. Z našej strany, resp. zo strany nášho dodávateľa došlo k omeškaniu odoslania tovaru o 1 pracovný deň. Za túto skutočnosť sme sa Vám ospravedlňovali a je nám to ľúto. Tovar sme teda odosielali druhý pracovný deň po objednávke.

Slovenskej pošte trvá dodanie balíka 4 pracovné dni. S tým my nič nemôžeme spraviť a dodaciu lehotu máme jasne na našej stránke napísanú: http://www.lacnetonery.sk/platba-a-doprava

Ľahšie zásielky do 1kg zasielame ako list, kedy je dodacia lehota len 2 pracovné dni.

Formu dopravy ste si vybrali sám. Ak Vám bolo ľúto priplatiť 4€ za kuriéra, prípadne Vám doprava kuriérom nevyhovovala z iného dôvodu, nemôžete viniť nás za to, že sme tovar zasielali spôsobom, akým ste si ho objednali.

• dodacia doba

ak chcete cenu tak urcite ANO , ale ak chcete kvalitu a rychlost zasielky tak urcite nie , ja cakam na svoju objednavku uz 5 tyzden , a to uz som zaplatil ...

Vážený zákazník,

objednávku ste vytvorili 23.12.2011 o 8:49. Objednali ste tovarm ktorý nebol skladom, o čom ste boli jasne a zreteľne informovaní priamo na našej stránke, kde bola dostupnosť tovaru označená červeným písmom "na objednávku".

V deň objednávky ste boli z našej strany e-mailom informovaní, že tovar skladom nie je a vzhľadom na sviatky je možné, že dodanie potrvá 2-4 týždne. Dostali ste možnosť vyjadriť sa k dodacej lehote. 24.12.2011 ste s touto dodacou lehotou súhlasili. Vzhľadom na sviatky sme tento súhlas obdržali 27.12.2011, od kedy objednávku považujeme za záväznú.

Nie je teda pravda, že na tovar čakáte 5 týždňov. Od záväzného potvrdenia objednávky prebehlo 6 dní.

Michal Marušinec, LacneTonery.sk

• Pohotovost a dorucenie do domu.
    • Občas sa vyskytne zavada vo funkčnosti tovaru
    • a občas mám pocit či s vyhodnejšou cenou(u tonerov)neriskujem kvalitu,vytiekol mi toner do tlačiarne nenašla som povod vyrobcu,nemám dobré zkusenosti s polskými produktami,ale neviem či produkty je polske

Odporucila by som ho s upozornením ,že vyhodná cena može znamenať aj potencionalne riziko,
    že vyrobok má chybu a že ho bude treba vratit.
    ALe inak som so službou spokojná

Vážená zákazníčka,

ak sa stane, že náplň je chybná, treba ju z tlačiarne vybrať a reklamovať. Alternatívne náplne vždy meníme za nový kus.

Alternatívne náplne u nás kupujete pravidelne. Ak s nimi nie ste spokojná, môžete kupovať originálne náplne, alebo alternatívne náplne od iného výrobcu.